Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z turkiem

Polecane posty

Gość gość

Mam chłopaka turka który jest teraz w pracy w Katarze, w czerwcu wraca do Turcji do Hatay tam mieszka. Mówi że mam do niego przyjechać właśnie w czerwcu, wcześniej pisaliśmy ze sobą często, był dla mnie miły i mówił że mnie kocha. Teraz już rzadziej, tak jakby nie był mną zainteresowany ale ciągle mówi że jesteśmy razem i że nie ma innej, że to niby dlatego że dużo pracuje 13 godz. Rozmawiamy na kamerce i czasami widzę że jest nerwowy. Chciałabym dodać że mam dziecko i on je akceptuje. Nie wiem co mam robić czy on mnie traktuje poważnie czy nie. Co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy turcy mamią jestes gupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jebnij sie w leb mlotkiem tak ze 20 razy,moze wybije ci brudasa ze lba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walił w d**e turek turka, aż mu z c***a zlazła skórka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie traktuje cie poważnie! Byłam przez kilka lat w "związku" z Turkiem i pracowałam w Turcji. I niestety to przekre ,ale on chce się wyłacznie zabawić. Nie musze go znać, aby to napisać. Meżczyzna, który zaprasza kobiete , Europejke, w przypadku Turczynki nie odważyłby się, do siebie! nie może traktowac jej poważnie! To sprzeczne z ich kultura, tradycja, która jest zupełnie inna niż nasza. Takiej kobiety nigdy nie zaakceptowałaby jego rodzina, która jest dla nich świętością i naprawdę wiem, co piszę! Poza tym ,dla Turka kłamstwo , to nic złego, jest takie popularne tureckie przysłowie " tego, kto mówił prawde, wygnali z 9 wsi" . Pamiętam historię pewnej kobiety, której musiłam pomóc, poznała Turka, zaprosił ją, miała mieszkać w jego apartamencie, i co -na lotnisku...pusto, nie było go chociaż miał na ni.ą czekać, nie odbierał telefonu , a ta bidula staneła z bagazami na lotnisku w obcym kraju, bez hotelu, słabo znała angielski, no jakas masakra. On odezwał się za dwa miesiące, no zawiódł ją, przeprasza, kocha, ale jak jechał na lotnisko, to miał wypadek, leżał w szpitalu, potem zmarła mu matka , spalił się dom etc. , no wszytskie plagi egipskie na niego spadły. I to jest pewien standart ich zachowań. Nie wszyscy są tacy, ale tzw. "przyzwoity poważny Turek" nie będzie podrywał dziewczyny przez internet, a na pewno jej samej do siebie nie zaprosi! Zrobisz co, zechcesz, ale dowiedz się trochę wiecej o ich kulturze, oni mysla i postrzegają świat troche inaczej niz my! i wdając się w jakąkolwiek relację z Turkiem trzeba miec tego świadomość. I przede wszytskim zadbaj o siebie, jedz z biurem podrózy, nie sama, uwazaj na miejsce gdzie chciałby cię zabrać, to moze się nieciekawie dla ciebie skończyć. I mniej świadomośc jednego, że nie będziesz przez miejscowych postrzgana dobrze.Poczytaj na forum temat " On Turek , jak Polka" , który dotyczy tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecku i sobie chcesz zgotować piekło ? Zamknij komunikator i skończ to póki jeszcze jesteś cała i bez problemów. Chyba masz z deklem ze wierzysz gościowi z internetu, widzisz jak jest nerwowy ? Poczekaj az poczujesz jak bedziesz bliżej i bez ochrony z nikad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×