Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1500 wymagań

Macie kobiety mase wymagań a co same oferujecie??? NO CO??

Polecane posty

Gość 1500 wymagań

hmmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o pachnące fiołkami. Mało???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 wymagań
gość dziś niestety MAŁO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oferuję NA POCZĄTEK przyjaźń- a z czasem uczucie, wierność i oddanie. To, że można na mnie polegać, że będę wsparciem w dobrych i złych chwilach i pragnę tego samego od mężczyzny. NA RAZIE CHĘTNYCH BRAK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy facecic co macie do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponują ciało i uciechy cielesne, przynajmniej do ślubu lub porodu, potem jak facet jest ich to juz dają tylko same straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intelekt, serce, troskę, świetne cycki, za/je/bisty seks, genialne żarcie... etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goowno. Faceta trzeba trzymać krótko. Nie należy za dużo dawać od siebie, tylko wymagać. Inaczej się znudzi i pójdzie szukać wrażeń gdzie indziej. Ja tak robię od kilku lat i jest super. A wcześniej już byliśmy w separacji,bo była kochaną żonką, za bardzo mu "nadskakiwałam" jak mawiała moja babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś brak chętnych????? Na takie cudo???? Coś tu nie gra, tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety natrętnie kłamią
gość dziś w złych chwilach też powiadasz??? jestem bezrobotny i mam puste konto.... pójdziesz ze mną na spacer do parku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak jestes smierdzacy len to spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko słoneczny dzień
gość dziś to wszystko dopóki jest kasa, a jak go wywalą z pracy to pójdziesz dawać "wdzięki" innemu, już ja was święte ziółka znam, bo kobiety są tylko na dobre, nigdy na złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy bruno
gość dziś A wy facecic co macie do zaoferowania? Zgłoś A co by księżniczka chciała? Gwiazdke z nieba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak jestem w zwiazku tez zawsze sie bardzo angazuje, jestem spokojna wrazliwa osoba, szczera, wierna,oddana.. no ale faceci wola takie puszczalskie larwy a pozniej pitola ze zostali zdradzeni.. wasz wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz jak potluczony
gosciu z dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co? JAJCO :D Spadaj na szczaw frustracie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy prawde, choc przykra: kiepski facet zywkle ma kiepska zone. Im wyzej jestes w hierachii spolecznej, im jestes inteligentniejszy, im masz wyzsze stanowisko, tym kobiety sa lepsze, po prostu. Sa piekne, zadbane, inteligentne, same duzo osiagnely, znaja swiat, ludzi, jezyki, jezdza po swiecie, maja kontakty, umieja duzo, baaardzo duzo. Z taka kobieta jest o czym rozmawiac, jest co robic, z przyjamnoscia sie pokazesz (i masz gdzie sie pokazac). Macie fajnych znajomych, razem robicie wypady. Ona zarabia dobrze, czasem lepiej niz ty. Stac was na nianie, na pania do sprzatania i mycia okien. Jakes kiep, to i taka masz zone. Takie zycie, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.53. 20.55- no nie uwierzysz ale nie ma chętnych na takie cudo. A wszystko gra jak najbardziej :). Nie martw się. Ja pracuję i nieźle zarabiam. Na spacer z Tobą ? Chętnie, ale kawę- Ty stawiasz. Może być ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak bezrobotny z pustym kontem to za co kawe ma kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - pożyczę Ci a oddasz jak zaczniesz pracować :) Chyba nie masz zamiaru być do końca życia bezrobotnym ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale dam ci moje serce i miłość !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kawe na spacerze kupować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak logiki to wada
gość dziś kto chce puszczalskie larwy? chyba tylko ci "przystojni" za którymi się uganiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Autor proponuje spacer a ja po spacerze kawę :) ale na koszt Autora :P Czy tak trudno to zrozumieć ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy bezrobotny to biedak
gość dziś jestem bezrobotny bo żyje z moich inwestycji, zbieram %, diwidendy z akcji i czynsze z moich nieruchomości które wynajmuje, nie potrzebuje "etatu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalabym, ale nie mam dzis weny. Tak w skrocie, to i tak jedni bez drugich zyc nie chca ( nie potrafia, tak sobie wmawiamy) niby kobiety nic nie oferuja, faceci, nic nie oferuja. Jest rowno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa tylko na dobre jak słusznie ktos powiedział. Falszywe egoistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giełdowe wałki
nie każdy bezrobotny to biedak dziś buahaha, no to teraz będą wszystkie same majtki ściągały, nie odpędzisz się bracie, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taaaa teraz niby chętna, za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kobiety mają za duże wymagania tylko wy za wysoko mierzycie. Szukacie księżniczki a później wielkie rozczarowanie że was nie chce. Przecież to logiczne ze atrakcyjna, utalentowana dziewczyna z dobrą pracą nie weźmie bezrobotnego Janusza który nawet nie wie co to pasje i cele życiowe. Ale taki Janusz nie zwróci uwagi na biednego i niezbyt ładnego kopciuszka bo to dla niego pasztet, a on chce księżniczkę. A te wredne księżniczki odrzucają takie cuda. Tylko dlaczego ma brać Janusza jak stać ją na księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×