Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fragleska

Suplementacja u kobiet

Polecane posty

Gość Kamilkamilek3322
Ja aktualnie korzystam z suplementu https://swiatsupli.pl/pl/glowna/923-ostrovit-wpc-80-900g.html Produkt ten wykazuje doskonałe działanie zarówno anaboliczne jak i antykataboliczne. Wysoka zawartość białka sprawia, iż Ostrovit WPC80.eu sprawdza się doskonale w dietach wysokobiałkowych, redukcji masy ciała oraz stanach pourazowych. Białko możemy zakupić, jeżeli dostarczenie około 2 gramów na każdy kilogram masy naszego ciała sprawia nam trudność. Przekroczenie tej wartości nie skutkuje wymierną poprawą efektywności spożywania białka, jednocześnie warto zaznaczyć, iż w takim przypadku zostają bardziej obciążone nerki oraz wątroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko kobiety, ale i mężczyźni powinni o siebie dbać i przyjmować witaminy czy jakieś inne pomocnicze wyroby. Ja mam od kilku dni przepisaną Intestę http://www.intesta.pl/ , zbyt często występowały u mnie zaparcia i chciałam w końcu się ich pozbyć. I muszę powiedzieć że póki co jest wszystko jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ForeverSlim był pierwszym suplementem jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepszy do tej pory preparat na rynku na odchudzanie to Probiox Plus.Jest skuteczny i dba o nasze jelita,nie mamy zaparć ani wzdęć http://nplink.net/keL8JJhc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to pierwsze tabletki jakie biorę.I jestem zaskoczona ich skutecznością.Miałam szczęście bo pierwsze tabletki i od razu trafiłam.U mnie w każdym tygodniu waga spada o 1,5 kg.Jeszcze miesiąc i kończę kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tak samo jak wielu innym osoba pomogły tabletki Slimunox.Ale należy pamiętać o tym że podstawą powinna być dieta a tabletki maja wspomagać.Ale dzięki diecie i tym tabletka ogólnie udało mi się zrzucić 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puśka7
A Reducer Thermo Extreme? Czy ktoś go używał i może się wypowiedzieć? Bardzo proszę tylko o szczere opinie, a nie kłamliwe i sponsorowane... Tutaj niby ten ranking wygrał http://tluszcz-stop.pl/najlepszy-spalacz-tluszczu-ranking/, ale z tmyi artykułami to też nigdy nie wiadomo. Kiedy kupiłam jakiś krem, co był tak polecany i potem wyszła klapa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Foreverslim to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W końcu sukces i nie mam nadwagi. I moim zdaniem włąśnie w tym sukcesie duża zasługa tego, ze zastosowałam ten suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja również brałam Foreverslim.Zależało mi aby schudnąć ok10 kg i to mi się udało i to naprawdę w krótkim czasie bo zajęło mi to tylko dwa miesiące.Według mnie najlepszy preparat na Polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox środek na prawdę wart swojej ceny.Nie żałuję że go kupiłam.Pozbywam się pomału zbędnego tłuszczu,niedługo będę miała figurę taką jaką miałam w liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaa

Jestem zadowolony z musclepower.pl/ , bo możesz sobie segregować suplementy pod konkretny plan treningowy. Wszystko jest, mocna strefa wiedzy i program lojalnościowy, niespotykany w innych sklepach tego typu, dlatego zostawiam namiar. Spoko jest to, że doradzają realnie. Ziomek ze sklepu ma ponad 15 lat doświadczenia i wie, co się sprawdzi u młodego, czy starszego zawodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

suplementacja suplementacją, ale trzeba też pamiętac np o odżywkach do paznokci. Warto też wzmacniać od zewnątrz 🙂 jedną z najlepszych odżywek do paznokci jest ta z wapniem i kolagenem z Eveline. Bardzo fajnie wygląda na pazurkach, no ale wiadomo - najważniejsze są efekty. A te są spektakularne! Paznokcie są po niej mega mocne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×