Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym poznać że facet

Polecane posty

Gość gość

jest bardzo napalony ale chce to ukryć? chodzi mi o gesty, sposób mówienia etc Wiem że pytanie może wydawać się dziwne ale zależy mi na odp, bo mam pewne podejrzenia co do jednego faceta i nie wiem czy dobrze interpretuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam powinnaś to wiedzieć , jeśli takich gestów nie odczytujesz to daj sobie spokój z facetami bo źle na tym wyjdziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślina mu cieknie z buzi a sperma po nogawkach spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wzwodzie poznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Ślina mu cieknie z buzi a sperma po nogawkach spodni." X :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... mówi, że boli go brzuch :O Pamiętam jak zz 10 lat temu miałam kumpla, który co rusz do mnie przyszedł, to dziwnie sie zachowywał (że niby go brzuch rozbolał na dole w boku), Ja mu dawałam nospe... myślałam, że atak wyrostka, a potem się okazało, że miał wzwody i coś z jajami (nie mam pojęcia co) mu się działo i to go bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzy w krocze a potem szybko odwraca wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z angielskiego to sie nazywa blue balls Blue balls – kolokwialne określenie na ból pojawiający się w okolicy jąder związany z przedłużonym podnieceniem seksualnym i brakiem ejakulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyną jest długotrwałe podniecenie seksualne, które nie zakończyło się orgazmem. Podczas podniecenia u seksualnie dojrzałego mężczyzny przywspółczulny układ nerwowy zwiększa ilość impulsów do tkanek genitalnych, które prowadzą do zwiększonego przepływu krwi w rejonach penisa, jąder i prostaty. Zwężanie się mięśni powoduje lokalny wzrost ciśnienia krwi, który zapewnia też stabilną erekcję niezbędną do penetracji podczas stosunku. Jeśli wskutek braku ejakulacji nie dochodzi do rozluźnienia mięśni i przywrócenia krążenia, tkanki zostają długotrwale niedotlenione, co powoduje dotkliwy ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blu bols haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sine ja...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sie robia koloru sino/niebieskiego stad ta nazwa lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie jak jagody w lesie. Wy to jesteście stworzeni na podobieństwo psich jaj chyba. Bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jak sliwki wegierki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie zartuj sobie z tego bo to jest naprawde bardzo silny bol a ty zamiast mu ulzyc to jakas nospa go chcialas otruc haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! jeszcze mi się jedno przypomniało. Po czym poznać, może nie, że napalony, ale że zainteresowany. Zawsze staje w twojej obronie. Pamiętam jak jeden typek powiedział o mnie coś chamskiego. Moja kumpela to usłyszała i powiedziała takiemu naszemu koledze. A on się wkurzył, znalazł typka i było normalnie MMA w biały dzień pod fryzjerem ;) Potem się okazało, że koleś chce ze mną być :O Miałam kilka takich akcji że jakiś facet stanął w mojej obronie, a potem się okazywało, że nie był to akt bezinteresowny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tlumacz . Mial problemy zoladkowe , a ty sobie podniecenie i erekcje wkrecasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce w kieszeni i pochylanie się do przodu i zakłopotanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sam powinnaś to wiedzieć , jeśli takich gestów nie odczytujesz to daj sobie spokój z facetami bo źle na tym wyjdziesz ." x Tylko tu chodzi o to, jak on próbuje to ukryć i udawać że "nic się nie dzieje" . Wtedy już wszytko nie jest takie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×