Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Problemowy

Kocham dziewczynę która mnie nie podnieca

Polecane posty

Gość Problemowy

Kocham dziewczynę która mnie seksualnie nie podnieca w ogóle. Ale jestem psychicznie przywiązany do niej. Ma ładną buźkę jest super mogę sie z nią całować ile wlezie ale nie ma ani pośladków jędrnych, nie ma kształtów po prostu. A mnie podnieca ciało tylko i wyłącznie, twarz nie ma znaczenia jeśli o seksie mówimy. Więc czy jest sens waszym zdaniem? Czy ten związek przetrwa ? W tym roku oboje skończymy 18 lat ja i moja girlfriend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo29
Daj sobie spokój z nią, jestem w związku 2 lata z piękną dziewczyną, której jestem pierwszym partnerem seksualnym, ma ona 24 lata, ja 29. Niestety moje życie seksualne było dosyć rozwiązłe zawsze, to mój drugi związek o takim stażu i partnerka jest dla mnie.. Za grzeczna. 'To' może wydawać się wręcz absurdalne, ale nie kręci mnie ona w takim stopniu jak poprzednie dziewczyny, ani chociaż w połowie jak moja była.. Lata lecą, człowiek się stażeje, jak każdy facet chciałem 'mieć' dziewczynę która nie miała innego wcześniej a tu taki klops... Nie ucz się na swoich błędach, tylko na błędach innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie miłość w tym wszystkim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można kochac kogoś , a jednocześnie czuć wstręt czy niechęć? JPRD, pokolenie mózgoyebów. Gorzej niż zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy ludzie naprawdę macie problemy ale ze sobą, swoją psychiką, swoim mózgiem ułomnym. Nigdy nie będziecie szczęśliwi! nigdy! skonczcie z traktowaniem związków jak biznes albo inwestycja! skonczcie z wyrachowaniem i kalkulacją. pogrążacie sie w swojej pustce wewnetrznej. żal mi was oraz tycy których skrzywdzicie na swojej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem tą grzeczną i właśnie sie zastanawiam co musi robic kobieta by była "ciekawa" w łózku, troche się boję tego dowiedzieć, ale piszcie.. bardzo tajemnicza sprawa dla mnie i podejrzewam, że musi byc całkowicie pozbawiona wstydu ;/ zwłaszcza jak tu jeden z was pisze, ze był rozwiązły dobra kobieta jest za dobra, bo mężczyzna jest zdemoralizowany...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłem na imprezie zresztą po pijanemu dziecko przeciętnej, szarej myszce, która potem mnie nie kręciła. Seks był krótki i nieciekawy a potem żal, że jest w ciąży. Za namową i pod presją zresztą mojej i jej rodziny zgodziłem się i wziąłem z nią ślub jeszcze przed porodem. W ciąży też nie wyglądała za bardzo atrakcyjnie. Ale okazało się, że jest wspaniałą kobietą i dziewczyną. Może seks nie był idealny ale wystarczająco się i w tym względzie dopasowaliśmy. W innych dziedzinach dogadywaliśmy się super i zaiskrzyła między nami miłość, niestety po dziesięciu latach z jakiejś głupoty ją zdradziłem i się wydało. Rozpadło się nasze małżeństwo, czego bardzo żałuję... Dlatego zrozumiałem, że miłość jest ważniejsza od seksu. Szkoda, że jej nie ma bo żadne kolejne związki nawet z super seksem nie zastąpią mi jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych egoistycznych czasach miłość to przywilej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×