Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety wybierają żonatych na kochanka?

Polecane posty

Gość gość
Do twojej starej? Wszystko w życiu jest przygoda :* Nie powołuj się wiecznie na terapeutów bo znam się na tym lepiej niż ci się wydaje. Naprawdę spuść powietrze z nadetego ego j zrzuc w końcu te maskę laski znającej się na każdej dziedzinie życia jak ekspert level hard przy jednoczesnej próbie zrobienia ze mnie chlopki roztropki bo to już zahacza o rzygi. I zapewniam cię z ręką na sercu że nie tylko moje. Zbyt emocjonalna jesteś dlatego żadna dyskusja nie ma najmniejszego sensu. Mam dość histeryczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do twojej starej? Wszystko w życiu jest przygoda :* Nie powołuj się wiecznie na terapeutów bo znam się na tym lepiej niż ci się wydaje. Naprawdę spuść powietrze z nadetego ego j zrzuc w końcu te maskę laski znającej się na każdej dziedzinie życia jak ekspert level hard przy jednoczesnej próbie zrobienia ze mnie chlopki roztropki bo to już zahacza o rzygi. I zapewniam cię z ręką na sercu że nie tylko moje. Zbyt emocjonalna jesteś dlatego żadna dyskusja nie ma najmniejszego sensu. Mam dość histeryczek... x widac, ze jestes patologia z takimi wyrazeniami. dobrze ci wyzej napisali. gowno wiesz i guzik sie znasz na czymkolwiek. spusc troche ze swojego ego, bo jestes nikim. nie masz ani inteligencji, ani kregoslupa moralnego kobieto. z twarza chyba tez c*****o, bo inaczej bys nie bronila nadstawiania d**y jako gorszy sort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według ciebie siedzę na rencie psychiatrycznej. Niech tak pozostanie zatem. Ja prostowania pierdow na swój temat nie mam w zwyczaju. A ty idź prostowac banany w kambodzanskiej dzungli bo nudzisz. Kurfa nudzisz w chöj. Może ty jesteś wytworem mojej schizofrenii? Może ja pisze sama ze sobą? Idziemy spać moja dostarczycielko renty z pfrnu. Hue Hue. Haha hihi huhu haha hol hol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Haha. Oł em dżi. Odłóż emocje na bok i nie udawaj wielce otwartej i tolerancyjnej dla ludzkich postaw bo gardzisz tymi które nie pasują do twojego bajkowego spojrzenia na związki. Nie szanuje siebie bo? Haha. Gdybym miała klasę... Nie mam i nie chce jej mieć. Nie pomyślałaś o tym? Nikt nikogo nie g***** i do niczego nie zmusza. Tam gdzie jest miłość tam nie ma innej. NIE MA. Jeśli jest to nie ma miłości. Nie potopcie się we własnym jadzie i zascianku myślowym. Kto jak kto ale ty mnie moralności uczyć na pewno nie będziesz. Chyba że tej kalego bo w tym jesteś genialna i szapo ba. Co chciałam napisałam i produkować się nie będę w tym temacie. X Problem w tym, że produkujesz się od godziny. Widać, że temat cię boli. Tak jak pisałam, mam otwarty umysł (po co miałabym udawać? Sądzisz wedle siebie, hipokrytko?), ale nie toleruję hipokryzji i zakłamywania rzeczywistości. Bawisz mnie, bo piszesz oksymorony typu "nie toleruję dawania na prawo i lewo, ale uprawianie seksu z żonatym bez związku jest spoko". No sorry koleżanko, ale jedno z drugim się wyklucza. Dawanie bez jakiegokolwiek związku i relacji tyłka komuś, dla kogo jesteś osobą drugorzędną (bo opiekę, wsparcie, pozycję dostaje żona, a ty służysz głównie do seksu, na którym zwykle opierają się takie spotkania), to zwykłe puszczalstwo. I tyle w temacie. Więc się zdecyduj. Albo bronisz puszczania (spoko, masz prawo), albo nie popierasz przygodnego seksu z żonatym. Akurat te postawy się wzajemnie wykluczają i nie ma tu mowy o żadnej zero-jedynkowości. Jak na razie to jesteś na tym samym poziomie logiki, co ktoś, kto twierdzi, że gardzi prostytucją, ale skoro ktoś oddaje się za tałzena z własnej woli, to w sumie czemu nie, nie ma w tym absolutnie nic złego :D Poza tym mylisz pojęcia winy z szacunkiem do siebie. W tej dyskusji już mniej istotna jest kwestia braku miłości czy winy (która owszem, zgadzam się z Tobą, leży głównie po stronie żonatego). Po prostu, jeśli dobrowolnie godzisz się na bycie dla jakiegoś gościa laską od nadstawiania tyłka i uprawiasz seks bez żadnej relacji (choćby tego minimum w postaci partnerstwa), to nie wyzywaj i nie wysyłaj innych do psychiatry tylko dlatego, że mają cię za kurwę, bo mają do tego święte prawo i powody :D I 80% społeczeństwa tak właśnie cię postrzega. Widać, że poza problemami ze sobą i niską inteligencją nie masz też kręgosłupa moralnego i to jest twój duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:44 ty jestes psycholka zwyczajna :o wlasnie takie jest wiekszosc kochanek :D normalna osoba tak sie nie upokarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Według ciebie siedzę na rencie psychiatrycznej. Niech tak pozostanie zatem. Ja prostowania pierdow na swój temat nie mam w zwyczaju. A ty idź prostowac banany w kambodzanskiej dzungli bo nudzisz. Kurfa nudzisz w chöj. Może ty jesteś wytworem mojej schizofrenii? Może ja pisze sama ze sobą? Idziemy spać moja dostarczycielko renty z pfrnu. Hue Hue. Haha hihi huhu haha hol hol. x Nawet nie pisałaś ze mną tam wyżej. Mam nadzieję, że zostaniesz skierowana do psychiatry i będę o to wnioskować. Dla twojego dobra. Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do twojej starej? Wszystko w życiu jest przygoda :* Nie powołuj się wiecznie na terapeutów bo znam się na tym lepiej niż ci się wydaje. Naprawdę spuść powietrze z nadetego ego j zrzuc w końcu te maskę laski znającej się na każdej dziedzinie życia jak ekspert level hard przy jednoczesnej próbie zrobienia ze mnie chlopki roztropki bo to już zahacza o rzygi. I zapewniam cię z ręką na sercu że nie tylko moje. Zbyt emocjonalna jesteś dlatego żadna dyskusja nie ma najmniejszego sensu. Mam dość histeryczek... X Ty sama robisz z siebie chłopkę swoimi chamskimi uwagami (przykład wyżej) i chorymi poglądami. Od godziny tu się rzucasz. Idąc tym tropem myślenia, ty jesteś dla mnie zbyt prostacka, nadto zaburzona i zbyt puszczalska, a jednak z Tobą piszę...To akurat rzeczywiście był błąd. Dobrze wiedzieć jednak, że ty jako orędowniczka puszczania się z żonatymi (i pogromczyni "dawania na prawo i lewo" zarazem :D ) wzbudzasz w swoim realnym otoczeniu tak pozytywne reakcje, że warujesz na forach internetowych 24/24 i do tego sprowadza się Twoje życie. Serio to już jest przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się tutaj nie wyklucza skarbie :) jeśli ktoś nie dostrzega różnicy między uprawianiem seksu od lat z jednym partnerem (co z tego że zajęty? Gwalcony jest i więziony w piwnicy o suchym pysku? No nie sądzę) a dawaniem dúpy co weekend innemu na dyskotece gdzie bramkarzem jest byczek z zerowym ilorazem inteligencji to mu serdecznie współczuję :D i skąd ty możesz wiedzieć czy między takowymi partnerami istnieje lub nie więź emocjonalna? Jesteś po prostu zabawna. Każdy kto wie co wyprowiasz i jak jesteś klamliwa jedynie może się uśmiechnąć pod nosem na twoje farmazony. Fałsz obłuda i hipokryzja. Tyle. Wzór cnót i moralności. Hah. Really? Aj dont fink soł, bejb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz o to wnioskować? :D oplulam sobie sweter. Dzięki. Zawsze mogę na was liczyć. A na ciebie to już w ogóle. Zimowe noce z tobą grzeją jak bojler mojego zonatego misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal takich kobiet jak ty. jesteś typowym przykładem zaburzonej dziewczyny ze slabą przeszłoscia, ktora zamiast isc na terapie i wziac sie za siebie, woli uprawiac swoja k***wska demagogie w sieci :D wlasnie takie jak ty sa celem zonatych, ktorzy szukaja dziurki do ********* masakra. i te urojenia. skad wiesz, ze niby tej lasce sie starszy podoba i co z tego :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za stara jestem żeby nabrać się na twoje pisanie mała litera i pozorny odmienny styl. Dziecinko. Uwielbiam gdy ktoś uważa się za sprytniejszego niż jest w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nic się tutaj nie wyklucza skarbie usmiech.gif jeśli ktoś nie dostrzega różnicy między uprawianiem seksu od lat z jednym partnerem (co z tego że zajęty? Gwalcony jest i więziony w piwnicy o suchym pysku? No nie sądzę) a dawaniem dúpy co weekend innemu na dyskotece gdzie bramkarzem jest byczek z zerowym ilorazem inteligencji to mu serdecznie współczuję smiech.gif i skąd ty możesz wiedzieć czy między takowymi partnerami istnieje lub nie więź emocjonalna? Jesteś po prostu zabawna. Każdy kto wie co wyprowiasz i jak jesteś klamliwa jedynie może się uśmiechnąć pod nosem na twoje farmazony. Fałsz obłuda i hipokryzja. Tyle. Wzór cnót i moralności. Hah. Really? Aj dont fink soł, bejb. X Dalej nie rozumiesz. Chyba każdy rozgarnięty człowiek widzi różnicę między oddawaniem się co tydzień innemu na wiejskiej dyskotece, a służeniem przez kilka lat jako seks przyjaciółka żonatemu mężczyźnie. Nie zmienia to faktu, że jedno i drugie jest w oczach większości społeczeństwa brakiem szacunku do siebie i kiepskim moralnie czynem. Po prostu w różnym stopniu. To są te odcienie szarości, których Twój permanentny niedobór sprawnych komórek mózgowych nie pozwala ci dostrzec. Choćbyś kwiczała (w sumie już to robisz), to nie zmienisz tego faktu i nie zmusisz nas, byśmy zaklinali rzeczywistość razem z tobą. Co do winy, pisałam ci już przecież, że w kwestii winy się z Tobą zgadzam, więc po co wyskakujesz z jakimiś piwnicami? Nakręciłaś się jak katarynka. Mówimy o szacunku do samej siebie. Jeśli dajesz swoje ciało w oderwaniu od głębszej (albo jakiejkolwiek normalnej) relacji i to osobie, która jest zaangażowana w związek małżeński, to dobrowolnie stawiasz się w drugorzędnej, gorszej pozycji. Śmieszne, że to ty akurat ludzi na terapię wysyłasz i jeszcze śmiesz oceniać. Widocznie sama masz pewne wzorce do przepracowania, skoro dla ciebie takie coś to norma. Nie będę nawet komentować twoich urojeń i jakichś kosmicznych pojazdów ad personam, bo to już jest kwestia dla twojego psychiatry. Udaj się do niego dla własnego dobra, bo staczasz się coraz bardziej. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za stara jestem żeby nabrać się na twoje pisanie mała litera i pozorny odmienny styl. Dziecinko. Uwielbiam gdy ktoś uważa się za sprytniejszego niż jest w rzeczywistości. X Nie dość, żeś stara, to głupia, niegodziwa i psychiczna. Pisałam do ciebie powyższą wypowiedź i nie miałabym jak się rozdwoić. Lecz głowę, bo nawet twój żonaty cię kopnie w dupsko. Adwokata za pedofilskie fantazje i stalking też opłaci ci za popuszczanie majteczek czy niekoniecznie? Brzydzisz mnie. Idź spać, bo ci jeszcze bardziej bije na głowę z braku snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Za stara jestem żeby nabrać się na twoje pisanie mała litera i pozorny odmienny styl. Dziecinko. Uwielbiam gdy ktoś uważa się za sprytniejszego niż jest w rzeczywistości. X Nie dość, żeś stara, to głupia, niegodziwa i psychiczna. Pisałam do ciebie powyższą wypowiedź i nie miałabym jak się rozdwoić. Lecz głowę, bo nawet twój żonaty cię kopnie w dupsko. Adwokata za pedofilskie fantazje i stalking też opłaci ci za popuszczanie majteczek czy niekoniecznie? Brzydzisz mnie. Idź spać, bo ci jeszcze bardziej bije na głowę z braku snu. x jej to chyba nie ma co odpisywać, bo to wariatka jakaś :D najpierw zwraca się do nas obu, a teraz do ciebie tylko :D wy się znacie? skąd ona wie, z kim pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś gość dziś Za stara jestem żeby nabrać się na twoje pisanie mała litera i pozorny odmienny styl. Dziecinko. Uwielbiam gdy ktoś uważa się za sprytniejszego niż jest w rzeczywistości. X Nie dość, żeś stara, to głupia, niegodziwa i psychiczna. Pisałam do ciebie powyższą wypowiedź i nie miałabym jak się rozdwoić. Lecz głowę, bo nawet twój żonaty cię kopnie w dupsko. Adwokata za pedofilskie fantazje i stalking też opłaci ci za popuszczanie majteczek czy niekoniecznie? Brzydzisz mnie. Idź spać, bo ci jeszcze bardziej bije na głowę z braku snu. x jej to chyba nie ma co odpisywać, bo to wariatka jakaś smiech.gif najpierw zwraca się do nas obu, a teraz do ciebie tylko smiech.gif wy się znacie? skąd ona wie, z kim pisze? X To moja stalkerka. Nie żartuję. Z innej strony. Widzi mnie w każdym, tym razem akurat trafiła. Też ja się nie kryję, a mam charakterystyczny styl pisania. No ale sprawa jest gdzie trzeba. Dobrze wiedzieć, że nie tylko u mnie uprawia bezprawie, ale w życiu prywatnym także. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja xD Psycholka zobacz sobie wypowiedzi z 01:47. dziewczyna wyżej nie mogła pisać też moich wypowiedzi, bo nie przejdą dwie z jednego urządzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze okraszanie twoich tekstów ładnymi wyrazami nijak się ma do treści które serwujesz. To jest właśnie lanie wody które jest bardzo przydatne w niektórych sytuacjach aczkolwiek osoba która również lać ją potrafi od razu wie że ma z belkotem do czynienia. Zawsze tak się dopasowujesz do panujących w społeczeństwie i sztucznie a wręcz chamsko nqrzucanych schematów? Współczuję. Jednak nie dziwi mnie to bo histeryk zawsze pójdzie i zrobi to by zyskać odrobinę aprobaty. I umoralnia mnie dziewczę które zafascynowane jest niezdrowo postacią lolity... Czego dotyczy ta historia nie będę pisać bo liczę że każdy ogarnięty człowiek wie... Zjedzze w końcu tego kultowego już snickersa. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szkoda ze okraszanie twoich tekstów ładnymi wyrazami nijak się ma do treści które serwujesz. To jest właśnie lanie wody które jest bardzo przydatne w niektórych sytuacjach aczkolwiek osoba która również lać ją potrafi od razu wie że ma z belkotem do czynienia. Zawsze tak się dopasowujesz do panujących w społeczeństwie i sztucznie a wręcz chamsko nqrzucanych schematów? Współczuję. Jednak nie dziwi mnie to bo histeryk zawsze pójdzie i zrobi to by zyskać odrobinę aprobaty. I umoralnia mnie dziewczę które zafascynowane jest niezdrowo postacią lolity... Czego dotyczy ta historia nie będę pisać bo liczę że każdy ogarnięty człowiek wie... Zjedzze w końcu tego kultowego już snickersa. Proszę. X Tobie się przyda nie Snickers, a dobry psychotrop. Łyknij go lepiej zamiast Snickersa, bo nie jest z Twoją głową dobrze. Gdzie ja niby leję wodę? Jesteś aż taką prostaczką, że w miarę składne układanie zdań to dla Ciebie automatycznie lanie wody? Ty za to wolisz uciekać w urojenia, wyzwiska i zaklinanie rzeczywistości. Idź do lekarza i zacznij się szanować. A przede wszystkim ogarnij swoją hipokryzję. Skoro nie widzisz nic chorego w godzeniu się na bycie latami "tą drugą od seksu" i przyczynianiu do rozpadu czyjegoś związku, to przynajmniej nie pieprz, że jesteś rozwinięta duchowo (co w ustach osoby piszącej pedofilskie historyjki brzmi tym bardziej śmiesznie) czy że gardzisz dawaniem na prawo i lewo , bo jedno z drugim się wyklucza. I to jest właśnie sadzenie oksymoronów i lanie wody. Ja jestem konsekwentna w swoich poglądach i odróżniam fascynację artystyczną czy literacką, a także wszelkiego typu fantazje i projekcje od realnego życia. W przeciwieństwie do ciebie. Zrób sobie prezent i idź do psychiatry. Dla własnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno. Ogarnij się z tymi pomówieniami, bo nawet w 01:47 masz dowód na to, że nie tylko ze mną tu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę robić sobie inne prezenty. Takie które dla ciebie są be :D czuje się z tym wybornie a ty jak zwykle udajesz świętsza od papieża. Jesteś tak konsekwentna w swoich poglądach jak ja gdy odmawiam sobie żarcia :D omnomnom. Gdybym nie wiedziała o tobie aż tyle to może bym się nabrała na twój pseudointeligentny bełkot ale niestety. Psychotropy chcesz? Mogę wyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kis mi gudbaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wolę robić sobie inne prezenty. Takie które dla ciebie są be smiech.gif czuje się z tym wybornie a ty jak zwykle udajesz świętsza od papieża. Jesteś tak konsekwentna w swoich poglądach jak ja gdy odmawiam sobie żarcia smiech.gif omnomnom. Gdybym nie wiedziała o tobie aż tyle to może bym się nabrała na twój pseudointeligentny bełkot ale niestety. Psychotropy chcesz? Mogę wyjąć. X Problem w tym, że nie wiesz o mnie prawie nic. Ktoś ci napisał kolokwialnie, że strzelasz ślepakami w moim kierunku, a 1/10, w porywach do 1/5 z tego okazuje się prawdą. Zdziwisz się srodze, gdy zobaczysz, jaką część informacji o mnie sobie dopowiedziałaś :D I can't wait for it. Nie potrafisz odróżniać ziarna od plew i tyle w temacie. Tyczy się to też Twojej moralności. Zresztą okazuje się, że Ty jesteś zwyczajnie za głupia, żeby pojąć pewne sprawy. Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy z Twojej głupoty. Mea culpa. Nie licz na to, że będę przyklaskiwać twojemu samooszukiwaniu się. Zażyj lepiej te leki, bo z takimi poglądami to faktycznie lepiej, żebyś przebywała daleko od dzieci i mężczyzn. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie robi wielką różnicę. Czekasz na coś co nie nastąpi :) Ty za to znasz mnie od podszewki :D wiesz nawet ze jestem pedofilem. To niesamowite. Idź już spać i nie pjerdol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prawie robi wielką różnicę. Czekasz na coś co nie nastąpi usmiech.gif Ty za to znasz mnie od podszewki smiech.gif wiesz nawet ze jestem pedofilem. To niesamowite. Idź już spać i nie pjerdol. Zgłoś X Zobaczymy. Mam się dalej ucieczką z kraju. Też wiem o Tobie więcej, niż Ci się wydaje. Co do fantazji, bazuję na twojej równie chorej, jak radosnej twórczości. Weź tą tabletkę, to i ja pójdę spać z lżejszym sercem. Powinnaś się leczyć i doskonale o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tę... Ja pjerdolę naucz się. Skąd wiesz o Kambodży? Koala mnie sprzedał. Na bank. Popracuj nad blefowaniem bo robisz to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tę... Ja pjerdolę naucz się. Skąd wiesz o Kambodży? Koala mnie sprzedał. Na bank. Popracuj nad blefowaniem bo robisz to źle. X Nie blefuję ani nie zamierzam się uczyć tej wątpliwej "sztuki", bo nie mam takiej potrzeby. Zostawiam to przegrywom i patologii Twojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swój do swego ciągnie. Schlebiasz mi kocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Ładne i chętne mężatki są świetne do je/ba/nia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację a obrączka na palcu jest wyznacznikiem, że tylko sex bez zobowiązań. I o to chodzi, a te całą noc się umoralnialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
8:21, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×