Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moze przyszla mama

STYCZNIÓWKI 2019

Polecane posty

Gość gośćmama Oli
Gość od 16 stycznia to ja:)) wpiszcie mnie do tabelki jak można. A może rozszerzymy tą tabelkę o jakieś informacje dodatkowe? Typu skąd jesteście, albo chociaż samo województwo, ile dzieci już macie i która ciąża?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama Oli
A on to już pisałam 9 kwietnia. Ja jestem z pomorskiego, mam już córkę 2- letnią, to moja trzecia ciąża ( pierwszą niestety straciłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam kobietki u Was nowego? Jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia34lll
MY: Termin: Dzieci: Mama Antka i Juleczki- 4 stycznia, OM 30 marca gość- 5 stycznia, brak OM bo KP Natajka- 10 stycznia, OM ? gość- 1.01, Om ? gość- 16 stycznia, OM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia34lll
Mi najbardziej przeszkadza to że nic mi się nie chce i ciągle bym spała. Mdłości słabe- ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allie123
Ja mam straszne mdłości od kilku dni, nic jeść nie mogę, aż :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajka
MY: Termin: Dzieci: Mama Antka i Juleczki- 4 stycznia, OM 30 marca gość- 5 stycznia, brak OM bo KP Natajka- 10 stycznia, OM 7 kwietnia, pierwsza ciąża gość- 1.01, Om ? gość- 16 stycznia, OM ? Objawy mniejsze i większe mam od kilku dni od owu :D najbardziej irytujący: ciągłe bekanie... bardzo głośne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia34lll
NICK --------WIEK--------TERMIN-------WOJEWÓDZTWO----DZIECI *Mama Antka i Juleczki----4 stycznia-----OM 30 marca *gość- 5 stycznia,--------- brak OM bo KP *Natajka-------------------- 10 stycznia, OM ? *gość- -----------------------1.01, Om ? *gość- -----------------------16 stycznia, OM ? * Ewelina - 34------------- 2.01.2019---- dolnośląskie--córki 15 i 6l UHM Czy tak może być , dopisujcie się dziewczyny. Wg gina jestem 7 tygodni i 3 dni w ciąży. Ja jednak doskonale wiem kiedy to było. Na ostatnim usg 6 tyg i dwa dni był tylko pęcherzyk. Zrobiłam już wszystkie badania i idę ponownie do lekarza w poniedziałek. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia34lll
NICK --------WIEK--------TERMIN-------WOJEWÓDZTWO----DZIECI *Mama Antka i Juleczki----4 stycznia-----OM 30 marca *gość- 5 stycznia,-------brak OM bo KP *Natajka------------------10 stycznia, OM 7 kwietnia, pierwsza ciąża *gość- -------------------- 1.01, Om ? *gość- ---------------------16 stycznia, OM ? * Ewelina - 34-------------02.01.2019---- dolnośląskie--córki 15 i 6l Zapomniałam o Natajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Antka i Juleczki
Mam 25 lat, dwoje dzieci- dwulatkę i roczniaka. Mieszkamy w Jankowicach pod Oławą:) to moja trzecia ciąża. Kocham być mamą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 6 tc leci. Chyba mam zapalenie pęcherza, kłuje przy sikaniu. Przy podcieraniu papier podbarwiony krwią. Do lekarza dopiero na 2 czerwca dopiero. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia34lll
z zapaleniem pęcherza możesz iść do lekarza ogólnego- tylko zaznacz że jesteś w ciąży. Naturalnie to dużo pić, możesz sobie kupić sok - ale sok 100 % z żurawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Olivia:) umówiłam się już na jutro prywatnie do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allie123
Dziś poroniłam. Nie mam siły pisać nic więcej. Zdrowia dla was i waszych maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama Oli
Przykro mi Allie, wiem co czujesz... O pierwsze dziecko staraliśmy się prawie 2 lata i straciliśmy je w 7tc. Uwierz, że będzie jeszcze dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajka
Allie.... :( trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia34lll
Allie bardzo mi przykro. Teraz nic Ciebie nie pocieszy. Przyjdzie taki czas że będziesz się cieszyć jeszcze macierzyństwem i rodzicielstwem. Skoro udało się zajść w ciążę to już dużo znaczy. Kolejna ciąża to pewnie kwestia czasu - Wam potrzebnego. Nasze ciąże są jeszcze bardzo wczesne i na tym etapie czasami tak się zdarza. Ja wierzę w naturę . Naukowo udowodniono że przyczyna większości wczesnych poronień są wady genetyczne zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość 13.42 Mam to samo tylko nic nie boli. Bakterie wyszły w badanym moczu liczne i leukocyty 8-10, wg mojego gina 5w6d to za wcześnie na jakikolwiek antybiotyk a poziom leukocytów nie jest jakiś strasznie wysoki. Kazał zarzywac Urosept 3 razy po 2 tabletki, dużo pic i wcinać zurawinke. I dla świętego spokoju zrobić posiew moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia34lll
Hej i jak tam gościu z tym zapaleniem? Dziewczyny kiedy macie wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku czerwca mam się zgłosić, jeszcze nie umówiona :) nie wiem jak wytrzymam! Już bym chciała usłyszeć serduszko <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka12345
Hej, ja również termin styczniowy. OM 3.04. Pierwsza wizyta u gina w przyszlym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia34lll
Natajkaa to czekanie no.... ale będziemy teraz czekać aż do stycznia, ależ to się będzie dłużyc... Ja idę w poniedziałek- u mnie wizyty odbywają się co dwa tygodnie. Witaj Kajka. Masz już jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka12345
Oliwia - objawy to jak na razie bolący i ciężki biust, bóle podbrzusza jak na okres, zmienil sie smak niektórych potraw, brak apetytu. Na szczescie brak mdłości i wymiotów. Beta hcg na poziomie 15 tyś. :) a jak u Ciebie z objawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja mam termin 19 stycznia juz nie mogę sie doczekac ale narazie musze lezec bo mam krwiaka... W sobotę mialam krwotok teraz luteina .. I oczekiwanie... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wam przeszkadza że ona co miesiąc zakłada temat?To po co wchodzicie? Fakt,powinna zakładać temat gdy będzie już w ciąży.Ale skoro żyje taką nadzieją i to ją podbudowuje psychicznie,to nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia34lll
gość z 7:43 - jak mus to mus. Czasami i leżeć trzeba. Ja pracuje ale myślę że jeszcze z miesiąc i tyle. Gość daj nam jakiegoś nicka to będzie łatwiej. Kajka ciężki biust to ja też mam - to zawsze mój pierwszy objaw ciąży. i mdłości ale da się z nimi żyć. Bardziej przeszkadza mi zmęczenie, gdyż z natury jestem bardzo aktywną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07'47 Tiaaa, przecież to nie dziewczyna,ktora chce mieć dziecko i niby się stara tylko klasyczny troll od trzech lat. A wysyp jej podszywow to inna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama Oli
Nie dodaje moich postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×