Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety podajcie kryteria dla faceta, którego wybrałybyście na mężą

Polecane posty

Gość gość
Pasować muszą głową, sercem i genitaliami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dodała żeby nie przeklinał i nie był drętwy, wiem dwie skrajności, ale ciężko znaleźć kogoś kto nie zachowuje się jak burak lub ponad formalnie do przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieodpowiedzialny wczoraj Jesli chodzi o mnie chcę wygadana dziewczynę z poczuciem humoru i wiedzą. Nie wymagam urody modelki i intelektu Skłodowskiej - Curie. Chce żebyśmy mogli żartować w glupi sposób ale tez gadać poważnie. Empatyczny związek oparty na zaufaniu i uczuciu (ja nie budzę zaufania) . Poznałem taka po długim czasie i cieszę się z tego. x Ja tez nie wymagam milionera, wystarczy jak zarobi te 10 000 miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lat, wykształcenie średnie. Chcę mojego super przystojnego chirurga! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieodpowiedzialny wczoraj Jesli chodzi o mnie chcę wygadana dziewczynę z poczuciem humoru i wiedzą. Nie wymagam urody modelki i intelektu Skłodowskiej - Curie. Chce żebyśmy mogli żartować w glupi sposób ale tez gadać poważnie. Empatyczny związek oparty na zaufaniu i uczuciu (ja nie budzę zaufania) . Poznałem taka po długim czasie i cieszę się z tego. x Ja tez nie wymagam milionera, wystarczy jak zarobi te 10 000 miesiecznie xxx A wystarczy brutto czy musi być netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim trzeba być dla siebie nawzajem wsparciem i starać się o siebie cały czas :) Druga strona musi czuć, że tej pierwszej mocno zależy. I na odwrót :) A jak się zastanawiasz "czy to ten/ta jedyny/jedyna", to zadaj sobie pytanie: czy będziesz szczęśliwy z tą osobą za 40 lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×