Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1500 wymagań

Macie kobiety mase wymagań a co same oferujecie??? NO CO??

Polecane posty

Gość gość
ale to źle ze spuszczam to znaczy ze bede zapładniał miliony samic. ale to ja jestem tchórzem i boje sie porazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facebook jest dla dzieci i debili normalny czlowiek nie siedzi tam godzinami i nie szpieguje.. zazdrosc jest normalna jesli sie kogos kocha, choc pamietam swoj pierwszy zwiazek - o faceta nie bylam zazdrosna, moze odrobine, ale nie bylam bo mu ufalam, bo mu wierzylam, bo byl moim przyjacielem.. w zwiazku powinna byc przyjazn przede wszystkim, dzisiaj pomiedzy malzonkami tego nie ma i dlatego sie wszystko sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet w związku nie byłem a juz mam takiego związku dosyc. zreszta przestałlo mnie to interesowac. jest tyle innych jeleni w lesie w dodatku wiekszych i ładniejszych dalsze drążenie sprawy skończy siie dla mnie samobójstwem. przy okazji straciłem ochote na cokolwiek innego ale piertolić to. pedały pewnie sie cieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracująca studentka Anka
Ja nigdy nie wymagam więcej niż sama jestem w stanie zaoferować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile razy juś oferowałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikogo na fb nie dodaje i nie poznaje nowego, jest tam kilkudziesięciu znajomych w tym kobiety a nagle masz 30 kobiet zablokować tylko dlatego że są atrakcyjne lub napisały "co słychać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo dotyczy zdjęć z wakacji itp, masz wszystko wyrzucić i wykasować bo jesteś tam z byłą kobitą, to nic że to było 10 lat temu a od 7 nie wiesz co się z nią dzieje, nie możesz mieć wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minęło kilka lat od tego wydarzenia które opiszę . Poznałem dziewczynę naprawdę przypadkiem , jadąc do pewnego miasta , zapytałem o ulicę , a że była ładna zaproponowałem spotkanie gdyż musiałem w tym mieście pobyć kilkanaście dni.( Będę skracał ) . Minął pewien okres postanowiliśmy zamieszkać razem , mialem swoje mieszkanie , początki były wspaniałe , ona chodziła do pracy w moim mieście i żyło nam się bardzo dobrze . Pracowała jako nauczyciel języka angielskiego . Ja po pewnym okresie musiałem wyjechać na rok poza granice Polski , kontakt mieliśmy prawie codzienny. Gdy wracałem do kraju o dwa dni wcześniej niż zapowiedziałem , zastałem w moim łóżku dwie osoby , tą drugą był facet , gdy mnie zobaczyli nad łóżkiem , tak mocno byli sobą zainteresowani że nie słyszeli gdy otwierałem drzwi . Facet po chwili chciał mnie wyrzucić jako złodzieja wkradającego się do mieszkania gdyż on jest zameldowany pod tym adresem . Po wymianie zdań zapytałem niby moją dziewczynę , jak myśli rozwiązać ten problem , gdyż on nie miał zamiaru sie wyprowadzić . Poinformowałem go że to mieszkanie jest moje i nikogo ja nie meldowałem więc opuść dobrowolnie lub pomogę wyjść . Musiałem mu pomóc się spakować lecz był tak uparty że musiało przyjechać pogotowie i zabrało go do szpitala . Niby moja dziewczyna też nie chciała się wyprowadzić więc wyprowadziłem się ja , ona płaci mi za wynajem i to dość słono , ja mieszkam też w wynajętej kawalerce lecz mam na oku ładne mieszkanie i lada miesiąc się wprowadzam . Zyskałem dwa mieszkania , straciłem kobietę mi bliską , cóż na siłę nikogo nie będę zmuszał by byc razem . Panowie gdy wracacie po pewnym okresie starajcie się by być o wyznaczonej dacie gdyż można mieć niespodziankę we własnym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wybierasz badboyów i innych pustaków którzy do ciebie podbijają a potem narzekasz. Nie dać się podrywać debilom i problem zniknie, a w zamian tylko zagadać spokojnych, których inne nie zauważają. Może po zmianie strategii nie będziesz musiała narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracująca studentka Anka dziś Ja nigdy nie wymagam więcej niż sama jestem w stanie zaoferować. Faceci zawsze muszą wymagać od kobiet mniej, inaczej by prawie żadnej nie wzieli, taka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to ty nie wiesz że wyjazdy zawsze się tak kończą? trzeba było ją brać ze sobą albo siedzieć na du•pie z nią i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - Przeczytałam Twoją historię i odpowiem tak: wszystko zależy od CHARAKTERU I ZASAD MORALNYCH (o ile ktoś w ogóle je ma ). Jeśli kobieta/mężczyzna ma zdradzić to zdradzi. W związku musi być MIŁOŚĆ I ZAUFANIE a większość związków to niestety tylko "bycie razem i seks". Nic dziwnego, że tak szybko się rozpadają. Współczuję ale pewnie nie jesteś jedynym, który przeżył takie doświadczenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafić kogoś z zasadami moralnymi w obecnych czasach to jak trafić w lotto, o czym ty mówisz, świat zszedł na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłe panie odpowiadające na moje zdarzenie . Gdyby ta niby moja pani tylko chodziło o sex ,chciała mieć tylko stosunek ,to można by zrozumieć i wybaczyć ,tak się zdążą wielu parom ,lecz dlaczego meldowała tego pana w moim mieszkaniu ,musiała podrobić muj podpis itd. Miała konkretne plany ,nie wspomnę o uczuciach najważniejszej swrze życia . Sex można wybaczyć gdy był tylko seksem ,lecz uczucie ,miłość do drugiej osoby gdy podepcesz tego nie da się zapomnieć. Nie mogę stanowczo potwierdzić czy ona dążyła mnie uczuciem ,wszystko wskazywało ze tak ,mieliśmy plany na całe życie ,jeżeli chodzi o sex mogę zapewnić ze był wspaniały i pełny ,rozumieliśmy się jak nikt ,nie było żadnego tabu co oczekujesz od partnera .Nie byłem młokosom jakieś doświadczenie miałem ,z drugiej strony natura niebyła skąpa dla mnie ,lecz nie tonajwazniejsze ,najważniejsze iż czuliśmy się spełnieni w tej mierze .Takie ja miałem odczucia i tak ona dawałam to do zrozumienia .Lecz życie trwa nadal jestem bogatszy w doświadczenia damsko męskie i postanowiłem nie zakładać rodziny , mam prace która daje mi przyjemność pieniądze bardzo dobre ,stać mnie na wiele przyjemności ,alkohol. I używki nie są dla mnie ,mam grono przyjaciół kobiet i mężczyzn realizujemy się w podróżach zwiedzamy ciekawe miejsca ,mam pododdział swoją opieka dziewczynkę sierotę z domu dziecka ,która wspomagam ma 8 lat ,zabieram na wakacje gdy ma wolne od nauki jest u mnie chce ja kształcić jak najdłużej ,być może zaadoptuje w przyszłości ,lecz to ciężka sprawa , wydaje mi się iż jestem spełnionym facetem ,agresji nie posiadam ,zawsze liczę na rozmowę i zrozumienie .Milo wszystkich czytających moje wywody pozdrawiam i bądźmy dla siebie i otoczenia przyjaźnie nastawieni a będzie nam się lepie żyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za błędy pisze z tabletu i nie sprawdzam wszystkiego wiec wychodzą lapsusy ,przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś debilu może zameldować kogokolwiek w twoim mieszkaniu? To może ja się kuwa jutro u ciebie zamelduje. Korespondencyjnie to zrobiła podrabiając podpis? A może wzięła twój dowód i dokleila sobie wąsy i brodę idąc do urzędu. P***b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.05 haha pania nauczycielke dorwal i myslal ze wygral swoj szczesliwy los na loterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj racja , sa jednak kobiety z zasadami, ale sa to skromne osoby, nie wyrozniajace sie w tlumie, skoro wy wolicie "plastiki" byle ladna dooopa byla wiec nie narzekajcie :D macie co chcecie skoro na normalne kobiety nie zwracacie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to pewnie prowo jak ktos moze zameldowac nie we wlasnym mieszkaniu obca osobe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj trafić kogoś z zasadami moralnymi w obecnych czasach to jak trafić w lotto, o czym ty mówisz, świat zszedł na psy XXX Wiem o czym mówię bo ja mam takie zasady i rzeczywiście jeśli chodzi o "porządnych" facetów to spotkać takiego w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno. Większość facetów traktuje znajomość z kobietą jako przejściową i w jedynym wiadomym celu. Jeśli któryś z Panów czytających ten wątek ma odmienne zdanie- chętnie podyskutuję tutaj. Swoją drogą czytając historię tego Pana powyżej jakoś nie mogę uwierzyć, że można się tak po prostu zameldować w czyimś mieszkaniu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrustrowaaany
Dzień dobry. Kobiety na początku zanim zainteresują się mężczyzną, objadą jego wygląd. Zazwyczaj tutaj odpadam. Zanim otworzę usta i zdążę spróbować zaciekawić ją swoją osobą. Zarejestrowałem się na znanym portalu randkowym i zgadnijcie ile kobiet w moim wieku odpisało na moją wiadomość. Nawet odmownie. JEDNA i to odmownie. Drogie Panie. Wymagacie od nas tylu cech osobowości i wyglądu a to nijak się k***a ma do rzeczywistości. Wulgaryzm użyty w zamierzonym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś widocznie jestes biedny bo nie ma ludzi brzydkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrustrowaaany
Nie zdążyłem rzucić w nią portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile piszących tyle jest opinii na temat który podjąłem , przepraszam lecz nie mam zamiaru i ochoty polemizować z każdym , co do meldunku , niestety nie masz racji jeżeli umiesz się odpowiednio za to zabrać to zameldujesz , pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu warty
gość dziś Ja mam inny problem. Jestem normalny i nie moge się odgonić od kobiet, wszystkie mnie chcą, tylko jak wybrać tą jedną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfrustrowaaany dziś spróbuj edarling, tam trzeba zapłacić i są tylko poważne kobiety szukające związku a nie jakieś siksy, to jest najlepszy portal na poznanie kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez makijażu jest zerem
Sfrustrowaaany dziś Nie zdążyłem rzucić w nią portfelem. Zgłoś Trzeba było w nią cegłówką rzucić, hehe. Ale najgorsze jest to że ta podła szmata bez makijażu wygląda jak frankenstein, a uważa się za cudo bo walnie kg tapety na ryja i potem sama wybrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfrustrowaaany wczoraj Dzień dobry. Zarejestrowałem się na znanym portalu randkowym i zgadnijcie ile kobiet w moim wieku odpisało na moją wiadomość? xx A w jakim jesteś wieku ? Może akurat ja się zainteresuję bo ja mam podobny problem z facetami chociaż akurat na portalach randkowych nie bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze kobiety sabardziej odpowiedzialnie niż facet ,narzekamy ze są pazerne ,wymagające i wiele innych przywar. Nie chce uchodzić za obrońcę kobiet ,lecz patrzeć obiektywnie . Gdy kobieta poznaje faceta to ma plan założenia rodziny ,gdyby nie była wymagająca co do zachowań charakteru faceta wiecie jakie miałaby życie .Facet zrobi dziecko i nie odpowiedzialny idzie w sina dal ,takich nas facetów są miliony ,tak miliony .w większości nawet młode dziewczyny chcą mieć chłopaka odpowiedzialnego rozsądnego gdyż tylko kobiety ponoszą ciężar z nieudanego związku. Oczywiście są panie tez i perfidne wyrachowane to fakt ,lecz zdecydowana mniejszość ,a my rozmawiamy o większości . Facet gdy poznaje dziewczynę zazwyczaj chce by jak najszybciej oddała się jemu ,gdy go posłuch on zaczyna ja obgadywać wśród kolegów jak to bardzo łatwo przeleciał .Gdy jeszcze jest niedoświadczony i zrobi jej dziecko ,kto musi zatroszczyć się o potomstwo on ten fircyk ,raczej wątpię ,tylko ta dziewczyna która mu zaufała i uległa . Jaka jest wartość słów faceta ,zerowa ,nie wolno wierzyć facetowi .Na 10 facetów może zaznaczam może znajdzie się jeden który sprosta zadaniu i pomoże wychowywać swoje dziecko .Wiec zastanówmy się nad tym dlaczego kobiety są zachłanne ,inie chcą ulegac zachciankom facetów ,przynajmniej za szybko. Taki jest muj punkt widzenia na sprawy damsko męskie ,możemy się nie zgadzać w wielu aspektach lecz generalnie myśle ze mam racje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy portal to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×