Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1500 wymagań

Macie kobiety mase wymagań a co same oferujecie??? NO CO??

Polecane posty

Gość gosciowkaktorawie
Chłopcy musicie pogodzić się z tym, ze to kobiety wybierają partnerów na życie. Musicie zrozumieć też to, ze cokolwiek nie macie do zaoferowania to kobieta to pomnóży. Dzięki nam jesteście tam gdzie jesteście... Kobiety dopingują, motywują.. To my sprawia my ze Wasz świat jest piękny i kolorowy. Ambicja żony przekłada się na ambicje męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - "przepraszam", "wybacz"- co za gentelman hehe. Wyjdę za Ciebie bez kalkulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowkaktorawie dziś - słowa mądrej kobiety. Dodam tylko, że kobieta potrafi mężczyznę wznieść na wyżyny w działaniu ale też sprawić, że znajdzie się "na dnie". Kobieta, która inspiruje mężczyznę do działania jest prawdziwym skarbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jasne "musimy" a niby czym mnie zmusisz? parasolką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak. i teraz sie zacznie odmawianie męskości wszystkim którzy nie muszą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ja mogę Cię zmusić kijem albo "dobrym słowem"- wybieraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"inspirujemy was" xxx ado czego nas inspirujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani wybaczy ale arsenał środków który pani zaprezentowała jest nieadekwatny do celów jakie pani chce osiągnac. jak mnie pani zbije to raczej pani nie pokocham. "dobre słowo" pachnie przekupstwem czyli tez nie panią będę kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co oferuję...hmmm...całkiem ładna jestem, mam przyzwoitą pracę i przyzwoite zarobki. Mam czyste, ładne mieszkanie, samochód, skończyłam dwa kierunki studiów, znam dwa języki obce. Mam dobre kontakty z rodziną i fajnych przyjaciół. Umiem zadbać o swoje sprawy i doprowadzić do końca rzeczy, o których inni mówią, że są za trudne. Mam też wady, ale zalet jest całkiem sporo. A kto jest mną zainteresowany? Młodzi chłopcy, w ramach spełnienia swoich fantazji oczywiście. 40 letni bezrobotni czy ochroniarze, bez pomysłu i planu jak zmienić ten stan. No i panowie około 60tki. To juz chyba w ramach szukania opieki na starosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemoc to od zarania dziejów broń bez rekojeści. mówił o tym hesus "kto meczem wojuje od miecza zginie" sam zginał pomimo że nie wojował mieczem ale nigdy nie twierdził że będzie zył wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - to w takim razie "kalkulujmy" dalej :P Może do czegoś to doprowadzi hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiet y oferuja wsparcie w trudnych chwilach hahhahaha jak to wsparcie wyglada? stracilem prace , jak mnie wesprzerz? k***a w niczym nie ma wsparcia w niczym nawet k***a w noszeniu materialow budowlanych , sam k***a wnies i zrob jak cos trocjhe ciezkie to zaraz s*******a bo jej sie nic nie chce nawet k***a łaske robi ze swoja trawe kosiarka skosi oferuja seks bo same maja przyjemnosc a jak uroda przeminie to wielu moich kolegow kopnelo babe w d**e bo po co komu star leniwa baba, bedziesz na taka robil czy sobie wezmiesz mlodsza ktorej jeszcze chce sie pracowac najgorsze sa nauczycielki , te to k***a sa lenie , z pracy wynosza lenistwo do domu , nic taka nie robi w wakacje, k***a nic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz. w sumie to bez znaczenia dla teeej dyskusji. zwiazki z bogiem charakteryzuja sie nieco innymi technikami negocjacyjnymi aczkolwiek wasze argumenty przypominaja te kapłanów o koniecznosci oplacania sie im za pośrednictwo w kontaktach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ja mam podobnie. I nie chcę Cię martwić: nie licz na nic więcej. Wszyscy fajni mężczyźni już dawno zajęci. Pozostały tzw. "przegrywy" lub dziadki rozglądający się za opiekunką. Wolę być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli o mnie chodzi to jestem skłonny zakończyc negocjacje bo po prostu warunki mi nie odpowiadaja. dlaczego to juz moja sprawa. ale postanowiłem zmarnowac jeszcze nieco czasu który jak wiadomo jest równoznaczny z pieniadzem bo sie lubie posmiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - faceci, którzy wyrazu k...wa używają jako przerywnik dla mnie nie istnieją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok czyli mamy pania z dwoma fakultetami samochodem sukcesami zawodowymi. kto da wiecej skoro przeszlismy z nienacka do fazy przetargowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowkaktorawie dziś Chłopcy musicie pogodzić się z tym, ze to kobiety wybierają partnerów na życie. xx A Ty musisz pogodzi się z tym, że kobieta przyciąga facetów powierzchownością, a potem musi tego jedynego zatrzymać charakterem. Niczego nie wybiera, to facet ostatecznie decyduje ;) x ''Musicie zrozumieć też to, ze cokolwiek nie macie do zaoferowania to kobieta to pomnóży.'' - owszem, teoretycznie tak to powinno właśnie wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jeśli warunki nie odpowiadają to szkoda negocjować zarówno "siłą"jak i "po dobroci" :). Miło się rozmawiało z Tobą samego rana. Zajrzyj tu czasem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"miło sie rozmawiało" miłego złego początki ;($)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jeśli już to "miłe złego początki" a nie "miłego":P Ale ogólnie się zgadzam. Kto się czubi ten się lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż. nie będe cie wyprowadzał z błędu co do moich błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdym razie udało nam sie ustalic kilka faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - błądzić jest rzeczą ludzką. Najważniejsze, żeby nie wstydzić się błędów i wyciągać z nich wnioski- prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Do 7:43, Skad tyle jadu..... Naprawdę zagonilbys swoją drobna kobietkedo dźwigania materiałów budowlanych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozmawiamy tu o prawdzie tylko o cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:02 Manipulacja, przerysowanie sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - kilka faktów tak. Jeśli chcesz, to spotkamy się tu kiedyś i spróbujemy ustalić dalsze. " Kij" odstawiam do kąta. Z "dobrego słowa" nie będę rezygnowała, żeby nie być postrzegana jako zołza :P Jeszcze raz dziękuję za rozmowę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czynnik ceny jest decydujący w roztrzygnieciu prawdziwości hipotezy którą postawiłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pojecie ceny prowadzi nas do pojęcia towaru którym w tym przypadku jest wiedza. w tym ujeciu twoja hipoteza wymaga kwantyfikatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×