Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po ślubie obcinają włosy na krótko?

Polecane posty

Gość gość

Takie zjawisko zostalo przeze mnoe zaobserwowane. Przed ślubem piekne, długie włosy, a po ślubie krótkie fryzura + jakies dziwne eksperymenty z farbowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*krótka fryzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ciąża w międzyczasie? jeśli tak, to masz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcinają bo po ślubie nie czują jiz potrzeby by ladnie wygladac dla swojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ślubie jestem już ponad dychę, ale mam długie włosy. Mąż kategorycznie zabronił mi je obcinać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość dla wygody, z długimi włosami mają więcej roboty i bardziej muszą o nie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
tyle seksu się szykuje, wygodniej z krótkimi, potem macierzyństwo pewnie. nie muszą już łowić męża na fryz Roszpunki. kto miał sobie wejść hihi po tym warkoczu to już wlazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo po slubie ze stresu połowa mi wypadła, musiałam obciąc zeby nie zostać całkiem łysa- mniej sie plątąły, mniej wypadało po obcięciu przy czesaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż kategorycznie zabronił mi je obcinać smiech.gif no i? o wszystko musisz go pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz tego mąż kategorycznie zabronił mi jeść słodycze, ale czasami jem po kryjomu. Raz tylko wytargał mnie za włosy i żucił o podłogę bo mi na ustach troche czekolady zostało i on to zobaczył jak go chciałam pocałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż też zabronił mi zdejmować czador i zapowiedział ze jak mnie bez niego przyłapie to poleje mnie kwasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D idiotki feministki, bydło, kto Wam w ogóle pozwala funkcjonować tyle lat i siać głupotę. a do islamskiej knagi to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mąż kategorycznie zabronił mi je obcinać smiech.gif no i? o wszystko musisz go pytać? x Lubie gdy mój facet dba o wygląd dla mnie, więc niby dlaczego mialaby ścinać włosy skoro tak mu sie podobają? Mialam kiedyś krotkie wlosy i wiecej bylo z nimi roboty niż z długimi. Poranne ukladanie fryzury bylo katorgą. Mając długie tylko je rozczesuję i zostawiam rozpuszczone ewentualnie zwiazuję w ogon/ zaplatam warkocz i caly dzień mam świety spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wiele bab przestaje dbać o siebie po ślubie śmiać mi sie chce gdy widze 35-45 latki w takich hełmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra mojego byłego męża też przed swoim ślubem miała długie włosy a po ślubie i urodzeniu dziecka taka raszpla gruba zaniedbania z włosami krótkimi jak facet albo babcia a dumna jak paw chodziła. Śmiać mi się chce z niektórych bab. Ale nie generalizuj autorze bo nie wszystkie są zaniedbanymi babo chlopami po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie gdy mój facet dba o wygląd dla mnie, więc niby dlaczego mialaby ścinać włosy skoro tak mu sie podobają? stara baba z warkoczem nie jest seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.47-49 no to masz wiele radości w zyciu. to chyba dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli po ciąży, to was oświecę - włosy wypadają organizm jest przeciążony, zwłaszcza jak karmi się dziecko piersią jak widzę to nawet młode dziewczyny są na tyle głupie, że nie myślą, dlaczego jakaś szwagierka po dziecku ścięła włosy oczywiście jak ma się dzieci to też ma się więcej pracy jak jakaś rodzina wychodzi na imprezę, to oczywiście ojciec ubiera i czesze dzieci, żeby żona miała czas na ułożenie włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie gdy mój facet dba o wygląd dla mnie, więc niby dlaczego mialaby ścinać włosy skoro tak mu sie podobają? CCC biedula, sama nie może o siebie zadbać, musi mieć aprobate faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób zapuszcza na siłę żeby mieć większy wybór fryzur do ślubu. Ja tam miałam super-krótkie na ślubie, potem trochę próbowałam zapuszczac, ale w końcu odpuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam i mam długie aż do połowy pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego, gdy facet o Ciebie dba i proponuje Ci np. ściąć włosy, albo mowi, że w tej sukience wyglądasz super, a co innego gdy każe Ci wyglądac tak jak on chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo pięknę, że chce się podobać żona mężowi nie ścinając włosów. Gadanie o feministkach i braku własnej decyzyjności jest poniżej poziomu poziomów :P K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo włosy sądobre do pewnego wieku im bardziej stara tym bardziej krotkie pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Torbicka i Marylka Rodowicz są tego najlepszym przykładem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapuszczałam włosy do ślubu, aby zrobić sobie fajne upięcie. Potem ścięłam na boba, bo mi przeszkaładzy. W czasie ciąży i zaraz po musiałam ściąć na jeżyka, bo mi strasznie wypadaly. Nie zmieniło to jednak mojej orientacji seksualnej... rotfl. Ostatnio miałam za łopataki, a fryzjerka zrobiła mi irokeza! Dlaczego kobiety ścinają włosy? Bo z różnych powodów potrzebują zmian, ale frajerzy tego nigdy nie zakumają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma po porodzie obcięla bo dziecię ciągłe wkręcało pazurki w jej długie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam przekonana, że to już nie te czasy - aż do momentu, kiedy nie usłyszałam pytania, kiedy ścinam włosy. Stary zwyczaj. Ogólnie ludzie się zaniedbują po ślubie - mężczyźni przede wszystkim! Krótkie włosy u kobiet to pikuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×