Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lusio21

Samochod

Polecane posty

Gość Lusio21

Chciałabym zakupić jakiś w miare porządny samochod,najlepiej zeby nie bylo jakies awaryjne i nie trzeba bylo wkladac duzo pieniedzy w naprawy usterek. Macie jakies propozycje fajnych modeli a moze marek aut? Myślałam o peugeotcie bo z tego co widze ich auta są solidne no a cena jest taka w miare, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaklklklk
Jak skończysz liceum to dopiero wtedy będziesz mogła kupić samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toyota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro podobają Ci się francuskie samochody to nie trać czasu, tylko idź do salonu. Oni w peugeot mają teraz akcję wyprzedażowe i możesz mieć nowy model w bardzo atrakcyjnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we francuzów i włochów niestety trzeba ładować i być bogatym i przygotowanym na ewentualne usterki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy peugeota wiele lat i nie było z nim problemów, nie dawno wymienialiśmy na nowe auto i też postawiliśmy na tą markę - Suva 3008 - i jak na razie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiat 126p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekk
Też postawiłabym na volvo, jeżdżę takim z polską instalacją lpg optima już dobre kilka lat i zero usterek , dzięki instalacji na paliwo wydaję jakieś 300zł a jeżdżę dość dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jak już chcesz się dowiedzieć czegoś o samochodach to poprzeglądaj trochę blog http://www.auto-poradnik.pl/myjnia-cystern/ na nim są ciekawe artykuł, które przybliżą Ci temat motoryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraWolczuk
A co powiesz o Honda Civic 5D bądź Jazz? Moim zdaniem to dwa ciekawe modele dla kobiet, którym zalezy na wygodzie jazdy oraz przestronności w niedużych wymiarach samochodu. Jeżeli szukasz nowego bądź lekko uzywanego modelu to odwiedź salon HondaPlaza, gdzie możesz liczyć na duże wsparcie obsługi oraz szeroki wybór aut w świetnym stanie technicznym i blacharsko-lakierniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz zapewnić dzieciakom bezpieczeństwo, to lepiej upewnij się, że Twój samochód jest bezpieczny. Sprawdzaj co jakiś czas stan samochodu mimo, że nie świecą się żadne kontrolki. Tak chociaż raz na rok + wizyta u elektryka raz na pół roku, żeby sprawdził, czy komputer działa. Dodatkowo opony. Jeśli masz jakieś randomowe, nieznane, to wymień je na sprawdzone. Np. tutaj masz testy od Continental: https://www.continental-opony.pl/samochod/dlaczego-continental/niezalezne-testy-opon - od razu masz gwarancje, ze to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Natka
U mnie dobrze sprawdza się aygo ii z 2015, mam różowe i wyglada świetnie :) przynajmniej nie mam problemów z parkowaniem pod blokiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2018 o 15:33, Gość gość napisał:

toyota

A wy macie albo mieliście doświadczenie z Toyotami? Bo mi się Nissan zupełnie nie sprawdza, za dużo problemów sprawia i myślę  czy nie przedzwonić podpytać się o oferty do różnych dealerów, w tym Toyota Bank może też mi przedstawi jakiś dobry kredyt na samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Betiska napisał:

A wy macie albo mieliście doświadczenie z Toyotami? Bo mi się Nissan zupełnie nie sprawdza, za dużo problemów sprawia i myślę  czy nie przedzwonić podpytać się o oferty do różnych dealerów, w tym Toyota Bank może też mi przedstawi jakiś dobry kredyt na samochód.

Nissan od dawna nie jest Nissanem tylko francuskim szajsem w innej skórce.

Jeśli chcesz auto bezawaryjne kup Toyotę lub jej brata Lexus-a. Jeśli chcesz auto ładne, kup coś Włoskiego. Reszta jest gdzieś pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×