Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiecie co, 300 funtow tygodniowo w uk to dobra wyplata

Polecane posty

Gość gość
Nie mam, głupku tylko się zastanawiam. Czytać w Polsce nie uczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Polski magister bije na glowe angielskiego bachelora >>> to ciekawe, dlaczego z brytyjskim bachelor degree mój mąż ma pracę w której zarabia zdecydowanie powyżej brytyjskiej średniej krajowej, a jego kolega z liceum , w Polsce, z polskim mgr po poważanym UAM, ma pracę za marne 2400 zl netto?? >>> Ludzie z polskim magistrem mogą jedynie liczyć na pracę kelnerka lub sprzątaczki w UK >>> nieprawda. moje polskie wykształcenie, mgr humanistyczny akurat, po dobrym polskim uniwersytecie (jak konczylam to był on w top 10 panstwowych uczelni w Polsce), zaważył na tym jak staralam się w UK o pracę na uczelni wyższej. nie prowadzę zajęć, ale pracę mam fajna, poniekąd związaną z wykształcenim, a to że mam mgr imponuje wielu ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z posru 23:09 nie, nie od razu mialam w UK pracę na uczelni. zaczynalam od kelnerki prawie lata, potem długo sainsburys, potem (po wolontariacie pół roku po 8 godizn tygodniowo) praca biurowa dwa lata, a potem wlasnie uniwersytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe, dlaczego z brytyjskim bachelor degree mój mąż ma pracę w której zarabia zdecydowanie powyżej brytyjskiej średniej krajowej, a jego kolega z liceum , w Polsce, z polskim mgr po poważanym UAM, ma pracę za marne 2400 zl netto? X Dlatego ze byly dwie wojny w polsce wiesniaro :D wracaj na lekcje historii jak nie wiesz skad sie biora roznice placowe :D gdyby w uk byl komunizm to sami byliby jak rumuni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@23:39 no widzisz, mimo wykształcenia musiałaś robić przyziemne prace, więc twoje wykształcenie za bardzo nie miało tu znaczenia. Angielski papierek ma wartość na całym świecie, nawet jak nie jest z top uczelni. Tak po prostu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielskim papierkiem to co najwyzej tylek mozesz sobie podetrzec. Bachelory co zarowki wymienic nie umieja:D beka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyłek to sobie mogę podcierac tą kasą która mam przez ten angielski papierek...tyle mam kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w Polsce gardzi się ludźmi wykonującymi proste pzyziemne prace, a wiecie dlaczego? Bo Polacy są zakompleksieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wiecej B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej? Chyba kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam wiecej a do tego wszystko w Polsce jest tansze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie cwelu godzine zycia dodatkowa. Cwele tylko o pieniadzach p*****la buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę sobie całe lata dodatkowe kupić. Sam fakt, że nie mieszkam w zapyziałej Polsce przedłuża życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapyziały to jest twoj jukej a nie moja piekna Polska. Jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×