Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co pijecie codziennie ?czy herbate czy cos innego?jak uzupelniacie plyny?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Jak to kto wykupuje? No ty przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbata/woda niegazowana, ale kilka razy w tyg kupuje sobie jakiś sok czy cole, ale tu sami fit zdrowi sie wypowiadają, aż mi głupio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo małe pragnienie, nie wiedzieć czemu. Codziennie piję filiżankę czarnej herbaty. W ciągu dnia jakiś kefir albo maślanka. Wieczorem piwko. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja np. po prostu nie lubię słodkiego picia, nieważne czy to sok czy co innego. Od małego tak mam, zawsze się wszyscy dziwili, że dziecko taką niedobrą bo gorzką herbatę pije, a na soczek kręci nosem (chyba, że dostanie rozcieńczony). Słodyczy zresztą też ogólnie nie lubię, nie wiem, może jakiś gen bo moja córka ma podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawy nie pije wcale . Herbata czarna mocna 3 dziennie Woda niegazowana źródlana 2 l dziennie . Nie pije nic słodkiego bo dla mnie to za duzo kalorii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem fit przez przypadek, bo nie przepadam za sokiem czy colą. Owszem wypiję kilka razy do roku, ale generalnie to dla mnie za słodkie. Nawet własnoręcznie robiony sok z jabłek rozcieńczam wodą, bo jest za słodki. Nie wiem dlaczego, bo słodkie uwielbiam. Mogłabym zjeść całą puszkę kajmaku w 1 dzień i nie twierdziłabym, żę to za słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mogę się zaliczyć do tych fit bo najczęściej piję tylko wodę, najlepiej warszawską kranówkę a jak jestem na wyjeździe to kupuję w butelkach wodę niegazowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Ze dwie kawy (rozpuszczalne) i ostatnio wodę z sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam herbatę, piję spokojnie 4 - 5 szklanek herbaty dziennie. do tego wodę - całkiem sporo, czasem lemoniadę, kawę kilka razy w tygodniu, a jakiś sok czy szklankę coli to może z raz w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×