Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudynamal

Szczoteczka soniczna , co myślicie?

Polecane posty

Gość gość
Tak, wlasnie starsza wersje Phillipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci polecam od panasonica, mają ich całkiem sporo, w zależności od tego w jakiej cenie chcesz sie zmieścić. Ja mam taką ze średniej półki cenowej, która trochę wygląda jak błyszczyk i jestem zadowolona, droga też nie była, a robi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erazmuw
Te z linków z estetic-dent powinny się nadac, są tanie, ale to dobre sprawdzone marki i jakość bardzo dobra. Ja mam phillipsa za 300zł i prawie rok już używam , warto moim zdaniem zainwestować w soniczną sczoteczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozważam zakup szczoteczki sonicznej Marki SEYSSO nie wiem tylko czy zdecydować się na OXYGEN czy GOLD... i czy w ogóle powinnam się na taką szczoteczkę decydować, bo mam problem z odsłoniętymi szyjkami zębowymi :/ Jedni mówią, że w takim przypadku jest wręcz wskazane używanie szczoteczki sonicznej, a inni że nie, bo będzie jeszcze gorzej... Jestem bezradna, a nie oszukujmy się - trochę kosztuje takie cacko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsino
Moim zdaniem jeśli chodzi o te dwie to bierz Seysso Gold Black zdecydowanie lepszy wybór no i ogólnie szczoteczki soniczne naprawdę mają zdecydowanie więcej zalet niż normalne szczoteczki elektryczne moim zdaniem warto zainwestować kilka groszy, żeby zadbać odpowiednio o zęby, a wiadomo, że mycie zębów to czynność którą wykonujemy codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×