Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1500 wymagań

Macie kobiety mase wymagań a co same oferujecie??? NO CO??

Polecane posty

Gość gość
gość dziś zgadza się, dlatego nadają się tylko do jednego tz. na przeróbke na karme dla psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety maja zbyt wysokie wymagania, facieci poluja na ksiezniczki, coz za tok myslenia :) ale jakie czasy taka milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły koniec bajki
gość dziś a niech sobie bierze tego księcia, bo i tak ją zdradzi z inną, więc i tak nic z tego, a mogła mieć wiernego Janusza, to nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie czasy taka milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety dają miłość tylko za kase, niestety, za to faceci mogą kochać nawet biedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto chce puszczalskie larwy? chyba tylko ci "przystojni" za którymi się uganiacie x To skąd tyle tematów zakładanych przez tych porządnych mężczyzn że wszystkie baby to k***y lecące na kasę. Takie wybieracie a kobieta która leci na kasę chyba nie jest porządna. Jakbyście latali za normalnymi kobietami to byście nie płakali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny facet bogatej kobiety nigdy nie pokocha przez własne kompleksy, że do niej nie dorasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech sobie bierze tego księcia, bo i tak ją zdradzi z inną, więc i tak nic z tego, a mogła mieć wiernego Janusza, to nie chciała x Zdradzi czy nie zdradzi, ale Janusz i tak nie zwróci uwagi na biednego kopciuszka z wioski, będzie dalej szukał księżniczki. A mógł mieć kopciuszka który nie wygląda jak miss, nie ubiera się modnie, ale jej jedynym wymaganiem jest żeby ktoś ją pokochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś się na Autora- "księciunia" żadna nie skusiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kto chce puszczalskie larwy? chyba tylko ci "przystojni" za którymi się uganiacie x To skąd tyle tematów zakładanych przez tych porządnych mężczyzn że wszystkie baby to k***y lecące na kasę. Takie wybieracie a kobieta która leci na kasę chyba nie jest porządna. Jakbyście latali za normalnymi kobietami to byście nie płakali. >>> kto płacze? facet aby znaleźć normalną kobiete MUSI być biedny, innaczej same suki na niego lecą, takie realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Biedny facet bogatej kobiety nigdy nie pokocha przez własne kompleksy, że do niej nie dorasta. Zgłoś Nie mam takich kompleksów, jednak bogate się mną nie interesują jakoś, czyżby biedaków olewały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek moje marzenie
gość dziś moge pokochać kopciuszka z wioski, nie interesują mnie księżniczki, może jestem zbyt staroświecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopciuszek moje marzenie dziś - a z miasta być nie może ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 wymagań
gość dziś ale ja nikogo nie szukam, to kobiety mają mnie znaleźć, pozatym nie jestem "księciunio", tylko zwykły przeciętny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek moje marzenie
gość dziś może być nawet z kosmosu, aby była proporcjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 wymagań dziś - ależ wiele kobiet Cię tu zaczepiało ale Twój ostry i cyniczny ton wypowiedzi odstraszyłby każdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopciuszek moje marzenie dziś - "proporcjonalny kopciuszek"? No, no widzę, że wysoka poprzeczka :) Chyba nie dałabym rady hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [21:30 sam jestes falszywy, kazdy facet to lgaz, kretacz, oszust i swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dobrze powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 wymagań dziś - jeśli to kobiety mają Cię znaleźć to musimy najpierw wiedzieć gdzie Cię szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek moje marzenie
gość dziś proporcja wysoka poprzeczka? Czemu aż tak? Nie potrafisz kontrolować pewnych aspektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proporcja to zdrowie
gość dziś pewnie masz du/pe jak garaż bo żresz jak świnia gapiąc się w TV, w innym przypadku proporcja nie stanowiłaby poprzeczki trudnej do zdobycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopciuszek moje marzenie dziś - niektóre aspekty kontroluję- inne nie do końca :P Cóż- tak to z kopciuszkami bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistki się burzą
gość dziś dziś [21:30 sam jestes falszywy, kazdy facet to lgaz, kretacz, oszust i swinia >>> czy ktoś się dziwi że ona jest sama i tak zostanie? bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proporcja to zdrowie dziś [22:44- hehe przecież tu żartujemy :)- czyż nie ? Na TV nie mam czasu- ciężko pracuję ale opłaca się bo stać mnie na wiele przyjemności, choćby rozmowę z wami w piątkowy wieczór :) Miło odpocząć po ciężkim tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egoistki się burzą dziś - przyznaję, że faceci nie są idealni co nie znaczy, że wszystkich można włożyć "do jednego worka" :P A co do Autorki tej wypowiedzi- też mnie nie dziwi, że jest sama i jeśli nie zmieni tonu wypowiedzi- to w jej życiu nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 wymagań
gość dziś 1500 wymagań dziś - jeśli to kobiety mają Cię znaleźć to musimy najpierw wiedzieć gdzie Cię szukać usmiech.gif >> jeśli chcesz to znajdziesz, a jeśli nie...... to wymówka zawsze jakaś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oferuje namiętność ale pragnę jakiegoś wyjątka raz na 100 lat więc i tak bez sensu,prawie nikt na mnie nie działa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek moje marzenie
gość dziś pijesz czy zajadasz bez opamiętania? gdzie źródło problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuki się kupi
gość dziś bo ty masz nie 1500 ale 10,000 wymagań, no to babcią nie zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×