Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moze przyszla mama

STYCZNIÓWKI 2019

Polecane posty

Gość Kajka12345
gość - 7:43 - trzymam za Was kciuki :) Ja również jestem odrobinę senna ale nie jest źle. Też jeszcze chodzę do pracy i ogólnie myślałam raczej, żeby pracować dopóki dobrze się czuję - czy to ma sens? koleżanki doradzają aby iść jak najszybciej bo to czas dla mnie i żałowały, że w pierwszej ciąży nie poszły szybciej na zwolnienie. Jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia34lll
Kajka ja w poprzednich ciążach też pracowałam. Nie żałuję ale teraz już tak nie chcę. To ostatni taki czas kiedy mogę pobyć z dziećmi. Więcej dzieci nie planuję. Mam oli a może spróbuj z innym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia_93
Hej Dziewczyny ! Właśnie dzisiaj pojawiła mi się druga kreska :) jutro jadę zrobić BHCG. Trzymajcie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia34lll
Iwcia gratuluje! Przedwczoraj zmarła moja mama a ja dziś widziałam i słyszałam bijące serduszko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia_93
Przykro mi z powodu mamy :( ale zarówno gratuluję bijącego serduszka :) ja dzisiaj byłam na Bhcg , wynik 245. Wizyta u lekarza dopiero 27.06 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia gratuluję! :) 27 to już nie długo! kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? :) Jak się dziewczyny w ogóle czujecie? Mnie dzisiaj straaaasznie mdli, zwolniłam sie z pracy wcześniej i teraz leniuszkuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia_93
5 tygodni czekania... Zwariuje ! Dobrze że córka zajmuje mi czas to inaczej teraz na to czekam :) 21.04 miałam :) najlepsze jest to że wgl się nie staraliśmy :) mieliśmy od czerwca ze względu na moją tarczycę... Teraz mam nadzieję że tarczyca się uspokoi :( ogólnie czuję się dobrze :) tylko że od 4 dni mdli mnie cały czas. Odrzuciło mnie od mięsa i od słodkiego (!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia_93
Moja córka ma skończone 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama Oli
Cześć dziewczyny! Co tu taka zawiecha?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama Oli
U mnie 8- my tc leci. Dzisiaj to już porażka jakaś z moim samopoczuciem. Od rana mdłości ( mam więcej śliny;)), zawroty i ból głowy. Teraz jeszcze biegunka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia34lll
Ja także miałam trudne dni. Ale już lepiej. Zaczełam 10 tydzień. Musiałam robić krzywą cukrową bo cukier wyszedł mi 101. No powiem wam ze wypicie tej glukozy z mdłosciami to .... Połowe oddałam w drodze powrotnej... Zauważyłam ze nie moge niczego pic na pusty żołądek i wtedy nie mam mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim. Ja chyba tez jestem w ciąży. Ale jeszcze nie potwierdzone. Boję się zrobić test. Jeżeli jestem w ciąży to będzie to 4 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na 17 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama Oli
Hej dziewczyny! Czyżby wątek już umarł? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajkaa
Ja jeszcze żyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza, serduszko bije, dzidzia 2.15 cm, delikatnie się porusza :) A wy jak tam mamuski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama Oli
Natajka gratulacje! Super wieści:) Ja jutro dopiero mam pierwszą wizytę u gina na NFZ- doczekałam się. Po wizycie odezwę się, a tymczasem spokojnej nocy dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie daj znać! Na pewno bedzie wszystko dobrze! :) Tyle się naczytałam o pustych jajach płodowych, później o poronieniach zatrzymanych, że myślałam że zawału dostanę w tym gabinecie :P Następna wizyta znów za miesiąc :( znów czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jeszcze pracujecie? Ja od poniedziałku jestem już na urlopie, bo w pracy mam szkodliwe warunki (pole magnetyczne, promieniowania laserowe, UV) a pracodawca nie jest w stanie dłużej zapewniać mi innych warunków. I po tych 4 dniach już mam dość siedzenia :( strasznie powoli leci czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są w większości zacofane wstydzą są partnera podczas badań czy zabiegu jak i porodzie ciemnota! Potem mamy dramat to jeden z nielicznych gdzie znalazł miejsce w sadzie " Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza." A ile wstydzi się i zmienia tylko ginekologa! Gdy lekarz wyprasza osobę bliską z badań czy zabiegu jest ZBOCZEŃCEM i narusza Prawo! Obecność partnera podczas badań i zabiegów czy porodzie łączy związek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu zboku wróciłeś z ta cip/ka i wizytami u gina. Twoje prowo panoszy się gdzies od trzech lat ! Raz mężatka, raz panna, raz 1 dziecko, raz troje. 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama Oli
Hej dziewczyny! Jeszcze szybkie pytanie : co myślicie o teście Nifty? Czy któraś z Was lub znajomych robiła go? Ja jestem niemal zdecydowana, tylko ta cena 2500 - 2600 trochę mnie jeszcze wstrzymuje i zastanawiam się na ile jest on rzetelny, a na ile to żerowanie na strachu ciężarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama Oli
Jestem po wizycie, miałam usg , widziałam jak serduszko bije. Termin z om 16 , a wg usg 11 stycznia. Dostałam skierowanie na badania z moczu i krwi, a także skierowanie na prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka12345
Hej!! Wedlug gina jestem pod koniec 8 tygodnia ;) mamaOli ja bede robic pappa. I zastanawiam sie nad nifty tylko wlasnie cena wysoka... lekarz powiedzial ze po pappa i usg jest w stanie dac mi 95% pewnosci. Po nifty masz 99... jezeli w pappa wyjdzie mi cos podejrzanego to wtedy zastanowie sie nad nifty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×