Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co mam żyć skoro jestem gruba

Polecane posty

Gość gość
Autorko ja jestem dietetyczką. Zadałam ci kilka pytań, ale nie chcesz odpowiedzieć na wszystkie. Bez tego ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdź do Dyzia. Dyzio lubi riki tiki. Dyzio jest król riki tiki jak szczupak jest król wody a lew jest król dżungli. Dyzio wychędoży i poczujesz się atrakcyjna. Chyba, że masz obwisłe cycki. W takiej sytuacji moja oferta jest nieaktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba twoje kłaki na jajach mają 23 cm buahahaahaaaaa frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 19.25 No właśnie jem tak jak piszesz: kasze, ryż, owoce, ryby. Przykładowo na śniadanie owsiankę z rodzynkami i bananem, 2 śniadanie serek wiejski, obiad np gotowana pierś z kurczaka, kasza, do tego jakieś buraczki czy mizeria na jogurcie naturalnym, podwieczorek zimne nóżki, owoc kolacja jajecznica. Oprócz wagi to ta rodzina mnie dołuj***ardzo, uwzieli się na mnie, bo kuzynka jest grubsza i nikt jej słowa nic nie mówi a do mnie ciągłe docinki. Zzz Owoc zawsze jedz najlepiej do południa, nie jedz zimnych nóżek ani nigdy jajecznicy na kolację, tylko np. sałatke z sałaty lodowej, ogórka, pomidor, oliwa z oliwek i do tego np. rybę na parze lub jedz warzywa na patelnię lub brokoł, a jajka to najlepiej gotowane jeść. Na podwieczorek nozesz zjesc np, jogurt naturalny lub bieluch (lekki). Sniadanie uwazam ze dobrze jesz, tylko jedz np. pół banana nie cały, tez jadłam codziennie owsianke z orzechami(4 szt) i rodzynkami(ok 20szt) i waga leciala w dół. A klacje jedz na2, 3 godziny przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Panienka się nie smuci. Normalnie Dyzio by cię nie riki tiki ale za ten tupet Dyzio zmienia zdanie- podnieś se cycki to będziesz mieć takie riki tiki, że do końca życia będziesz siadac okrakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesz całego banana do owsianki??? Jesz owoc na wieczór ? Czy ty przy takim jadłospisie wogole odczuwasz głód ? I jeszcze sie nie ruszasz? Kobieto. Nic sie nie zmieni. Będziesz jeszcze grubsza. Raz cwiczylas w zeszłym tyg i wody nie lubisz pic. To tak troche jestes na diecie, co? I tak troche przytyłaś. Pewnie musisz zrzucić ze 20 kg lekko. Nie zrobisz tego sama. Bo nie umiesz skomponować sobie menu i do tego sie nie ruszasz. Na to forum tez przyszłaś narzekać a nie ruszyć dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co Ci dietetyk powie? Weźwie kasę i tyle. A z cateringu mam 36zł dziennie 5 dań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 zł za 5 dań;) czyli tysiak miesięcznie. Brawo! Jeleniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dużo? 1 tyś za jedzenie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja jeszcze z 20.35. Musisz nauczyć sie pić wode! to podstawa! wiem że to trudne ale z czasem będzie ci smakować, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam, że ćwiczę 3-5 razy w tygodniu. Banana całego nie wkrajam. Ciężko mi powiedzieć ile czasu przed pójściem spać, myślę, że około 2 h. Zimne nóżki są mało kaloryczne dlatego wprowadziłam je do diety tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie w tej diecie są tłuszcze, które powinny stanowić ok. 30% dawki kcal (różne, jedno, wielo i nasycone powinny być w podobnych proporcjach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz na szczyt K2 to schudniesz w trymiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo na pilgrzymke 400 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A gdzie w tej diecie są tłuszcze, które powinny stanowić ok. 30% dawki kcal (różne, jedno, wielo i nasycone powinny być w podobnych proporcjach)? x W mojej diecie praktycznie tluszczow nie ma i co? jakos doopska jak szafa nie mam. weź lepiej zniknij w odmetach swojej trollowni dietetyczko za 5 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wyspe przetrwania , bedziesz jadla tylko papaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykładowy jadłospis; Sniadanie np.godz 8.00: owsianka z 5 łyżek, pół banana, 4 orzechy włoskie, z 20 rodzynek(małych) 2 śniadanie 11.00: jabłko z cynamnem Obiad 14.00: Kasza gryczana (pół woreczka) z warzywami i gotowana pierś z kurczaka (150g) Podwieczorek 17.00: serek bieluch Kolacja 20.00: sałatka z sałaty lodowej, poł pomidora, poł ogórka, kilka oliwek, 1 łyżka oliwy z oliwek i ryba na parze(ok150g). Autorko wytrzymiesz na takiej diecie? tylko szczerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 LYZEK? chyba cie cos opuscilo.. tego nawet slon nie wciagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I się to odezwie za parę lat, jak kompletnie rozwalisz sobie gospodarkę hormonalną i układ naczyniowy. Plus już widać efekty, bo odpowiednia ilość tłuszczy jest potrzebna choćby do produkcji serotoniny, a po twojej wypowiedzi widać, że hormonu szczęścia brakuje ci drastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 5 LYZEK? chyba cie cos opuscilo.. tego nawet slon nie wciagnie... x słuchaj ja płatki owsiane zalewam na noc wodą, gdy napęcznieją jest tego trochę więcej jak poł szklanki... Już się nie rób taka delikatniusia, ą i ę...bo to normalna porcja. Potem to jeszcze gotuje ma mleku i jem z orzechami i rodzynkami. banana nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś I się to odezwie za parę lat, jak kompletnie rozwalisz sobie gospodarkę hormonalną i układ naczyniowy. Plus już widać efekty, bo odpowiednia ilość tłuszczy jest potrzebna choćby do produkcji serotoniny, a po twojej wypowiedzi widać, że hormonu szczęścia brakuje ci drastycznie. x Jem tak od 25 lat. Jakos brakow w niczym nie mam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem owsianke z 8 dużych łyżek i wcale nie jest tego dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.32 Myślę, że tak bo byłam już kiedyś na diecie i moje menu wyglądało identycznie. Nadal jednak nie wiem dlaczego przytyłam, skoro wcześniej jadłam słodycze, gotowe jedzenie, leżałam całe dnie w łóżku i waga stała w miejscu a gdy zaczęłam trochę lepiej jeść i ćwiczyć to przytyłam 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, to ja, dietetyczka, od zadawanych pytan. Widzę, że chyba tak naprawdę nie chcesz pomocy, wiec daje ci spokój. Podpowiem ci jedynie tyle, że na podstawie tych szczątkowych informacji uzyskanych od ciebie, piwinnaś zjadać ok. 1600 kcal na dzień( o ile jesteś zdrowa, bo na to pytanie nie odpowiedziałaś ) Z mojego punktu widzenia, nie jesteś jeszcze psychicznie gotowa na zmianę odżywiania. Niby coś robisz, ale tak naprawdę oszukujesz samą siebie. To mój ostatni post, dodam ten temat do ulubionych i będę tu zaglądać co jakiś czas. Jeśli się zdecydujesz na pomoc, napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka schudła ze 140 do 70 kg. A całe życie była otyla . Tak więc jak patrzę na nią to uważam że wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja jem owsianke z 8 dużych łyżek i wcale nie jest tego dużo. x Matko boska, co za wieloryby tutaj wlaza. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na które pytanie nie odpowiedziałam? Jeśli chodzi o pytanie o tłuszcze to używam niewielkiej ilości oleju rzepakowego do usmażenia np ryby, masło do chleba ale to max 1 kromkę zjem dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że karmię piersią, bo podobno wtedy dodaje się +200 kcal do zapotrzebowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz schudnac masz byc na ujemnym, a nie dodawac sobie 200kcal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gość dziś ja jem owsianke z 8 dużych łyżek i wcale nie jest tego dużo. x Matko boska, co za wieloryby tutaj wlaza. pechowiec.gif zzz no wieloryb, całe 50 kg ważący....:P. Może ty zjesz owsianke z 2 łyżek i sobie tego pojesz a oprócz tego z 2 banany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×