Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety podajcie kryteria dla faceta, którego wybrałybyście na mężą

Polecane posty

Gość gość
dziś Wolę normalne życie w bloku z uczciwym, szczerze kochającym facetem. Serio. A na wakacje wolałabym wyjechać w góry, rozbić namiot w lesie i spędzać aktywnie czas wśród natury w ciszy i spokoju tylko z ukochanym niż jechać do jakiegoś zatłoczonego kurortu za granicę. Nie pochodzę z biednej rodziny, ale mimo to nigdy nie jeździłam w takie miejsca i nie byłam rozrzutna. Po prostu nie ciągnie mnie w takie miejsca. Mam dużo koleżanek, które też tak mają. Więc wiele zależy od charakteru, środowiska itd. Choć nie zaprzeczam, że typ blachar ma inne podejście do życia. No ale to kwestia priorytetów i tego, gdzie się szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś też się pod tym podpisuję. Jak widać, więcej jest takich kobiet, które jednak cenią tych "spokojnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryteria: inteligentny, zaradny, dobre serce, nie może być dużo starszy. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Możesz, ale prawdziwej miłości sobie nie wynajmiesz. Poza tym takim myśleniem zrównujesz się z materialistkami. Czegoś innego chcecie, ale w podobny sposób się na to zapatrujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:44 to ja bym musiala taki moj ideal poderwac, bo sa nieraz bardziej spokojni, niepewni niz ja. Tak to zostaja mi tacy, ktorych nie chce - glosni ekstrawertycy, ktorym spodobam sie jedynie z wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*cisi i niepewni siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o mnie chcę wygadana dziewczynę z poczuciem humoru i wiedzą. Nie wymagam urody modelki i intelektu Skłodowskiej - Curie. Chce żebyśmy mogli żartować w glupi sposób ale tez gadać poważnie. Empatyczny związek oparty na zaufaniu i uczuciu (ja nie budzę zaufania) . Poznałem taka po długim czasie i cieszę się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mam identyczne przemyślenia - podchodzą jedynie ci odważni, bawidamki itd. Tacy naprawdę wartościowi są skryci i nieśmiali. Trzeba będzie chyba się przemóc i wziąć sprawy w swoje ręce. Ja już mam upatrzonego jednego takiego spokojnego i nieśmiałego, może zdarzy się cud i zapoznam się z nim :P Nieodpowiedzialny, to gratulacje, choć pewnie rozgadanemu ekstrawertykowi łatwiej poznać rozgadają ekstrawertyczkę niż introwertykowi introwertyczkę. Masz łatwiej, my to całe życie pod górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek mnie uraza:( Jestem pewny siebie po prostu. Pamiętaj ze jestem próżniakiem żywiącym sie atencją. Moja wada, co począć. Jesteście naprawdę fajne dziewczyny i życzę wam szczęścia bo widac ze szukacie wartości u drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w praktyce musi miec wielki k***s i byc dominatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowa dwójki nastolatków i to drugiego sortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 i jestem mężatką. Czym się kierowałam przy wyborze? Długa znajomość, właściwie przyjaźń, podobne zainteresowania, podobne spokojne podejście do życia, wzajemne zrozumienie. Pieniądze nie - nie posiada majątku, a kiedy zaczęłam się z nim spotykać pracował tylko dorywczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego właśnie ludzie zawierający związki małżeńskie w młodym wieku się rozwodza. Ciebie tez to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze - dobre serce i głupie poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:24 Dlaczego mnie to czeka? :) nawet jeśli - co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyksztalcony, zarabiajacy ponad 4tys, dobry, wierny, przyjacielski, opiekunczy, empatyczny. to sa moje kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli goscie co zarabiaja ponizej 4tys do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) wzrost. 195 cm 2) pensja 10 000 miesięcznie . 3) twarz kena . 4) lujek 20 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) wzrost. 195 cm 2) pensja 10 000 miesięcznie . 3) twarz kena . 4) lujek 20 cm Czyli zostaniesz niańką kotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) wzrost. 195 cm 2) pensja 10 000 miesięcznie . 3) twarz kena . 4) lujek 20 cm Czyli zostaniesz niańką kotów oczko.gif xxxx A ja w sumie spełniam te kryteria :-) Wzrost. 188 cm 2) pensja 11 000 miesięcznie . 3) twarz to rzecz gustu, ale mówią, że bardzo męska i inteligentna . 4) lujek 18 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:43 Myślisz, że masz studia to inteligentna jesteś? Nie jesteś, twoją inteligencje oceniam przeciętnie. Ps. Wiedza i inteligencja to dwie inne rzeczy, tego drugiego nie kupisz choćbyś się zesrała. Do tego masz bardzo ograniczony światopogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie piizdy się tu wypowiadając. Mam dobrą robotę, jestem przystojny, ale bym Was nie chciał. Wasze gadanie mnie odpycha. Znam wiele kobiet i co setna, albo tysięczna jest niestety normalna i fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×