Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1500 wymagań

Macie kobiety mase wymagań a co same oferujecie??? NO CO??

Polecane posty

Gość gość
gość dziś dawanie cokolwiek bezdomnym to idiotyzm, powodujesz tylko nieudacznictwo i uzależnienie, czyli potem ZAWSZE będzie trzeba im dawać. Rodzice mają sami dawać sobie rade tak samo jak i dorosłe dzieci. Nie mówie aby nic nigdy im nigdy nie pomóc ale nie budować uzależnienia tylko niezależność, bo to bardziej im pomoże. Dziećmi można się zajmować ale bez przesady, one też powinny stopniowo same sobą się zajmować i budować niezależność, aby potem z rodzicami do 30stki+ nie mieszkać. Dom nie ma być na błysk, to nie muzeum tylko powierzchnia mieszkalna. Każdy mieszkaniec w miare mieszkania i przemieszczania i możliwości powinien pilnować porządku, dzieci mają być nauczone zbierać zabawki które rozwaliły a mąż umyć talerze po obiedzie co jakiś czas. Sprzątanie to powinien być rytuał rodzinny przynajmniej raz na tydzień, a lekkie porządki ma pilnować każdy, w tym nauczyć tak dzieci, codziennie. Staruszkom zamiast nosić zakupy sprawić wózek aby sami mogli je zaciągnąć do domu. Dawać im wędke a nie rybe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiemy czego szukacie, bogatego przystojniaka z willą z basenem i ferarri przed tą chałupą, aha i ma być wierny i mieć oczy tylko dla was i być z wami 24/7, a kasa ma sama na konto wpływać abyście mogły szoppingować aż padniecie ze zmęczenia. Czas wyłączyć jednak TV i spojrzeć rzeczywistości w twarz zamiast bujać w obłokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak wiemy, zasługujesz na księcia z bajki tak jak każda księżniczka, a teraz marsz kupić kota, bo książe nie zapuka, więc lepszy kot niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze dla seniorow bys zrobil wyjatek co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 wymagań
gość dziś Do 18 41. Oj tam, wolałabym poczytać o Tobie. Czuję, że masz wiele do opowiedzenia. W końcu nieczęsto spotyka się jeszcze takich gentelmanów usmiech.gif Zgłoś Co chcesz wiedzieć? Nie lubie się przechwalać, jestem skromnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No prosze, ale wy twierdzicie że nie jesteście materialistkami, więc jak to wreszcie jest bo się gubie w tych waszych wymaganiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ten doktor
gość dziś Oooo...nie wiedziałam, że jest wśród nas psychiatra. Witam doktorze ! Witam, służe z pomocą potrzebującym, ale jest jeden haczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20 00: Generalnie cały ten wywód można podsumować jednym zdaniem "jak nie robić nic dla nikogo i dorobić do tego samousprawiedliwiającą teorię". Brawo Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20 20. Nie tylko w tym się gubisz jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20 25 Haczykiem jest wymyślony dyplom co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 wymagań
gość dziś No ale dośc o nas 1500 wymagań. Teraz trochę o sobie napisz ! Zgłoś Jestem skromnym człowiekiem, nie lubie o sobie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co faceci oferuja poza stawianiem wymagan kobietom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś no niestety, niektorzy z nich byli malo przystojni, przecietni.. Zgłoś Dlaczego nie wybrałaś brzydkiego mądrego lub przeciętnego mądrego, tylko przeciętnych debili? Jakieś trefne te twoje wybory. Czas na reewaluacje kryteriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20 39 Oczywiście. Nikomu przeciez nie przyszłoby do głowy, że nie piszesz o sobie, bo nie ma o czym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co faceci oferuja poza stawianiem wymagan kobietom? Zgłoś każdy ma inne zalety i wady, to do kobiet należy aby to przeanalizować i wybrać istotne dla nich atuty u ich wybranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 wymagań
gość dziś uszczypliwa jesteś, ale to pomine ( może masz zły dzueń ), chcesz coś wiedzieć to możemy się spotkać i ci opowiem, skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hmm niektorzy jak sie z czasem okazalo nie traktowali mnie powaznie, coz raz mi ktos nie pasowal raz ja komus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:59 jestes tu jeszcze. Tez jestem z Warszawy i chetnie Cie poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z warszawy to same chamy i sexmaniaki nie szanuja kobiet w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj a co faceci oferuja poza stawianiem wymagan kobietom? Zgłoś jakie to znowu faceci stawiają wymagania? Aby kobieta nie była rozmiaru king konga, miała miły uśmiech i nie była psychopatką??? To faktycznie tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chetnie poznał kobiete ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z warszawy to same chamy i sexmaniaki nie szanuja kobiet w ogole Zgłoś Niezła psychopatka, idź po leki do apteki kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie masz wsi w pobliżu??? jedź i pytaj po chałupach czy mają jakąś wolną niewiaste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszce 25 lat temu ludzie dobierali sie w pary z miłości, bo coś zaiskrzyło. Oczywiście ze każdy chciał mięć atrakcyjna laskę a kobieta przystojniaka, to normalne. Większość ludzi była rozgarniętych. w dobie kapitalizmu co ładniejsze stwierdziły ze to jest ich kapitał i zaczęły jeszcze bardziej w siebie inwestować ale tylko w urodę. coraz więcej adoratorów to coraz większe wymagania, a potem efekt domina, jestem trochę brzydsza to będę mięć podobne wymagania, a ja jestem trochę brzydsza od tej drugiej itd potem 10 z kolei tez ma takie same wymagania widząc tylko ta trochę lepsza od siebie ale nie widząc tej pierwszej. To samo się stało z kasiastymi facetami, wymagania co do urody i sexu, ten 10 z kolei tez... Popatrzcie na niziny społeczne i wsie, tam każdy ma niewiele i łącza się w pary tak jak dawniej bo iskrzy, bo to dobra kobieta bo to zaradny facet. Jestem wydaje mi się normalnym facetem zaradnym życiowo który chce stworzyć rodzinę, nigdy nie szukałem super piękności tylko normalnej przeciętnej kobiety, no może takiej 6/10 z wyglądu, cieplej, życzliwej, normalnej. Niestety szybko okazywało się ze uważa się za super, i to ja mam zapewnić jej życie na poziomie jaki ona wymaga a ona będzie zawsze dla mnie atrakcyjna, to nie ma sensu. Wprowdzilem tez swoje wymagania ze ma tez kobieta być zaradna życiowo, by była dla mnie wsparciem. A w miarę ładna i ogarnięta która potrafi coś więcej niż piłowanie pazurków to już wymagania kosmiczne, ja się nie nadaje. Brzydsze inwestują w rozwój intelektualny i tez wymagania bo są lepsze od pięknych pustych lasek. Brzydkie i głupie natomiast w sex, zawsze chętne. Tak wygląda dzisiejsza rzeczywistość, ciężko założyć normalna rodzinę, ciężko o prawdziwa miłość bo kobiety nawet jak zaczyna iskrzyć kalkulują i odpuszczają bo tylko 50% wymogow na ich liście się zgadza a musi byc 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie wiem skąd u facetów problem ze znalezieniem kobiety. Fakt, że dużo się teraz zmieniło i podobno na wsi też (wiem to od znajomego, który mieszka na wsi) ale nie wszystko trzeba wkładać od razu do jednego worka. Mężczyźni też są teraz jakby inni i mają duże wymagania w stosunku do kobiet. Ale nie generalizujmy: są wartościowi mężczyźni i wartościowe kobiety. Problem tylko, żeby na takiego/taką trafić. Jedni mają szczęście- inni nie. Ja tego szczęścia nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz pożyczki? Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty kredytów i lokat bankowych wszystkich wiodących banków w Polsce. Pomozemy przy formalnościach. Opracujemy indywidualne warunki z bankiem. Sprawy załatwiamy szybko i bez zbędnych formalnosci. Spotkaj sie z naszym doradcą. Expander Wyslij wniosek: https://link.do/oqoml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na c***j mnie pozeczki panie? o tej porze roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prze z to trza przewiezc przez równik a nawet nie wiem czy szerokosci na ktorych rosna na płd półkuli wystepuja w formie lądowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowe to szmaty
baby to teraz w większości egoistyczne kur*wy, wymagań w hooj a w zamian tylko sprzedają iluzje tępakom w postaci wymalowanego ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nic nie oferuje. Kiedy oferowałam miłość, uczciwość, wierność, troskę i wsparcie to zawsze zostałam kopana w tyłek. Wcale nie szukacie normalności, bezpieczeństwa, trwałości. Szybko, łatwo i przyjemnie, to jest dewiza obecnych mężczyzn, a jak kobieta potraktuje was w taki sam sposób, to jęczycie tutaj jakie to jesteśmy złe. Jak słyszę o tym, że szukacie normalnych kobiet, to śmiech mnie ogarnia. Normalna kobieta nie jest teraz poważna, szanowna tylko służy do zabawy na jakiś czas, bo inność może być w jakiś sposób tajemnicza, pociągajaca. Paście więc swoje emocje i nie płaczcie jak dzieci, że kobiety mają wymagania, bo jak ich nie mają to stają się dla was nudne, przewidywalne i zbyt pewne. Łagodność, dobroć nie popłaca, jest traktowana jako słabość, nie zaleta. Teraz związki traktowane są jak pole bitwy gdzie każdy musi wygrać, a nie jak wspólne cele które wzmacniają i łączą. Przykre, ale tak kształtuje się obecna rzeczywistość. Hiedonizm życia przesłonił wszystkie wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×