Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po ślubie obcinają włosy na krótko?

Polecane posty

Gość gość
A ja miałam krótkie do ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda , że golicie całkiem na dole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto kobiety podcinaja/ ścinają włosy nie tyle po ślubie, co po ciąży. Czesto to idzie w parze. Ciaza i karmienie piersia wplywają na kondycję włosów. Robia to tez z praktycznego punktu widzenia- mniej czasu na certolenie sie z dlugimi, swoj czas poświęcają dzieciom i domowi. A robia to wlasnie dlatego, bo dbaja o siebie - lepiej miec krotkie zadbane niz dlugie przerzedzone i skołtunione z odrostami farfocle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrosty to mają i te z krótkimi farfoclami. Zwyczajnie są leniwe i nie dbają o siebie a tłumaczą się, że dbają o dzieci i dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys gdzies przecztalam,ze mezatki obcinaja na krotko wlosy poniewaz podswiadomie noe sa zadowolone z malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Azji ścinają, bo obowiązuje niepisany dress code statecznej pani domu. W Polsce to zwyczajna niekobiecość się objawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.54 taaa zaraz nie kobiecość...raczej praktyczność i chec wygody (przy dziecku) tak jak ktoś wyżej napisał, ale co Ty tam wiesz, kobieta nie jesteś, rodzic nie musisz i nie masz pojęcia jak po ciąży mogą się włosy osłabić i wypadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ma burze włosów, żeby nosić długie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gosc od japonii to co chwile w jakims temacie wyskakuje. Jedz tam i tam mieszkaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe dlaczego większość mężczyzn po ślubie dostaje brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Większość kobiet w Pl jest niekobieca z gruntu. Po ślubie część tnie kudły niby z wygody, ale w rzeczywistości jest to oznaka podświadomego braku akceptacji własnej płci. Prawdziwa kobieta świadoma siebie nie pozbywa się atrybutu własnej kobiecości i potrafi o niego dbać w każdych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mogą robić z włosami co im się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:45 A że w konsekwencji mężuś zaczyna skakać na bok za długowłosymi, cóż, taki koszt babskiej głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo po ciąży włosy robią się rzadsze i brzydko to wyglada gdy się je trzyms na siłę talie strąki. Ja ścinam rzadko i gdy juz bardzo musze no i potem zaluje no ale jak ma się "5" wlosów na krzyz dlugich to jest sens to chodowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaprawda2018
Jestem kochanką - zgadnijcie która z nas ja czy jego żona: -ma dłuższe włosy, -jest młodsza, -jest szczuplejsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcinaja i farbuja zeby nie bylo widac jak szybko osiwialy po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to wszystkie z długimy włosami są takie piękne i szczupłe. Znam wiele otyłych kobiet z długimy włosami: włosy mają piękne, ale nic po za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:51 A kto by za taki meżusiem rozpaczał, niech zabiera zabawki z piaskownicy i idzie zaplątać się we włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być cios dla męża. Żenił się bo myślał, że będzie miał piękną dziewczynę z długimi włosami, a jak podpisał papiery to szok - obcięła się na raszplę, żeby się nie certolić z długimi bo za dużo roboty. A zaraz potem faceci do świnie, bo zdradzają. Ukrainki jakoś dają radę być kobiece i ich długie włosy nie męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.11 dokladnie. Tepe faceciki nie rozumieją ze po ciąży wypadają wlosy, przerzedzaja się i wtedy znacznie gorzej by wyglądały takie dlugie wiszące strąki, krótsze lepiej się wtedy prezentuja. Takie tematy tylko udowadniają ze nie warto mieć z Polakami dzieci. Oni sami są jak dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest ładny to jest też ładny i z krótkimi włosami. Jeżeli nabrał się na to, że jest ładna bo ma długie włosy i szpachle na twarzy to jest idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja po ciąży poszłam sobie na zabieg zagęszczania włosów, żeby nie wyglądać ani jak obskubany kurczak, ani jak parodia kobiety. Pół roku wystarczyło, żeby moje własne się wzmocniły i zaczęły odrastać te, co wypadły. Nigdy bym sobie takiej krzywdy nie zrobiła, by ścinać włosy na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, młoda, szczupła długowłosa a nie jest w stanie znaleźć atrakcyjnego i wolnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cios dla męża bo obcieła włosy: ale palant musi być z takiego mezusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest ładny to jest też ładny i z krótkimi włosami. x Nie, nie każdemu wszystko pasuje. A ładna z długimi włosami po ich ścięciu może być brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
Ja mam bardzo długie w miarę gęste włosy, do tego niezłą twarz, spory biust i faceci mają mnie w du/pie, bo mam nadwagę. Tak więc same długie włosy (a nawet w asyście paru innych cech uchodzących za atrakcyjne) raczej roboty nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie każda jest na tyle głupia, żeby pakować się w związek. Układy są korzystniejsze, niech brudne gacie mężusia pierze żonka, kochance wystarczą prezenty i atencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem kochanką - zgadnijcie która z nas ja czy jego żona: -ma dłuższe włosy, -jest młodsza, -jest szczuplejsza ?" X Takaś piękna, a tylko przechodzony towar z którym żona już nie chodzi do łóżka Ci się trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak ktoś jest ładny to jest też ładny i z krótkimi włosami. x Nie, nie każdemu wszystko pasuje. A ładna z długimi włosami po ich ścięciu może być brzydka." X Co Ty za głupoty piszesz, znałam naprawdę ladną dziewczynę, która miała długie włosy i z powodu chemioterapii była w pewnym momencie łysa. Dalej była ładna, nawet bez włosów, a mąż do ostatnich jej dni był w niej (Nie w jej włosach) zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:23 To raczej żona podupadła na urodzie i facet zadbał o siebie za jej plecami, z moją pomocą. I w tym przypadku 'przechodzony' oznacza dobry, doświadczony i gwarantujący mega orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×