Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy faceci was podrywają?

Polecane posty

Gość gość

Czy zaczepiają na ulicy, w autobusie? Ale nie chamsko tylko normalnie próbują zagadać. Czy bez jakiejś wcześniejszej rozmowy zapraszają na randki albo widać, że są zainteresowani? Np na uczelni czy po pracy czekają na was bez waszej prośby czy chcą was lepiej poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt was nie podrywa??? Nigdzie i nigdy? To jak ludzie w Polsce się rozmnażają, jak łączą w pary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na niektórych też się nad tym zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z kosmosu przyleciałas/łeś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że nie a postronne osoby ze tak. Ale dla mnie życzliwa rozmowa uśmiech to nie pokrywanie. Jestem mężatką masz swoje zasady. I nie odbieram tego jako podryw tylko normalna ludzka życzliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu mnie to bardzo ciekawi ;) Jestem młodą kobietą, mieszkam w Polsce i nikt mnie nie podrywa. Gdy jestem na uczelni, jeżdżę autobusami, chodzę do różnych miejsc to ludzie się totalnie wymijają. Nigdy nie widziałam żeby facet flirtował z dziewczyną, okazywał jej ewidentne zainteresowanie. Jedynie w pubach czy klubach po pijaku zarywają, ale wiadomo, że po prostu szukają dziury na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie widzę. W stosunku do atrakcyjnych też. Co to kogo obchodzi tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko desperaci podrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak mamy się rozmnażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie poznają się przez znajomych znajomego najcenniejsze. Żeby się rozmnażać nie trzeba podrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to też mi chodzi. U mnie na uczelni ludzie przecież razem studiują, znają się od ok 2 lat, a nie widzę żadnego zainteresowania pomiędzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie widziałam, żeby facet powiedział dziewczynie komplement, nawet jeśli jest naprawdę atrakcyjna i zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie? no jeszcze was zostalo z 30%. my, nowi mieszkancy kraju, rozmnazamy sie poprzez paczkowanie, was, skamieliny zeszlej epoki, niedlugo calkowicie wyprzemy sieg kwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech kobiety podrywają jak im zależy na facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec śledził matkę więc można :D ale to byłoby sto lat przed murzynami więc się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się stało ze słynnym "instynktem zdobywcy", który niby mają wszyscy faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:05 no dzieki wielkie, zaraz by byly wrzaski ze molestowanie, napad, g***** w najlepszym wypadku gosc zostalby glosno zwyzywany, no chyba ze nalezalby do tych 5-10% idealnie wygladajacych mezczyzn, w praktyce moglby wtedy pozwolic sobie na wszystko, bo zadna nie mialaby ochoty oponowac gdyby taki okazywal zainteresowanie nawet w ordynarny sposob... ale w autobusie czy tramwaju to takich raczej nie spotkasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no bez przesady. Jeśli facet rozmawia z dziewczyną przez jakiś czas, rozmowa się klei, to dlaczego nie może rzucić jakiegoś miłego komplementu? Nie o jej cyckach czy d***e, ale np, że ładnie dzisiaj wygląda, albo ma uroczy uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo komplementy są nie szczere i może pomyśleć że sobie jaja z niej robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja komplementuje często matkę, siostrę, koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nieszczere? Każdej kobiecie zrobi się miło jeśli dostanie komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge uwierzyc, kazda jest taka glupia, ze mieknie slyszac komplementy? wystarczy odrobinke ego babskie podkarmic i sie da jak kundel oswoic?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kobieta ma mięknąć, gdy facet wytyka jej krzywe nogi albo mały biust i patrzy na nią z niesmakiem? Oryginalne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wiedzą kiedy komplementy są nieszczere chyba ze są całkiem głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszczere bo ktoś może powiedzieć komplement tylko po to żeby się podlizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
w polsce ludzie sa nieufni, a zwlaszcza kobiety do obcych facetow na ulicy ludzie w wiekszosci przypadkow 'parują' sie na imprezach u znajomych, w szkole, w pracy, na uczelni, w jakims miejscu gdzie czesto przebywaja ze soba i cos ich laczy, wtedy facet ma jakis punkt zaczepenia i nie musi walic od razu z grubej rury ze chce sie umowic, tylko zaczyna rozmowe od czegos innego na temat zajęć, pracy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mi nadal nie odpowiedział, co się stało z męskim instynktem zdobywcy? Zanikł bezpowrotnie? Teraz to kobiety mają zabiegać o facetów? Toż to bzdury. Ciąglę czytam, że w związku nie należy dawać facetowi całej siebie, dać mu się zdobywać, a tutaj panowie twierdzą coś zupełnie odwrotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszą komplementy a potem sobie myśli panna że może faktycznie jest tak śliczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×