Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna11los

sklepy internetowe z dodatkami i butami

Polecane posty

Ciekawe sklepy internetowe z dodatkami i butami!Polecacie jakieś? Bo w sieciówkach wszędzie to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.gloriuss.pl! torebki nieziemskie, od sportowych po eleganckie, świetne jakościowo-wiem bo zamówiłam skórzaną i jest solidnie wykonana i cenowo nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam szpilki na studniówkę ze sklepu internetowego Gloriuss! Balam się, że będą obcierały, ale założyłam je pierwszy raz na studniówkę i do końca ich nie ściągnęłam!Mega wygodne!Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o buty to polecam sklep renee, modne rzeczy w dosyć niskich cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FitEfka
Świetne buty dostaniesz na born2be.pl, tam zamawiam i jestem zadowolona zawsze :) z dodatków to widziałam tam skarpetki, w sam raz do butów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna idzie!Czas na fajne okulary! a co!;) Polecam na sklep internetowy Gloriuss! Jest w czym wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Renee ;) Pięknie zapakowane rzeczy, a na dodatek można wykorzystać je do innych rzeczy ;) Mi służą do uporządkowania szafy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny!Przejrzałam strony które podałyście! Jest w czym wybierać! Jedna para slip-onów Gloriuss zamówiona!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również przejrzałam większość stronek, które tutaj wyżej były wymieniane, super stronki, wybór na nich ogromny. Osobiście zdecydowałam się na zakupy w Born2be i teraz wiem, że to był słuszny wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renee <3 <3 Wszystko jest przepiękne, dobrej jakości :) Z kodem Natalia20 macie 20% zniżkę do końca czerwca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaka3
Jeżeli chodzi o skarpetki i rajstopy to tylko Gabriella. To firma z mojego miasta, mają stronę internetową i wysokiej jakości produkty. Wybór jest ogromny, a ceny niskie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×