Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy mlodzik

Czy po 30tce nogi kobiety mogą być w mini?

Polecane posty

Gość ciekawy mlodzik

Hej! Czy po 30tce nogi kobiety różnią się od np. 20 latki? Czy łydki są bardziej wiotki? czy są żylaki? Czy stopy są bardziej szorstkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się nie dba, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debilne pytanie. Tak "trudne " że aż trzeba je zadawać na forum. A idź na dworzec PKS albo na większy dworzec PKP latem i przyjrzyj się nogom kobiet. Będziesz mieć odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się wysilają
po 30 w mini to tylko pustaki i panie do "towarzystwa", a nie szanujące się kobiety na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te co w wieku 20paru chodzą w mini to też pustaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być durnym żeby prosić o rady w tym temacie( i innych tematach) na kafeterii. Ludzie ! Ogarnijcie się! Czy inny człowiek ma mieć decydujący wpływ na wygląd/ zachowanie itd. innego człowieka? Bo coś tam sobie twierdzi? Przestańcie myśleć stereotypowo. Otwórzcie w końcu własne umysły... a nie oglądacie się na innych. Dziwię się że co niektórzy jeszcze maja odwagę wychodzić z domu z takim myśleniem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 tak, po 40 to już nie (pomarszczone kolana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 tak, po 40 to już nie (pomarszczone kolana) Zgłoś x Mów za siebie pasztecie. Nie każdy się sypie tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiecieńcudownie
Nawet po czterdziestce mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po hooj starym babom mini? pissdą po mieście świecić i machać? co za kur\wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za gadanie ja nie mogę, idiotyczne prowokacje., ja np nie mam jakiejs super figury, brzucha ladnego nie mam, ale nogi zawsze mialam świetne, nosze mini, nie jakies bardzo krótkie, ale noszę do pracy - mam 34 lata. moja koleżanka, matka dwojga dorosłych dzieci, ma 52 lata, nogi jak modelka, jest w ogóle zadbana, zgrabna, dużo ćwiczy, w talii ma 62 cm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 paluchy są ogromne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teksty. Jestem grubo po 30ce, wysoka i wysportowana i nogi sa jednym z moich najwiekszych atutow. Trudno mi kupic dlugie spodnie na moj wzrost a w dlugich sukienkach wygladam nienaturalnie dluga, dlatego krotkie spodnice i sukienki to moje ulubione ubrania - i nieraz slysze pochlebne komentarze na temat moich nog. I nie zamierzam rowniez zrezygnowac jak bede 60letnia babcia, tylko dlatego ze ktos ma kompleksy i opinie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej worek na ziemniaki... co za durne tematy, kto to pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaterasu 226
Kobieta po 30 to tylko spódnica do połowy łydki, rajstopy, skarpetki i do udanego wizerunku tylko chustka na głowie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pewnym wieku nie wypada. Tylko długie suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1993 rok
A kobiety po 30 w ogóle golą nogi? Na razie to raczej młode, ale kto wie, za paręnaście lat to się zmieni, jak wejdziemy do UE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Moja ma 42 lata, depiluje nogi, nosi mini i wygląda za-je-biś-cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam widoczne niebieskie zyly na nogach ;/ ale skoro jestem po 30 i nikt na mnie nie patrzy to w lato nie odmowie sobie szortow. co to kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie po 30 kobiety mają żylaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie moga, bo ty tak powiedziales. Albo ty i ty. :D W Polsce rzadzi mentalnosc malomiasteczkowa. Sasiad ci powie co masz zalozyc na tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po 30tce moga nosic spodnice do kolan lub dluzsze. A te po 40tce tylko worek po kartoflach do kostek. Bo jak tak zarzadzam. Mam prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie maja zylaki tylko ja... ale nie bede sie parzyc w dlugich spodniach przez to. tym bardziej ze i tak nikt na mnie juz nie patrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma mentalność małomiasteczkowa do estetyki. Jeśli kobieta ma wiszące wory żylaków pod kolanem obwisłe uda albo inne defekty to raczej w mini mnie nie podnieca ale odstręcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 37 lat, a nogi mam takie same jak miałam 20. Spódniczek nie noszę, ale króciutkie spodenki jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile cm wz i kg wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak nie prosi o poradę , tylko o opis. Nie różnią się wiele, jeżeli kobieta dba o swoją sylwetkę. Nie poczułbyś i nie zobaczyłbyś różnicy widząc*****eszcząc jedynie nogi. Niestety, kiedy zaczyna sie dorosłe życie, dom, rodzina, praca, stres, wiele kobiet po prostu nie ma czasu, ani siły by zadbać o swoją sylwetkę, stad takie nogi, to raczej rzadsze, niż częstsze zjawiskio. Stopy na ogół zmieniaja się najmniej, chyba że kobieta ma skłonność do haluksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×