Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak namówić dziewczynę na anal...

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy raz już od prawie roku razem i mimo iż kochamy się prawie codziennie to ona nadal nie chce nawet SPRÓBOWAĆ seksu analnego. Kupiłem juz tyle różnych lubrykantów, ze nawet cieżko zliczyć. Robiłem najróżniejsze gry wstępne, opcja romantiko milion, ale jak tylko usłyszy słowo na "a" to czar pryska natychmiastowo. Ostatnio byłem tak zdesperowany ze próbowałem wsadzić jej tam "niechcący" ale jak wiecie to nie takie proste bo nie wchodzi odrazu to dostałem w mordę i był foch na kilka dni... Rozumiem, że można czegoś nie lubić, ale skąd ona wie ze jej sie nie spodoba skoro nigdy nie uprawiała seksu analnego? (Jestem jej pierwszym partnerem) juz nie wiem co mam zrobić... jestem załamany. Namawianie nic nie daje. Proszę o jakieś porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stuknac sie w lep. Jesli nie pomoze i dalej masz skonnosci gejowskie to isc do geja i na geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze nigdy nie uprawiałeś anala zaściankowcu. O***t jest bardzo erogenny i ciaśniejszy niż cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to lep? Lep na muchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej, że chodzenie w pieluchach nie jest takie straszne i że hemoroidy też już można skutecznie wyleczyć. Powinna nabrać ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie namawiaj. Jedni lubia odchyły, inni nie, widocznie jest normalna i ja to obrzydza. gdybys urodzil się w latach 50-tych nawet byś nie wiedział, że tak można, to wszystko wina filmikow z netu, które to nakręcają i probuja wmowic, ze to normalne. Widac ona nie chce Cie w swoim gowienku , nie chce, by ja mimo wszystko bolało, nie chce mieć kiedyś hemoroidów i nie chce, by jej zwieracze puszczaly, bo wie, ze jak raz pozwoli, to będziesz nalegal na cześciej. Jedne to lubią, inne nie. Tobie bolu to nie sprawia, wszak u faceta chodzi tylko o wytrysk, a u kobiety jest inaczej. Ztresztą na pewno o tym rozmawialiście i wiesz, czemu ona nie chce. Uszanuj ją. Nie rozumiem, czemu jesteś załamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy od seksu analnego robią sie hemoroidy? Albo trzeba chodzić w pieluchach? Za dużo internetu. Takie sytuacje są raz na milion. Seks analny jest ZDROWY i jest to potwierdzone przez lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ona kupi odpowiedni wibrator (taki, żeby się nie marnował - pod nią) i niech najpierw przetestuje na Tobie anal. Lubrykaty już sobie kupiłeś - też przetestujesz czy pomagają. A potem po ocenie Twoich wrażeń niech podejmie decyzję. To doświadczenie na pewno was zjednoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:07 Źródło tych rewelacji poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamany bo chciałbym próbować nowych rzeczy. Nie mowię ze musimy sie tak kochać codziennie wiec przestańcie pisać o jakichś pieluchach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:09 No niestety, musisz być świadomy, że swoim chciejstwem możesz jej wyrządzić krzywdę. A problemy po analu ie należą do rzadkości, oczywiście mało kto się tym pochwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie namawiaj jak nie chce...ciekawe co ty bys powiedzial jakby zaproponowala ze tobie wibrator wsadzi albo strapona ubierze i cie przeleci analnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie ze mnie robić potwora. Nigdy nie skrzywdzilibym ukochanej. Tak trudno jest zrozumieć ze po prostu chciałbym sprawdzić cos nowego? Oczywiście z głową więc o skutkach ubocznych nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczywiście, sponsorowany artykuł napisany przez człowieka - seksuologa klinicznego - który potem będzie czerpał zyski z pacjentów, którzy sobie zrobią krzywdę. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:17 nie odpowiedziales na pytanie co bys zrobil jakby ona chciala anala na tobie sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto według ciebie miałby udzielić takich odpowiedzi żeby to nie był "materiał na zamówienie"? Drwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam ja za cierpliwosc bo tylko raz dostales w morde.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czym by miała spróbować? Co to za przyjemność seks straponem? Żaden. Chyba ze chodzi o to żeby mnie upodlić więc to trochę inna sytuacja, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:23 ona czuje sie tak samo upadlana jak nie rozumiesz slowa nie...a co do anala w strone facetow to duzo jest panow co lubia takie pieszczoty z kobietami wiec laczego ty nie mialbys sprobowac? no wlasnie! skoro ty nie chcesz to zrozum ja ze nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłbym dla niej rozważyć wiele rzeczy. Ale to jednak całkowicie inna sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu tak chcesz próbowac, źle wam? To nie jest próbowanie flaczkow, jak sie jada tylko warzywa.Jak ktos nie znosi zapachu flakow, czy tez musi och spróbowac, bo domownik ugotował i chce? I ja tez sugerowałabym wibrator. czemu mialbys się czuc upodlony? Wszak ty chcesz jej zrobic to samo. To dziala w dwie strony. Niech sama najpierw sprobuje wsadzić Ci szyft w gówienko. Cóż to za atrakcja? Dla faceta tak samo sekunda wytrysk i tyle, że ciasniej, dla kobiety niekoniecznie. I wiem, o czym pisze, bo chcialam kiedyś męzowi zrobic taką przyjemnośc. Oczywiście odpowiednia atmosfera, nawilżenie i próby, bo od razu sie nie dało. czy mnie przez to bardziej pokochal? nie. A ja cały czas myśłalam o tym, co jest w moim jelicie, oczywiscie probowalam się na maxa rozluźnić, ale po fakcie mnie bolało i to cięgłe uczucie, że się musi do toalaty.i dziś po latach nadal jest to dla mnie obrzydliwe. Szanuj dziewczynę, nie traktuj jak rzeczy do testów czegoś obrzydliwego. No chyba, że jak wsadzi tego strapona i po wyj eciu go powącha i uzna, że to cudowne i chce Cie w jelicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos ma pedalkie sklonnosci to niestety ciagnie go do anala. A te wasze bajeczki o 'ciasniejszej dziurce' to mozecie sobie dzieciom na dobranoc opowiadac. Normalnego mezczyzne np.mnie brzydzi go'wniana dziura i uwielbiam cipke :) Brzydze sie pedalami oraz pseudo hetero ktorzy tam lubia wsadzac i jeszcze wmawiaja normalnym facetom jakie to fajne oraz naturalne i normalne. No chyba ze zmajstrowali zonie 5 dzieciakow i rozciagnieta jest jak 50 litrowe wiadro :d To mozna zrozumiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumple gadają, że to jest super sprawa więc tez chciałem sprawdzić bo czemu nie? Trzeba wszystkiego w życiu spróbować. Nie jest nam żle. Zależy mi na niej bardzo więc chyba juz nie będę namawiał. No cóż, chyba nigdy sie nie przekonam jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:38 wlasnie...dla niego to upodlenie ale ze on chce ja upodlic to nie widzi tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:42 wspolczuje kobietom tych kumpli...nawet prostytutki tego nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.42 Jak wyjma kiedys z go'wnianej dziury z kalem na napletku to odechce im sie super sprawy. Ja uwielbiam kobieca pochwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj, żeby ona najpier spróbowała czymś na tobie, jak zobaczy, że to nic strasznego, to wtedy będzie bardziej chętna, żeby pozwolić ci wejść w swoj tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi sie porzadnie wyproznic , zeby to zrobic obejrzyjcie najpierw razem kilka sondazy ulicznych wsrod Polakow na tematy polityczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×