Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wracam do faceta, z którym chciałabym wychowywać swoje dziecko

Polecane posty

Gość gość

W wieku 17 lat urodziłam dziecko, rodzice wtedy zaadoptowali mojego syna. Nie miałam innego wyjścia, zgodziłam się na to, moja mama też musiała to zaakceptować. Obie byłyśmy uzależnione od ojca, który jest sędzią, to on naprawdę decydował o tym co w naszym domu się dzieje. Mama właściwie nigdy nie miała nic do powiedzenia. Ja chciałam pójść do swojego chłopaka, z którym miałabym wychować swojego synka ale nie było zgody na to, żebym weszła do rodziny robotniczej. Jego ojciec jest budowlańcem a on sam skończył zawodówkę kucharską. Teraz spotkałam się z nim znowu, postanowiłam się do niego wprowadzić, czego ojciec nie mógł zaakceptować. Moja mama rok temu odeszła od mojego ojca, zrzekła się praw rodzicielski do "swojego" a właściwie mojego dziecka i powoli zaczęła sobie układać życie z ojcem mojego faceta. Cała nasza czwórka mieszka w czteropokojowym mieszkaniu, chcemy teraz zabrać Mareczka do nas , do domu ale jest jedna osoba, która się na to nie chce zgodzić bo on jedyny ma prawo, poza tym myśli, że dziadek to tata. Pomóżcie ten problem rozwiązać, w przyszłym tygodniu zarówno my, jak i moja mama z ojcem mojego partnera bierzemy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. Historia jak z telenoweli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×