Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uderzyłam córkę

Polecane posty

Gość gość

Zostawiłam dzisiaj moją piętnastoletnią córkę z moim czteroletnim synem i wyszłam na pół godziny do sklepu. Wracam i widzę, że córka bije małego. Ciśnienie mi się podniosło i spoliczkowałam ją. W życiu bym się po niej czegoś takiego nie spodziewała. Córka uciekła z płaczem, nie odzywa się do mnie. Mąż też nie chce ze mną gadać. Córka mu się poskarżyła, a on oczywiście stanął po jej stronie. Że niby jak mogłam i że takie sprawy inaczej się załatwia. A jak ona mogła? Bić młodszego braciszka tylko dlatego, że jej jakiśtam zeszyt zniszczył. Miała go przypilnować, a nie wyżywać się na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zostane zjedzona, ale ja uwazam, ze bardzo dobrze zrobilas. Moze trzeba bylo przylac.przez leb a nie liścia ale panna dostala pięknym za nadobne. Drugi raz sie zastanowi zanim sama podniesie lapy na.mlodszego i mniejszego. Ciekawe czy ona probowala "takie sprawy zalatwiac inaczej" czy od razu go sprala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czternastoletnia corka bije czteroletnie dziecko? Czyli co? Klaps? Szarpanie? Boks? :) nie przejmuj sie. Kobiety musza byc tpwarde i dawac rade. Na kims cwiczyc trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja niestety stanę chyba po stronie córki i Twojego męża. Nie jest w porządku, że dziewczyna biła (własciwie, to nie wiem , co przez to rozumiesz) , ale pomyśl jak to wyglądało spoliczkowanie córki z punktu widzenia syna. Czterolatek to już całkiem kumaty człowieczek, pokazałaś mu, że jego bić nie wolno, ale siostrę owszem. Mam nadzieję, że nie wyciągnie wniosków, że teraz może pozwolić sobie na wszystko w stosunku do siostry. Mam również nadzieję, że unikniesz błędu faworyzowania młodszego dziecka kosztem starszego. Ja jestem taką starszą siostrą i choć już stara baba ze mnie to doskonale pamiętam, jak wszystko musiałam znosić ze strony młodszej o 10 lat siostry, bo ona mała. A i tej małej , jak czas pokazał na dobre to nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak go biła? Co mu zrobiła? I tak, mąż ma rację, córka też. Pokazalaś dzieciom, że jedno wolno bić, a drugie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzucanie obowiązków ale bez przekazania uprawnień to w przypadku opieki starszego nad młodszym rodzeństwem, przyczyna nienawiści między nimi. Moja matka robiła to samo. Taki tam żandarm domowy, nikt nie miał prawa wychowywać jej młodszej ulubienicy, nawet własny jej ojciec. przez to gnój był totalnie nie wychowany, zresztą pokazywał to matce aż do jej śmierci. W owym czasie tylko trzeźwa ocena konsekwencji dla życia rodzinnego powstrzymała mnie przed wyrzuceniem siostry przez okno z drugiego piętra. Miałabym to ukrywać do końca życia? Ale wierzcie mi, niewiele brakowało, bardzo niewiele. Ale do rzeczy... baw się tak dalej w jedynego wychowawcę tego czterolatka, niech inni muszą się gównem zajmować ale bez prawa jakichkolwiek wymagań czy skarcenia, a ty i g****o, coraz bardziej ułomne, zostaniecie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest prowo w nawiązaniu do tematu jak mąz pobił córke po tym jak ona pobiła psa. Wtedy wszyscy bronili pasa, a to prowo ma pokazać że dziecka nie będą bronić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wleciała autorka i zrobiła się rodzinna na/pier/da/lan/ka po pyskach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne prowo komu się nudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas patola z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozgryzłaś mnie bezbłędnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie bedzie nigdy dzieci bronil bo sa glupie i zasluzyly na lanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazywanie dziecku, że nikogo nie wolno bić uderzając je? Przepraszam,a le to tak skrajnie głupie i nielogiczne, że aż śmieszne XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to jest prowo w nawiązaniu do tematu jak mąz pobił córke po tym jak ona pobiła psa. Wtedy wszyscy bronili pasa, a to prowo ma pokazać że dziecka nie będą bronić usmiech.gif Zgłoś gość wczoraj x to samo mi przyszlo na mysl :D tez w sobote bylo zalozone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam bita przez oboje rodziców (choć nigdy nie uderzyli mnie w twarz) i nie pamiętam żeby kiedykolwiek mieli jakieś wyrzuty sumienia ani przepraszam tez nigdy nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×