Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety podajcie kryteria dla faceta, którego wybrałybyście na mężą

Polecane posty

Gość gość
i juz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, za jakieś 2 -3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zanim poznasz kogos dobrze to mina 2-3lata, wiec dzieci za min 5-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego miałabym czekać 2 lata między poznaniem kogoś dobrze a dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w praktyce po ślubie (czyli 2l po poznaniu) czlowiek moze pokazac sie z innej strony i lepiej zrobic 2l bufor na poprawki do tego "poznania" niz potem samej zostac z dizeckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 lata, kończę 2 kierunek studiów i pracuję zdalnie. Kryteria dla potencjalnego męża? -musi mi odpowiadać pod względem wyglądu(żeby była chemia) i charakteru -podobne poczucie humoru -wyższy ode mnie, bo źle bym się czuła z niższym, wiedząc, że i on by się czuł źle -mający pasje, bo sama je mam -empatyczny, bo też jestem empatyczna -dbający o formę, bo sama dbam -mile widziane wykształcenie wyższe, bo sama je mam i chciałabym móc czasem pogadać na głębsze tematy - kochający zwierzęta i naturę -wierzący, bo sama wierzę i to dla mnie ważne -raczej spokojny (nie typ imprezowicza) -lubiący dzieci -pracujący (nie musi być bogaty, chodzi o to, byśmy wspólnie mogli zapewnić dzieciom godny byt) -uczciwy, bo też to zapewniam Podsumowując: oczekuję tego, co sama mogę oferować. Niczego ponad to, ale też nie chcę mniej. Każdy mierzy swoją miarką i wydaje mi się, że mamy do tego prawo, bo wtedy nie ma frustracji/zazdrości/żalu itd. No ale oczywiście trudno spotkać takie podobne do nas osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:11 omijalbym cię szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pewnie nie spełniasz żadnego kryterium, więc fakt, omijaj lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwieksza bronia kobiety jest dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentny, z dobrym sercem i zaradny, maksymalnie 3 lata starszy. 28 lat, mieszkanie od rodziców, 60 000 odłożone, pensja 3500 na rękę, wyższe, dwa zawody, praca taka sobie męcząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jakie to kierunki i ile obecnie zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagania. Min 185 cm Przystojny Własna firma Max 35 lat Własny dom UWAGA. Nie chce równolaltka i wspólnego dorabiania się czy urządzania. Szkoda czasu. Chciałabym abyś Ty już był urządzony. Może być rozwodnik. Ja 24 lata, 176 cm, blond włosy, zgrabna, miła, czuła i rodzinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś i jeszcze może pin do tego? Kierunki ciężkie, choć humanistyczne, praca zdalna póki co, bo jeszcze studiuję. Więc wysokość pensji zależy od tego, ile zleceń przyjmuję. Mogłabym więcej, mogłabym mniej. Zarabiam na siebie wystarczająco, bez wychodzenia z domu, w przyszłości planuję więcej. Ale nie wyobrażam sobie np. faceta bezrobotnego (co innego, jeśli szukałby pracy), po zawodówce itd. I wiele kobiet tak uważa. Pewnie faceci zaczną krytykować, ale jeśli wam taka sytuacja nie przeszkadza, to sami ożeńcie się z niepracującą, niewykształconą i głupią dziewczyną. Jeśli chociaż jest ładna, to nazywacie to sponsoringiem i narzekacie, że jest z wami dla pieniędzy. To sobie znajdźcie równą sobie, a nie narzekajcie. To działa w obie strony. A jeśli ktoś narzeka, że kobiety mają za wysokie wymagania- cóż, widocznie mierzy za wysoko. Najlepiej to zapytać siebie, co mogę oferować drugiej osobie i jedynie tego samego oczekiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani powyżej ma racje. Większość to materialistki. Mój mądry wuja mówił zawsze: Nigdy nie mów przy kobiecie ile masz pieniędzy, wtedy poznasz ta która kocha sercem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie może być tak ze kobieta robi na faceta no to co najmniej wstyd!:) Chcesz wymagać od kogoś to wymagaj od siebie. Niestety większość dziewczyn nie oferuje nic prócz seksu a chca cudów. Wole takie mijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie wszyscy faceci chcą ładnej i młodszej. Kobiecie trudniej zarobić, a raczej trudno ciężko pracując w słabo płatnej pracy zachować urode. Żeby zdobyć faceta najważniejsza jest uroda, charakter i inteligencja są mało ważne, wiec to chyba normalne, ze potrzebujemy duuuuuzo kasy by spełniać wasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem. Biedy nie mam ale gdybym byl laska to wolalbym tego z rozumem niż portfelem. Taj samo wole te mądre niż ładne. Tyle ze na ładne lecę a mądre mnie ciekawią i wole z nimi spedzac czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej mieć tego z portfelem. Bo jak ma mieć tylko rozum i po jakimś czasie znudzi się niedoinwestowana żona? Sam lecisz na ładne powiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest tak, że kobiety to materialistki (choć pewnie i takie się zdarzają), ale zwyczajnie myślą o przyszłości. Żebym urodziła dziecko facetowi, muszę mieć do niego zaufanie, poza tym muszę wiedzieć, że mam w nim oparcie, tzn. że jest fajny z charakteru i będzie współuczestniczyć w jego wychowaniu oraz opiece nad nim. Ponadto chcę czuć poczucie bezpieczeństwa, że w razie czego (np. gdyby po powrocie z macierzyńskiego ktoś nagle zwolnił mnie z pracy itp.), mężczyzna będzie w stanie np. utrzymać dziecko przez jakiś czas sam. Nie mam dzieci, ale pierwszą myślą o takiej ewentualności jest to, żeby móc zapewnić im godziwe warunki życia. Z pomocą partnera. Myślę, że kobiety często tym się kierują (nie mówimy tu o niechlubnych wyjątkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli pewnie szukasz 8 mądrej i ładnej jak prawie wszyscy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mowie ze wszystkie to materialistki ale bądźmy szczerzy, co druga jest materialistka. Z reszta prosty przykład: Wolisz normalne życie w bloku i macie czas dla siebie czy chcesz biznesmena z willa który nie ma czasu dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata, studiuje - musimy miec o czym rozmawiac, zebysmy byli soba zainteresowani i nie bylo to na sile - najwazniejsze - powinnismy byc dobrani pod wzgledem temperamentu (ja mam bardzo maly i dobrze zeby on mial tak samo) - przystojny nie musi byc, ale zeby mnie nie odpychal np. zapachem - powinnismy sie szanowac nawzajem, musi szanowac swoja matke, babcie i siostry (dobrze gdyby mial siostry, lepszy taki niz jedynak/ mezczyzna z bracmi) - dobrze jakby to byl introwertyk, mial swoje pasje, ekstrawertycy mnie mecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i zeby byl ze mna na dobre i na zle i nie ponizal gdy strace prace,wspieral - ja zrobilabym to samo dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje mnie taki co zarabia minimum 5 tys zł nie nudny w łóżku, potrafi zadbać o mnie i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:35 dla mnie to nie brzmi jak cieple kluchy tylko jak madry empatyczny mezczyzna, ktory jest stabilny. Zapomnialam dodac, inteligentny, czytajacy ksiazki, ciekawiacy sie swiatem - moglby mnie uczyc duzo rzeczy,lubie inteligentnych ludzi, sama nie jestem jakos super inteligentna, wiec celuje wyzej, moze dzieci beda inteligentniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moze chciec dzieci i musi byc calkowitym abstynentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×