Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawił mnie bo nie chciałam odpowiedzieć na pytnie z iloma facetami uprawiałam

Polecane posty

Gość gość

Zostawił mnie bo nie chciałam odpowiedzieć na pytnie z iloma facetami uprawiałam seks. Spotykam się z nim od 3 miesięcy, przez ten czas nie było ze jego strony żandych gestów wskazujących na to że jesteśmy w związku, poza dobrym traktowaniem, nie wyznał mi miłości, a ja już zdarzyłam się zakochać. Więc ostatnio zapytałam go czy jesteśmy w związku. On przez moment żartował, ale ja napierałam aby się nie wymigał. Wówczas on zapytał z iloma facetami uprawiałam seks. Odmówiłam odpowiedzi. On zmienił temat, zrobiło się sztywno i po 5 minutach powiedział, że cós mu wypadło i że możę mnie odwieźć do domu. Od tego dnia (6 dzień) nie odzywa się, nie proponuje spotkania. Jest cisza. Jestem zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak mi Nie zależało skoro przez 3 miesiące nic się nie zadzialo...nie zaluj. Poznasz lepszego. Tylko Nie dawaj mu odczuć ze zalujesz, ze jest Ci przykro, nie daj mu tej satysfakcji. Nie pisz nic, nie dozywaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci tak niedziewico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i co sie smiejesz *****czu? tylko c****a wam we łbach, to na jedno by wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze zrobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty czemu sie nie przyznalas? pewnie pomyslal ze mialas ze 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym się nie przyznała, uważam, że to moja sprawa, nawet mężowi bym nie powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś dziewicą to możesz zapomnieć o związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Właśnie odwrotnie, bo wtedy trzeba się kryć przed obrzydliwymy spermojadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym powiedziała, że z 1... zawsze tak mówiłam. Faceci nie lubią być porównywani, a jak kobieta miała kilku to już może sobie porównać. A jak dziewica, to facet mysli, że włoży, machnie z 5 razy i finał i ona pomyśli, ze tak musi być buhahah.Nie mogłam mówić, że jestem dziewicą, bo bardziej kumaty by się połapał, a tak 1 faceta mogli jeszcze zdzierżyć :P . Tak naprawdę miałam z 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet mężowi nie powiedziałam, jak zapytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci zalezy na facecie, to czeba bylo powiedziec to co chcial uslyszec..:-) ja przez dlugie lata do wszystkich moich bylych, mowilam ze byl tylko ten pierwszy i ty ..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet z mężem nie wypada o takich rzeczach rozmawiać, a co dopiero z jakimś o facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszustki tylko się k***ią i nie potrafią zachować cnoty dla tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypada o tym rozmawiać bo przeszłość seksualna jest bardzo ważna po tym oceniamy człowieka czy się szanuje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wypada rozmawiać, bo wtedy mąż stwierdzi, że żona jest zbyt otwarta na wstydliwe i intymne tematy, a co za tym idzie rozwiązła, bo rozmawia z nim o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:36 Cnoty dla tego jedynego :D Skończcie z tymi ładnymi słówkami. Ten jedyny też wymaga k****enia, więc żadna różnica, bo na koniec i tak kończy się jako czyjaś zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie dla teog sie nie zenie, same kur/y sie z innymi za darmo a ja mialbym placic jeszcze i utrzymywac zone i dzieci, nie ma glupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchanie z wieloma osobami psuje przyszłe małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nawet z jedną w małżeństwie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem taka dupodajka zaraża niewinnych mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chyba ci niewinni spermojady obrzydliwymi prąciami, które ssą swoje prącia zarażają dziewice bo chcą seksu po ślubie jak jacyś prostytuci obs*****eni fekaliami z prącia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dziewica ale i tak by mi byli ciezko odpowiedziec na pytanie, czulabym sie jak towar. Spotykalam sie z facetem, widzial moje niedoswiadczenie, nieobycie przy mezczyznach i to go kreci, a mnie irytuje, jakby to byl jedyny powod dla ktorego mnie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 facetów miała....fuuuu :O pochwa jak wiadro, wenery, hcv, hbv i hiv :O testy lepiej zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież zarażona może być laska która spała tylko z jednym facetem bez gumy bo ją nie interesowało z iloma spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ale z 12 to prawwdopodobieństwo jest 12 razy większe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie, też to tak odbieram, nagle mniej liczy się to, co ma się do powiedzenia, a tylko to, że przeleci dziewicę. Oni mają jakieś zapędy sadystyczne z tymi podnietami, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Horoskop tygodniowy od 19 do 25 lutego Ezolinia Wróżby Horoskop dla 12 znaków zodiaku. BARAN Tydzień dość rutynowy dla Barana z dużą umiejętnością zgodnej współpracy z innymi, ale bez spoufalania się z ludźmi. Swoje plany, marzenia i refleksje zachowasz dla siebie. Możesz odczuwać pragnienie podzielenia się z kimś swoimi skrytymi przemyśleniami, ale ostatecznie nie zdecydujesz się na ten krok. Czasem nie jest to korzystne pozwalać innym oceniać nasze oczekiwania co do przyszłości lub pomysły, które chodzą nam po głowie, bo nie zostaną właściwie zrozumiane. Może brakować Ci osoby naprawdę zaufanej, która okaże przyjaźń i dyskrecję dla Twoich prywatnych spraw. Możesz więc mieć tendencję do odgradzania się i chronienia swojej prywatności przed innymi. Nie zechcesz, aby to inni analizowali i oceniali, co jest dla Ciebie dobre a co nie. Jeśli chodzi jednak o konkretne sytuacje, w których trzeba coś załatwić lub nad czymś popracować, tutaj zdobędziesz się na elastyczność, rozsądek i wykażesz kompetencją w sprawach zawodowych. Druga połowa tygodnia może wydać Ci się nieco nużąca i nudna, ale spokojna. Skupisz się na rodzinnych sprawach. Atmosfera w domu będzie przyjemna i relaksująca Cię. Dopiero zakończenie tego tygodnia przyniesie zmianę. Sprawy z przeszłości przestaną mieć znaczenie, a Ty ujrzysz nowy cel. Może nadejść do Ciebie poprzez nowe wiadomości. W kolejny tydzień wejdziesz z zupełnie nową energią, co pokazuje karta 6 mieczy, a zmiany poprzedzą interesujące wydarzenia. Poznaj przepowiednie sporządzoną specjalnie dla Ciebie ,wyślij SMS HOROSKOP Twoje pytanie wyślij na 73480 (3.69 zł z VAT) https://www.ezoliniawrozby.com/wrozby/horoskop-tygodniowy-od-19-do-25-lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morał z tego taki, nie ma czego żałować :D Poza tym nie zostawił Cię, bo nie byliście nawet razem :D Wyluzuj kobieto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morał taki że trzymajcie dziewictwo do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×