Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiecie co, 300 funtow tygodniowo w uk to dobra wyplata

Polecane posty

Gość gość
Moja babcia mieszkala na wsi jadla to co z ogrodka ziemniaki ze skwarkami zsiadle mleko i dozyla 90lat. To jest zdrowo a nie twoje zarcie w szkocji co myslisz ze zdrowe a jest pryskane :D w miescie ludzie padaja jak muchy hehe i ty tez padniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dziwne co mówisz, bo znam wiele osób które umarły na zawał, raka i wylew. Wszystkie mieszkały na wsi. Pamiętaj, że dieta starszych ludzi bardzo się różni. Kiedyś mięso było raz na miesiąc a teraz młodzi obżerają się tłuszczem 3 razy dziennie. Także przykłady babć możecie sobie schować głęboko bo sami tak na 100% nie jecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiadomo, że wasze babcie jadły zdrowo i dlatego żyły dłużej. Teraz to nawet warzywa z ogródka są pryskane i sypane więc w ogóle no ma o czym mówić :) już nie wspominając o tym, że Polska jest brudnym krajem a smog przekracza wszystkie granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie mozesz schowac swinio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol do budy kundlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, co do smogu to się zgodzę. Bylam w lutym we Wrocławiu i Opolu. powietrze w najlepszym wypadku średnie. po tygodniu jak wrócilam do północnej Anglii - o rany, jakie super powietrze, dopiero wtedy naprawdę poczułam tą OGROMNĄ różnicę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A odnośnie wypłaty 300 funtow netto/tydzień. to jest jakoś 1250/mies. szału nie ma ale mało to nie jest. ja mam ok 1370 netto funtów/mies i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 lat meczarni. Srania do drewnianego wychodka poza domem, bo w domach na wsiach glownie kibla i lazienki w domach nie mieli, i kapieli w misce woda ze studni. Buahaha no mozna w ch/uj zazdroscic takiego cudownego i dlugiego zycia :D rozrywki tez pewnie miala nie z tej ziemi. Cale zycie tyranie w polu i najlepsza atrakcja czyli udawanie swietej co tydzien w kosciele. Zyc nie umierac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.06 Przypominam ze 1zl w pl jest tyle samo wart jak 1£ w uk. Nie jest. Spróbuj sobie kupić w Polsce całe masło za 1 zł. X Nie kupisz masła za £1,bardzo podrożało ostatnio i trzeba zapłacić prawie dwa funty za kostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam ze 1zl w pl jest tyle samo wart jak 1£ w uk. Xxx Wiekszejbbzdury w zyciu nie czytalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę jak wasze 90nie babcie codziennie robią w polu i pilnują żeby warzywa i owoce nie były pryskane. Oczywiście krowy o świnki nie dostają paszy z antybiotykami i wszystko jest takie zdrowe. Lubię bajki na dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac debilko nie wiesz ze kiedys antybiotykow sie nie dawalo bo sie karmilo naturalna paszą. Jestes z tych ktore mysla ze mleko pochodzi z fabryki a nie od krowy :D co za pustaczka :D no i poczułas tą OGROMNĄ różnicę jak wrocilas do zlewu z dwoma kurkami łoooo :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś. Teraz babcie idą na łatwiznę. W każdej wsi masz sklepy które sprzedają chemię. Ile ludzi je naprawdę naturalne jedzenie? Włącz mózg przygłupie bo aż żal to czytać :D mięsko i jaja "od chłopa" mają teraz więcej chemii niż te ze sklepów. Rozumiesz to ciulu bosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś lepsze niz twoje nedzne zycie w zimnym i deszczowym uk :D bo byla u siebie i wokol przyroda i zdrowe zycie a ty zdechniesz na raka lub zawał przed 50 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalną paszą :D ok, już wszystko wiadomo. Mamy do czynienia z kompletną amebą. Poza tym mleka nie piję bo (uwaga szok) nie jestem cielakiem :O Doskonale wiem co się dzieje w rzeźniach, farmach i także tych "ekologicznych" lol więc nie zgrywaj eksperta tylko dlatego, że miałeś dziadków na wsi bo jak widać g****o wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty bedziesz sie meczyl w chorobach wydajac 3/4 emerytury na leki. A i tak nie uchroni cie to przed zdechnieciem oczywiscie. Skoncz pier/dolic tepaku o dlugim zyciu bo to meczarnia. Zreszta zycie w ogole nie ma sensu, niewazne ile masz pieniedzy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jak się będzie obżerał miąskiem i innymi wiejskimi przysmakami to emerytura pójdzie na leki. Wiejskie żarcie teraz to nabiał, tłuszcz zwierzęcy i mięso naszpikowane lekami. Mniam mniam! nabiał podnosi cholesterol, tłuszcz zapycha żyły a mięso powoduje raka. Om nom nom! Ale pycha! Dobrze, że wieśniaki same się eliminują z tego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:42 jak dożyje emerytury... Znałam takich kozaków którzy musieli jeść mięso na każdy posiłek. Jajka, mleko...a na warzywa syczeli jak diabeł na święconą wodę. Tacy ludzie padają przed 50tka. Już nie wspomnę o tym, że wyglądają na 20 lat więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Hahaha chyba ty zresz z antybiotykami frajerze bo ja kupuje ze zrodla co nie uzywa aie antybiotykow, osoba znana od dawna i sprawdzona. A reszta z wlasnego chowu i ogrodka:) u mnie zawsze jadło sie tłusto i kazdy zyl dlugo a dzis zywia sie jakimis fast foodami i padaja na zawal serca przed 50 :D tak tak zaraz bedziesz mi pisal ze niezdrowe bo sam wszamiasz syf z tesco value a na dzialke poza miastem cie nie stac aby zalozyc ogrodek i kupic kurki do własnego chowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieso daje siłe a nie powoduje raka głupku. Raka to powoduja cukry i syropy glukozowo fruktozowe dodawane do napojow, sztuczne konserwanty i polepszacze smaku. Ludzie od stuleci jedli tłuszcze zwierzece i zyli dlugo. Odkad zaczeli naduzywac cukru i slodyczy mamy epidemie raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Nie ma nic lepszego od pieczonych zeberek , kartofelki ze skwarkami, mizeria i zsiadle mleko (w uk nie kupisz). Pycha i zdrowe. A na wieczor gorzałka i zadne choroby mnie nie łapia a ty sie drogimi faszeruj antybiotykami od GP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa tylko kiedyś ludzie jedli mięso raz na dwa tygodnie i to surowe. Od kiedy zaczęli je gotować i jeść częściej to rak pojawia się częściej. Poza tym...jaka siła? Każdy składnik który posiada mięso jest z roślin, nie występuje naturalnie w mięsie (dla prostych: krówka musi zjeść roślinę żeby pozyskać z niej wartości odżywcze). Dlatego np rośliny mają do 10x więcej białka niż mięso. Mięso nie powoduje raka? Powiedz to naukowcom którzy udowodnili że jest inaczej. Może WHO zmieni swój status bo jakiś wieśniak z Polski twierdzi, że dowody naukowe nie są prawdziwe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy rzuciłam nabiał i mięso nie chorowałam ani razu. Fani steków u mnie w pracy od stycznia przeszli przeziębienia, grypy, wirusy. Ciągle ich coś łapie. Widzę na sobie co jest lepsze dla mojego zdrowia. Życzę miłego obrastania tłuszczem (na zewnątrz i w środku bo otluszczona wątroba to niewidoczny problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na watrobe nie ma nic lepszego niz gorzałka. I zyje sie długo jak z dziada pradziada. jakie rak od miesa? Od stuleci ludzie polowali na zwierzeta jedli surowe i pieczone mieso i byli zdrowi. To GMO i herbicydy wraz z konserwantami zaczely powodowac choroby nowotworowe. Doucz sie damski nieuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my to a ja tamto a ja to a ja sramto. Szczycicie się marnymi pieniędzmi jak by to nie wiadomo co było. Jesteście zwykłymi owcami i do końca życia będziecie prowadzili marne życie, chwaląc się 5tys miesięcznie. Pusto w głowach wszyscy macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie od alkoholu jest otluszczona wątroba ;) między innymi. I tak, rąk od mięsa. Wytłumaczę jeszcze raz bo widać, że jesteś ciężkim przypadkiem : kiedyś ludzie polowali i jedli mięso raz na miesiąc, często surowe. Teraz jemy mięso częściej i przetworzone (ugotowane to też przetworzone termicznie) z dodatkami, tłuszczem i antybiotykami. Nikt teraz nie czeka kilku lat żeby kurczak wyrósł, teraz karmi się go gównem z dodatkami żeby był gotowy do zjedzenia w 3 miesiące. Wszytko jest sztuczne, nawet warzywa z ogródka bo je tez się nawozi i pryska. I bądźmy szczerzy, nawet na głębokiej wsi ludzie nie są samowystarczalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj sporo artykulow spozywczych podrozalo no ale pensja co roku tez w gore idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl pensje ida do gory a w uk w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×