Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość związek to nie autosalon

Czy chcecie być naprawde kochane????

Polecane posty

Gość związek to nie autosalon

jeśli tak to dlaczego zawężacie sobie pule kandydatów przez durne listy wymagań? przecież to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo każdy normalny człowiek jak czegoś szuka to robi listę a potem wykreśla szajs, a zostawia coś co zasługuje na jego uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wiekiem ich lista ma coraz mniej wymagań, nawet pijaków potem biorą, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to kogo biorą to ich sprawa może szukały pijaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można być kochana naprawdę z listą. Nie pocieszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lista ma 1 punkt to każdego znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko desperatka ma 1 punkt na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie desperatka tylko kobieta która naprawde chce być kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha. Bajkę idź obejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe bo ja z wiekiem mam większe wymagania. Bo jestem bardziej doświadczona i mniej naiwna, i mam typ urody który nie przemija a dojrzewa. Znam swoją wartość i nie muszę brać pierwszego lepszego. I nie jestem samotna, mam znajomych , przyjaciół, także męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taka świetna a dalej stara panna, no ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś taka świetna a dalej stara panna, no ciekawe xx Ja też jestem świetna i od zawsze sama, nawet moi znajomi się dziwią ale czasem z życiu jest tak, że po prostu brak szczęścia do facetów niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taka świetna a dalej stara panna, no ciekawe x A gdzie napisałam że stara panna? Jeżeli już to panna z odzysku bo jestem po rozwodzie. I jakbym dzisiaj poznała byłego męża to nawet bym na niego nie spojrzała. Ale wtedy miałam niższe wymagania. Dlatego skończyło się rozwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.22 nie desperatka tylko kobieta która naprawde chce być kochana x kobiete zaden schamiony skur/wiel nie bedzie kochal, wiec trzeba odrzucic chołote, ktorej jest sporo na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie kazdy facet potrafi kochac kobiete, jakies 90% facetow tylko kobiety wykorzystuje, nie szanuje i traktuje przedmiotowo, to go/wno nalezy odrzucic a nie brac co popadnie i zostaje kobiecie prawie nic do wyboru .. kobiete moze prawdziwie kochac tylko wartosciowy mezczyzna, a takiego znalezc to prawie nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietna kobieta woli byc sama niz marnowac zycie u boku nic niewartego go/wna, ktory jej nie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.22 z wiekiem ich lista ma coraz mniej wymagań, nawet pijaków potem biorą, przykre x chyba ty i twoja mamusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat sfrustrowanego chłopa który obrał sobie za cel życiowy nazywanie każdej samej kobiety stara panna. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dawaj liste wymagań to zaraz zobaczymy jaki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiesz co w psychologii "samospełniająca się przepowiednia"? To ty to masz właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj , popieram w 100% tez jestem sama od lat, bo z byle kim nie mam zamiaru byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja potrafie kochac ale moi ex tego nie doceniali, wiec wole byc sama niz z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze błędne wybory
gość dziś wybrałaś kilku doopków i teraz twierdzisz że każdy facet jest be?, z wami kobietami jest coś nie tak bo wiele z was powtarza identyczne błędy jeden za drugim i chce inny rezultat, nawet Einstein napisał że takie zachowanie to definicja obłędu, coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.23 szczęścia "brak" gdy ci facet z nieba sam nie spadnie, teraz są inne czasy i kobiety muszą być dużo bardziej aktywne przy szukaniu drugiej połówki oraz przy utrzymaniu go przy sobie, czasy się zmieniły i już nie macie tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.23 Rozwód? No i jak długo to trwało? Co się z tym stało? Przysięga małżeńska była odklepana jak paciorek że będą razem "na dobre i na złe" a tu zonk??? Więc wytłumacz o co poszło? Może oczekiwałaś ideału a okazało się że to tylko człowiek z wadami tak jak i ty a nie jakiś wyidealizowany aktor z TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a kto to jest "byle kto" w twoim mniemaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie uwazam ze kazdy jest zly a czy Tobie kazda dziewczyna odpowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś nie uwazam ze kazdy jest zly a czy Tobie kazda dziewczyna odpowiada ? >>> pewnie że NIE, ale facetom to wisi, nie zrażają się tym tak jak wy kobiety że wam raz czy dwa coś nie wypali i już popadacie w jakieś depresje. Facet oczekuje kosza, dlatego gdy go dostaje ma to w du/pie, a jeśli zostanie przyjęty pozytywnie to uważa to jako bonus. Gdybście wy kobiety tak samo do tego podchodziły to wasze życie wyglądałoby innaczej. Czas przemyśleć tą waszą wadliwą strategie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś facet bez kultury i bez honoru, pijak itd.. z takim to udreka a nie zycie rozwodnicy z dziecmi tez nie bardzo mi odpowiadaja.. nie kazdy chce sie wiazac z kims kto ma zobowiazania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam to nikt nie pasuje. Prawiczka skreslacie bo nie uprawial seksu, rozwodnika czy z dzieckiem tez bo zobowiazania, goscia z normalna pensja tez. Z takim podejsciem zawsze bedziecie same. Czasy ksiezniczek minely. W europie jest szalejacy feminizm wiec przestancie marudzic bo same do tego przylozylyscie rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×