Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1500 wymagań

Macie kobiety mase wymagań a co same oferujecie??? NO CO??

Polecane posty

Gość gość30
Maże jakby ta dziewczyny które zaszły z takim dupkiem w ciążę zamiast poświęcać się i wychowywać według piszących tu panów nieodpowiedzialnie samotnie własne dziecko, odpowiedzialnie po urodzeniu podkładały potomka tatusiowi i jego rodzinie pod drzwi. Wtedy nie byłoby nieodpowiedzialnych samotnych matek a tatusiowie mieliby okazję się wykazać i może czegoś by to tych przemądrzałych palantów nauczyło. I pewnie zdecydowanie mniej byłoby przypadkowych ciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie oni tylko dymac potrafia na prawo i lewo i byle by nie zaszla skonczone swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha, chyba kobiety są bardziej NIEodpowiedzialne, puszczają szpary byle badboyowi, ale potem ciąża to nie ich wina, w sumie to nic nie jest ich wina, bo w ich mniemaniu one są "idealne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kazdy portal to dno Zgłoś grzebiąc w szambie chcesz znaleźć złoto? To dopiero byłby cud nad Wisłą, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość30 dziś a kto jej kazał dawać szpare dupkowi? ona niewinna jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kiedys poznawalam tam facetow, ale nic" konkretnego sie nie trafilo :D , nie korzystam z portali, strata czasu, co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukacie Panowie wartościowych kobiet na portalach ??? Chyba nie tędy droga hehe Ja też szukam porządnego faceta ale portale akurat omijam z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:53 to podpowiedz mi miła kobieto gdzie szukać kobiet ,dziewczyn które chcą żyć spokojnie bez stresów i ekscesów .Ktorym zależy na rodzinie . Zapewne jest bardzo wiele takich pan ,tylko się ukrywają i ciężko je poszukać . Nie pisze z własnego doświadczenia gdyż nie mam takiego ,nie znam kobiet ,znam swoją matkę siostrę ,lecz to nie oddaje obrazu kobiet to rodzina. Gdy umówię się z dziewczyna proponuje kino teatr ,lub ciekawe wystawy ,owszem zgadzają się lecz następne spotkanie jest wymówka nie mam czasy przepraszam ,wiadomo co to oznacza. Była i piękna dziewczyna która robiła wszystko by mnie podniecić seksualnie ,udało się jej i bezwiednie sam się rozladowalem co było widoczne na zewnacz ,miała nie lada zabawę ,lecz w nie wyszukany sposób nie życzyła sobie znajomosci .Owszem nie miałem kobiety ,lecz nie jest to powód do wstydu ,tak myśle ,choć nie jestem młodzieniaszkiem ,po prostu nie miałem czasu na zawieranie znajomosci z kobietami . Z domu wyniosłem ze każda kobieta musi być traktowana na równo z mężczyznami lecz z racji płci musimy darzyc większym szacunkiem gdyż są to przyszłe matki .Mama zawsze mnie tego uczyła i nie umiem byc wulgarny ,zły dla kobiet ,bez względy na jej zachowanie każda traktuje z szacunkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdziś - Miły Panie- odpowiadam. Dziwne, bo mam dokładnie ten sam problem z mężczyznami ( i młodą dziewczyną też już nie jestem). Miałam podobne sytuacje, tylko od "męskiej strony" wygląda to tak, że mężczyźni są płytcy, powierzchowni, niezainteresowani bliższym poznaniem kobiety i choćby zwyczajnym "zakumplowaniem się" z nią (bo stały związek to ewentualnie dalszy etap- jeśli tego oboje chcą). Nie zależy im na spokojnym życiu, rodzinie tylko szukają łatwych przygód i traktują kobiety przedmiotowo. Na jeden lub kilka razy i nic więcej. Nigdy dałam się wciągnąć w takie relacje. Niczego mi nie brakuje, jestem wykształcona, mam kasę i dobrą pracę i można ze mną porozmawiać na każdy temat, nikogo nie udaję i w kontaktach jestem miła i naturalna ale jakoś nikt o mnie specjalnie nie zabiega. Nikt nie proponował mi nigdy wyjścia choćby do kina, które uwielbiam (i od lat chodzą sama- przyzwyczaiłam się już). To, że nie miał Pan kobiety nie jest w mojej ocenie żadnym powodem do wstydu bo ja też z nikim nie byłam i żyję :)- da się żyć choć pewnie marzenia są inne. Ale marzenia mają to do siebie, że nie zawsze się spełniają i już się z tym pogodziłam. Ma Pan rację, że wiele wynosi się z domu. Jest nawet takie powiedzenie (i działa to w obie strony): jeśli chcesz poznać swoją przyszłą żonę/męża- popatrz na jej matkę/ojca. Nie zgadzam się tylko z tym, że kobietę należy traktować na równi z mężczyzną bo tzw. równouprawnienie to mit i hasło feministek ale zgadzam się, że kobietę trzeba SZANOWAĆ przede wszystkim szanować a czasy są takie, że mężczyźni nie szanują kobiet. Trochę w tym wina samych kobiet ale nie będę o tym pisała bo to długi temat. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie bardzo z wcześniejszą wypowiedzia. dodam do tego cos od siebie. przepraszam za błędy pisze z tel. na przestrzeni lat (jestem przed 40tka) zauwazylam ze nastąpiło duże rozluźnienie relacji międzyludzkich. głównie przez pośpiech, pieniądze, tzw. wyścig szczurów, stres. I tak wprost - jak kto dba tak ma. nie wyróżniam - kobieta/mężczyzna. uważam, że każdy człowiek ma coś do zaoferowania. swoj czas, swoją obecnosc chociażby. Ale w tym chaosie i zabieganiu dochodzi jeszcze frustracja, że nie ma się czasu nawet dla siebie. kiedyś ludzie robili różne rzeczy dla przyjemności. teraz już coraz mniej - teraz wszystko musi służyć ulepszaniu, rozwojowi. 2 takie osoby i dramat gotowy. zwolnijcie a zobaczycie że da wam to ogromne profity w życiu, rodzinie, związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - tylko pytanie: jak zwolnić gdy obowiązek goni obowiązek ??? Od tzw. "powinności życiowych" trudno się zwolnić niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - wcale nie jest ładna. I zwyczajnie pusta. Widać to już po tych "pozach" w których mizdrzy się do telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×