Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po ślubie obcinają włosy na krótko?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś I o czym ma to świadczyć? Nie przeczy to mojemu twierdzeniu. Naucz się czytać ze zrozumieniem i nie dopuszczaj nadinterpretacji, żeby samą siebie pocieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brudne gacie raczej pierze pralka. Kochanka jest tylko narzędziem do rozładowania napięcia. Facet inwestuje w nią tylko tyle ile musi, żeby się zgadzała na taki układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna jest twarz i nie ma możliwości żeby ładna twarz z krótkimi włosami była brzydsza. Może jej być lepiej w długich, ale brzydka na pewno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:23 gdyby gwarantował takie super orgazmy to by go żona z łóżka nie wypuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:29. A niby czym mam się pocieszać, bo nie rozumiem?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją ex żoneczkę kopnąłem w cztery litery dwa lata po ślubie właśnie kiedy sie obcięła na krótko i zaniedbała. Niestety ale związek oficjalny rozleniwia kobiety, jak ktoś wyżej słusznie powiedział lepsze są układy, wtedy obie strony znają swoje miejsce i się starają jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ładna jest twarz i nie ma możliwości żeby ładna twarz z krótkimi włosami była brzydsza. x Jest możliwość. Za to widzę, że nie ma możliwości, byś użyła mózgu. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:34 Ah tak? Współczuję ograniczonej wiedzy, żyj dalej w swojej wygodnej bańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcięła się na krótko i zaniedbała po urodzeniu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:34 - nie, przed, ale jakby się zaniedbała po urodzeniu dziecka, też by wyleciała z hukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu bezmózgie typy zafiksowane na długie włosy się wypowiadają. Napewno sami mają kaloryfer na brzuchu i gęsta czupryne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"12:34 Ah tak? Współczuję ograniczonej wiedzy, żyj dalej w swojej wygodnej bańce." X No tak, czego można spodziewać się po kochance?: tego, że są jeszcze glypsze, niż zdradzają żony. Wierzą w to co opowiadają im faceci, którzy okłamują rodziny i myślą, że im nie sciemnia. Żyj dalej w swojej bańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłeś ją uprzedzić przed ślubem, że jej nie lubisz i nie będziesz tolerował przejawów człowieczeństwa, a skutki ciąży i potrzeba czasu na dojście do siebie cię nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio - rozwaliłbyś rodzinę, gdyby żona po ciąży obcięła wypadające masowo włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety same sobie są winne. Najpierw się przesadnie pindrzą na spotkania, a potem zdziwione (zresztą faceci też- czy taki facet myśli, że umalowana i wyczesana kobieta tak wygląda przez 24 godziny?), że facet ich nie poznaje jak to wszystko zmyją z siebie. Facet przyzwyczajony, że kobieta jest taka odstawiona i nie przyjmuje do wiadomości, że tak naprawdę nie wygląda. Potem szukają kochanki, która na spotkanie z nim też się odstawi i nie zdają sobie sprawy że ona tez tak nie wygląda na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to, że każda kobieta przed ślubem powinna obciąć włosy. Przekonałaby się wtedy za kogo za mąż wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby sie nie podobac, a zeby jej bylo wygodnie. Faceta juz zdobyla. Uwaga: facet zapewne tez mniejsie juz stara, nie chodzi o wyglad wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego zdobyłam krótkimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
gość dziś -albo niech szukają chłopa mając krótkie włosy. Moja mama całe życie miała krótkie włosy (max do ramion), poznała tatę z którym jest do dziś mając bardzo krótkie włosy i okulary do tego (a kiedyś nie było takiego wyboru oprawek jak dziś). Można? Można. Mało tego, sporo przytyła po dwóch ciążach i też jakoś nie sprawiło to, że tata uciekł. A ja mam włosy do połowy pleców i chłopa jakoś nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:28. Dokładnie. Ja nigdy nie miałam długich włosów: krótkie lub do ramion. Przed ślubem i w dniu ślubu miałam krótkie. Do tego nie maluje się (tylko rzęsy) i nie chodzę w szpilkach- nigdy tego nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam od 12 roku zycia krotkie wlosy. Najdluzsze mialam troche za ramioba. Mam meza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za faceci ze potrafią zostawić żonę bo skróciła wlosy! Gardze wami gnoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podobaja dziewczyny w długich włosach wiec jakby żona w ramach niespodzianki skróciła włosy bardziej niż do ramion to chyba tez bym ją zostawił. No sorki laski ale włosy długo odrastają a to długie włosy są dla mnie symbolem piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.56 oby Twoja zona zostawiła Cie gdy tylko zaczniesz łysieć ;). Bo pewnie będzie wolala faceta z gęstymi włosami a nie zakolami, wkoncu za takiego wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam krótkie na jeżyka do ślubu, po ślubie zapuścilam, potem obcięłam na półśrednio, potem na łyso. Jak sie rozwodziłam z dzieciem na ramieniu mialam mokrą włoszkę. Teraz mam ulizanego boba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×