Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy faceci was podrywają?

Polecane posty

Gość gość
15:33 No właśnie studiuję i nie widzę żeby nawet znajomi się jakoś parowali. Nie zauważyłam żeby facet zaprosił gdzieś znajomą dziewczynę, to prawda rozmawiają ale nic z tego nie wynika na przestrzeni miesięcy i lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak to kobiety powinny zabiegać o mężczyzn jak im faktycznie zależy nie mogą tylko czekać same muszą działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:34 Bo są leniwi tłumacza swoją cipowatosc feminizmem albo falszem kobiet. Do tego nasluchaja się jakichs pierdół braci samców albo innego g****a i myślą że są ekspertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
jak maja miec instynkt zdobywcy, skoro 90% pan jest nastawiona z gory na 'nie' i traktuje takiego faceta, ktory sie odezwal jak natreta/desperata/bawidamka ktory codziennie do 10 takich podchodzi facet sprobuje, raz, drugi i daje sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:37 Nie uważam, że kobieta ma tylko czekać i pachnieć, ale nie popadajmy w skrajności. Ja raz ewidentnie dałam znać facetowi, że mi się podoba, polubiłam go, chciałam się bliżej poznać. Niestety z jego strony nie było odzewu, choć uwazam się za dość atrakcyjną dziewczynę, a on adonisem nie jest. Według praw naturalnych kobieta nosi ciążę, rodzi i wychowuje dzieci, a facet tylko ją zapładnia i ewentualnie pomaga finansowo. Teoria, że kobieta ma podrywać jest podobna do tego, że królik ma gonić wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejdzie do takiej a ona powie spierrrrdalaj brzydalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział że każdy podryw skończy się sukcesem? To chyba logiczne że gdy facet kobiecie się nie spodoba to go splawi. Jeśli jest ogarnięta to zrobić to kulturalnie. Takie życie. Co nie oznacza nadal że podryw powinien leżeć w gestii kobiety. Nie osnieszajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety powinny podrywać bo nie mają nic do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trzeba wybadać kiedy kobieta jest pozytywnie nastawiona na podryw, a nie zagadywać do w****ionej laski, a potem płakać, że odprawiła natręta z kwitkiem. Nie każda zainteresowana dziewczyna będzie się też uśmiechać, na przykład ja jestem na to zbyt nieśmiała. Jeśli jednak dziewczyna regularnie zerka, widać, że jest zrelaksowana i spokojna to można spróbować do niej podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań p***a z graba na fjucie z takim podejściem. Nie nasz biznes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:48 A co faceci niby mają do stracenia? W krajach zachodnich owszem kobiety są wyzwolone, podrywają facetów, ale on przez to czuje się wyróżniony i bardzo się stara. A w Polsce dziewczyna podrywająca faceta jest obiektem kpin, a oni przecież sami nie podejdą, bo stracą dumę i honor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz wprawdzie od lat w związku, ale mam podobne obserwacje co autor. Chyba się wszystko do Internetu przeniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość tych panienek ma wybujałe ego każda myśli że jest ślicznotką bo usłyszała komplementy od napalonych mężczyzn którzy chcieli zaciągnąć laskę do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:52 Do kogo te pretensje wiesniaku? Sami to stworzyliscie żeby z******* więc do kogo te pretensje? Banda ciot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w internecie niby jest lepiej? Założyłam konto na portalu randkowym tak dla statystyki i tam przesiadują same przegrywy, oblechy albo bawidamki. Owszem zagadują, zaczepiają, ale na spotkanie to już nie chcą się umawiać, chyba głównie dlatego, że sami są w związkach. Jak już to oczywiscie chodzi im tylko o szybki seks, albo sponsoringi i inne wymysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co niby chłopy maja do stracenia pytam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie większość kobiet jest totalnie zakompleksionych, a nie uważają się za ślicznotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosunkowo czesto slysze kompelmenty od mezczyzn, na ulicy , w pociagu, wszedzie, a jestem raczej skromna dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrywają tylko desperaci, roochacze, psychole normalny nigdy nie zagada pierwszy do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dużo do stracenia bo może psychicznie nie wytrzymać i popełnić samobójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.03 znam starego psychola, który nie zagada ze strachu i normalnych, którzy zagadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobiety nie zaczną podrywać mężćzyzn to nigdy nie trafią na fajnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli faceci nie zaczną podrywac kobiet to nigdy nie trafia na fajna. Idźcie do roboty prawiki mentalne bo żal czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księżniczka się oburzyła z przerośnietym ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ja uważam,że szanująca się kobieta nigdy nie będzie podrywać faceta i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz podrywał mnie kolega mojego chłopaka (teraz już męża). Gadał, że taka ladna jestem i co ja w ogole robię z takim facetem jak moj chłopak, że szkoda mnie dla niego bo to zazdrośnik i takie tam bzdety. Bylo to z 12 lat temu, facet się stoczył i generalnie chyba żadna noe cialaby mieć takiego faceta więc mogę sobie tylko pogartulować, że nie dalam sie nabrac na jego czule słówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą zawsze trafiać na nieodpowiednich mężczyzn i się żalić całemi światu jacy mężczyźni są beee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrywanie to seksim! Władze naszej kochanej socjalistycznej Unii Europejskiej wcześniej czy później na pewno tego zakażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś g***o prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szanujący facet nigdy nie będzie podrywał kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×