Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W dzisiejszych czasach single w wieku ponad 32 lat to odrzuty społeczne.

Polecane posty

Gość gość

Nie wierzę, że ktoś wystarczająco atrakcyjny by go ktoś przyskrzynił, zachował się sam do tego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zacofanych obyczajowo krajach takich jak Polska, tak na pewno. Az nie wierze, ze tak otwarcie mowisz o tym, ze zyjesz w takim zadupiu. Zwlaszcza w malych miasteczkach. Wyjedz do normalnego kraju, poczujesz sie jakbys sie przeniosl 200 lat w przyszlosc, w wieku 32 lat to zycie sie zaczyna :-) Wspolczuje ci tych ograniczen. Pozdrowienia z przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie z powodu tej 'wystarczającej atrakcyjności' nie daje się ''przyskrzynić''. Nie wezmę sobie byle kogo, byle mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 32 lat życie dopiero się zaczyna u tych, co byli wychowani w biedzie i dopiero się ustawili na tyle, by mieć za co bywać w różnych miejscach na mieście. Albo są jednym z pierwszych pokoleń w rodzinie, które idzie na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff, jak dobrze, że mam dopiero 22 i nie jestem jednostką w masowym społeczeństwie, tylko indywidualistą, który ma swoje rację i nie idzie ślepo za tłumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby teraz chcą się szmacić i dawać doopy w kiblu w disco a nie mieć rodzine, tak im feministki we łbach poprzewracały, a jak zaciążą to aborcja i hooj tam, liczą się tylko one nikt inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
: Jakbyś był/była wystarczająco atrakcyjny/a, to by co i raz w okół Ciebie się kręcił ktoś na podobnym poziomie/z podobnymi celami, starając się uwieść, rozkochać i z czasem zaobrączkować. Swój ciągnie do swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież ktoś po 30 może być już po kilku związkach.Wtedy też będzie singlem przez jakiś czas.Czy każdy się od razu żeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
: Taki ponad 30-letni ktoś po kilku związkach jest sam, bo jest odrzutem. Jakby był wystarczająco fajny, to by eksowie starali się dopasować, by nie spartaczyć związku, ciągnęli w gore, albo odpuszczali gdzie trzeba. Płeć przeciwna to nie idioci i widzą potencjał w perspektywie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:56 No są, i co z tego? Nie pasują mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[16:08} To, że w pewnym momencie Twoja fizyczna atrakcyjność zacznie więdnąć I zestarzejesz się sam/sama. I zdziczejesz po drodze. I pewnie stracisz pracę, bo nie będą chcieli dziwaka na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę brać pierwszych portek, które zobaczę. Fakt, taki ze mnie „odpad” :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem towarzyska, moje umiejętności społeczne są wysokie. Prowadzę własną firmę międzynarodową. Jeśli nie znajdę odpowiedniego kandydata na partnera życiowego, znajdę sobie inne zajęcie. Akurat nie upatruję swojego szczęścia w innych ludziach, bo wolę zachować stabilność psychiczną. Jest wiele zajęć, którym mogę się oddać z przyjemnością. Natomiast ''starzeniem się'' mnie nie ''zmotywujesz'', gdyż się jej nie obawiam. Potrafię przeminąć z klasą, rozumiem i godzę się z naturą. Nie panikuję jak niestabilna małolata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież zainteresowanie płcią przeciwną zaczyna się, jak ma się ok. 16 lat. Przez kolejne 16 lat można było sobie wybrać właściciela portek:D Toć to szmat życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A z kogo to cytat? Naforum rozmawia się z ludźmi, a nie z cytatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zainteresowanie płcią przeciwną zaczęło sie w wieku 29 lat. Koledzy ze szkoły byli głupi i niedojrzali oraz wulgarni, a studia głównie z kobietami. Schowajcie się ze swoimi teoriami, że każda od 16 roku życia poluje na męża, są ludzie, którzy żyją po swojemu i myslą po swojemu, nie jak owce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:28 Współczuję Ci, że jesteś aż tak bardzo zakompleksiona i masz tak niską samoocenę, że potrzebujesz związku, który będzie potwierdzać Twą wartość. Jeszcze możesz nad sobą popracować, by wyjść z tego bagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to szanse już są nieduże. Jeśli nie jest zupełnie "pozamiatane". Przecież koleżanki ze studiów miały braci, kolegów, a oni innych znajomych. Ludzie mają swoje paczki, z którymi idą przez życie. W wieku 29-lat, to się obudziło z ręką w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zazdrość przemówiła i kompleksy wylazły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:35 Szanse wzrastają w takim razie na poznanie wartościowych osób otwartych i o szerokich horyzontach. Jest ich wielu. Ci, którzy się 'izolują w paczkach' są niewiele warci, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nawet jak mam „pozamiatane” to co? :D boli cię to? Mnie to nie interesuje. Jak ktoś będzie to będzie a jak nie to też będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:02 Za mną też eks latał, więc byłam z nim trochę dłużej niż powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starając się uwieść, rozkochać i z czasem zaobrączkować xxx Jasne, najwazniejsze w zcyiu to sie dac zaobraczkowac, i juz jest aprobata wszystkich ciotek i sasiadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:52 Chyba na prowincji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
W jakich czasach i gdzie dokładnie? Śmiechu wart ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze piszesz to z własnego doświadczenia? Jesteś takim odrzutem społecznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Moonlight_
Mam dziwne wrażenie że ten temat to prowokacja. Nie ogarniam tego jak można być takim zacofanym i żyć w takiej ciemnocie. Sama mieszkam w małym miasteczku i trochę wiem jakie podejście mogą mieć niektórzy ludzie z prowincji ale nie spodziewałam się takich poglądów tutaj na tym jak by nie było nowoczesnym forum. Nieudacznik to autor takiego tematu który wtrynia się w życie innych. To w jakim wieku i czy w ogóle ktoś chce wziąć ślub to tylko i wyłącznie jego prywatna sprawa tak jak i poglądy i orientacja seksualna. Żadnemu Januszkowi czy Grażynce nic do tego. Ja mam 29 lat mam partnera ale póki co nie chcemy ślubu ani potomstwa. Odpowiada nam taki układ i cholera mnie trafia jak jedna z drugą ciotka czy inna prowincjonalna młotka pyta kiedy ślub kiedy dziecko. Niech każdy się zajmie swoim życiem, swoim związkiem a jeśli małżeństwem i potomstwem koniecznie musi się dowartościować i szpanować to oznacza że jest pustym człowiekiem i niezbyt rozumie jaką wartością samą w sobie jest miłość. Tak btw 32 lata to jeszcze młodość i należy korzystać z życia na maxa. Współczuję ludziom którzy mają ograniczone myślenie a mądrzy ludzie niech najlepiej ignorują takich Januszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:02 Chyba kpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:48 Wszystkie moje koleżanki z podstawówki, z prowincji, są zaobrączkowane. Wieśniary czują się dowartościowane z obrączka na palcu i gówniakiem w wózku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_Moonlight_ : jaki staż ma Twój związek? : To że powiesz "wszystkie moje koleżanki"za mało o Tobie mówi. Powiedz lepiej, ile masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×