Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po zrobieniu bruzd nosowo wargowych zamiast lepiej wyglądam gorzej

Polecane posty

Gość gość
09:24- no wlasnie dlatego tez nie chce sie do czegos takie doprowadzic ;) No ale po tym pierwszym zabiegu juz przynajmniej mam obraz jak moze sie zmienic wyraz twarzy, wiec na pewno w przyszosci bede z tym uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.41 takie właśnie jest zamierzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieramm się teraz na powiększenie i odmładzanie warg sromowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:33- coraz glupsze te podszywy, no ale w sumie weekend to dzieci nie poszly do szkoly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
A ja na powiększenie członka. Takiego... Z pół metra se zrobię!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
Nie skomentuję... Pomysł nie jest zły tylko "se" boli w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki: ewidentnie ma zle zrobione wypelnienie. Nie ma co usuwac, jesli samo sie wchlonie za pare(nascie) miesiecy. Unikac lekarza, ktory ci to zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest wypowiedz lekarza z tego tematu co wkleiłam linka "Witam ogólna zasada w leczeniu powikłań jest taka że powinien się tym zająć lekarz który wykonywał zabieg. Tak jest absolutnie najlepiej Najskuteczniejsza metoda to według mnie - hialuronidaza , a jeśli obawia sie Pani że może być gorzej ( a może) to laser frakcyjny CO2- ale musi być głęboko a więc musi być mocny ( o głębokiej penetracji) Fale radiowe to co najmniej kilka zabiegów Chyba że użyje sie termoliftingu igłowego przestrzennego RF INFINI - igły wbijane na głębokość 4 mm emitują fale radiową bezpośrednio w miejscu jej działania To urządzenie używa się w ogóle do likwidacji zmarszczek i poprawiania wolumetrii twarzy Najskuteczniejsze jest połączenie tych metod Pozdrawiam lek.med Jacek Ściborowicz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś ładna z bruzdami, teraz jesteś brzydsza i masz w sobie trucizne. Nigdy wiecej nie rob sobie krzywdy, te srodki sa szkodliwe nie tylko wizialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:18- nie no ja jestem zdania, ze takie zabiegi z umiarem nie muszą być zle, ale u mnie ten nie wyszedl uwazam korzystnie. Faktycznie chyba pochodze na te fale radiowe bo boje sie tego rozpuszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×