Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pumson

Aukcja na alleg.o ZWROT PACZKI POMOCY

Polecane posty

Witam. Sytuacja wygląda tak: wystawiłam przedmiot do licytacji, licytacja trwała 10dni, doszło do zakupu za cenę minimalną. Na aukcji miałam zaznaczoną wysyłkę w ciągu 2 dni roboczych i w takim terminie paczka została wysłana. Jednakże po tygodniu użytkownik założył mi spór transakcyjny, że nie dostał paczki, wiadomość została napisana po godzinie 21:00, następnego dnia rano odczytałam wiadomość i wyjaśniłam sytuację wysyłając potwierdzenie nadania paczki i tego też dnia kupujący dostał przesyłkę. I znowu tego samego dnia, chwilę po odebraniu przesyłki pisze mi "że kupił gdzie indziej i odsyła paczkę" mimo, że poinformowałam go, że to nie moja sprawa, wywiązałam się z umowy i produkt doszedł taki jak miał i, że nie przyjmę paczki - odesłał ją. Nie miałam ŻADNEGO kontaktu z kupującym, żadnej wiadomości, tylko od razu spór i tyle. Jest to rzecz elektroniczna, nowa. Moim zdaniem gościu ewidentnie jest oszustem i być może miał takie urządzenie, ale uszkodzone i teraz pali głupa i odsyła zepsute. Nie zgodziłam się na zwroty, na allegro też nie miałam takiej opcji zaznaczonej. Czy mogę najzwyczajniej w świecie nie odbierać paczki i zapomnieć o sprawie? Wtedy paczka wróci do kupującego. Allegro nie interweniuje, rozkładam ręcę a facet nie jest do ugadania ://

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, nie odbieraj paczki. Tez bym tak zrobiła. Jeśli jesteś tzw. Firma to jednak ma możliwość odesłać do 10 dni

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie jestem firmą/sklepem i nie mam warunkowego zwrotu 14dni od zakupu..

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To olej. Może ci neta wystawić to wtedy pod spodem opiszesz co zrobił. A tak poza tum może ci naskoczyc

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena minimalna czyli ile? co sprzedawałaś?

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym nie odebrała. Nie jestes sklepem, a po drugie praktycznie każda osoba prywatna ma napisane w aukcji, ze nie przyjmuje zwrotów. PS koles ewidentnie kłótliwy albo głupi - od razu spor, ze nie dostał paczki, a poczta ma 14 dni na dostarczanie i dopiero Po tym terminie mozna składać reklamacje. I czy ja dobrze wyczytałam, ze on napisał Ci, ze kupił druga taka sama rzec jak od ciebie i dlatego ci zwraca towar?:O jakis szukający zwady dziwak :-/

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×