Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy mlodzik

Czy po 30tce nogi kobiety mogą być w mini?

Polecane posty

Gość Mysza 1987
nie gadaj ze sie nie przygladales nogom kobiet ? Chyba , ze jestes pedalem no to nie :p Ale w takim wypadku po co to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćŁadnaLady
Idiota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie bez urazy odpowiem jako starszy stateczny już mężczyzna tak nawet i 40 mogą być w mini i nawet starsze ale to juz wyjatek i to rzadki bo tu nie tylko nogi ale i cała uroda i figura musza iśc w parze , nie czarujmy sie 40+ rzadko jest na tyle sexowna by mini dodawało jej uroku a nie ujmowało . dziś czuję sie zniesmaczony i wrecz z obrzydzeniem patrzę na ogolone 50+ (włosy z jednej strony ucha)mini wyglada to groteskowo nie tyle smiesznie ale obrzydliwie a jak jeszcze kilo tapety to odsuwam sie na bok jak od lumpa , brudasa smierdzącego przepraszam ale to juz stare prostytutki sa ubrane stosowniej i z gustem to obrzydliwe i powinno być karalne bardzo przepraszam ale umiar i gust obowiazuje szczególnie w wieku gdy mądrość powinna górowac nad tolerancją szanuje kobiety i bardzo je lubię ale i ja paradujacy w młodzieńczych strojach i irokezie wzbudzałbym litość i widział tylko smiech i poklepywania sie w czoło nie wiem czemu u kobiet tego nie ma widać my faceci bardziej jesteśmy tolerancyjni do waszych przegieć ale na miłośc boską (przepraszam nic z wiara tylko wyraz)dacie zyć by na ulicy nie zwymiotował z odrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale równie odpychający jest widok nasto czy 20 latki tłustej, z wylewającym się sadłem i nogami jak balerony paradujacej w mini. Do tego trzeba mieć przede wszystkim wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiety 50+, które w mini, czy krótkich spodenkach wyglądają normalnie i są dziewczyny młode, nastolatki, które wyglądają tragicznie, czasem obraz nędzy i rozpaczy. Tak, wiem, młodość ma swoje prawa, ale dziewczyna ok 168 cm wzrostu, a wagi pewnie ze 100 kg, miniówka, że prawie tyłek na wierzchu, na grubych nogach ogromny cellulit, do tego zero kompleksów i śmiga po galerii handlowej. Niektóre kobiety lustra nie mają, albo mają złych doradców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurowa

Jakiś czas temu miałam problemy z nogami bo po długiej pracy za biurkiem zaczęły mi puchnąć, mrowieć. Teraz lepiej ale codziennie biorę jedną tabletkę maxi3vena, czuje znaczną poprawę i mam nadzieję, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×