Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość FranciszekR88

Hotel Pałac Kobylin

Polecane posty

Gość FranciszekR88

Cześć, zna ktoś może pałac Kobylin??? Jestem ciekawy jak wygląda tam organizacja konferencji i kwestia noclegów. Wizualnie jest dla mnie super, chętnie zasięgnę opinii o sprawach 'technicznych' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biska87
Wszystko można bez problemu zorganizować. Uczestniczyłam w konferencji odbywającej się jako prelegentka i dogranie szczegółów, cała oprawa była bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flonka
Bardzo miła obsługa, widać, ze jakiś czas już pracują i mają doświadczenie. :) polecam zadzwonić do nich i zapytać się o nurtujące rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Jedzenie jest bardzo dobre, miejsce ogólnie jest bardzo klimatyczne i fajnie wygląda. Myślę, ze nie raz tam jeszcze wrócę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syssika

Robiłam tam wesele, było baardzo fajnie, wszystko super zorganizowane. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuwałka

do tego hotelu, bo tam jest też hotel, wybraliśmy się z narzeczonym na majówkę żeby trochę odpocząć. i przyznam szczerze, że było cudownie. piękna okolica, mieliśmy nawet fajną pogodę, super odpoczynek. bardzo ładnie tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta54

jeżeli chodzi o to miejsce na palackobylin.pl to polecam, bardzo ładne miejsce i mili ludzie tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Pałacu Kobylin na kilku imprezach. Zawsze elegancko przygotowana impreza z dbałością o każdy szczegół. Super obsługa i pyszne jedzenie. Po za tym bardzo podoba mi się ten pałac i okolica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam w tym pałacu na weselu. Pięknie przygotowana impreza dopracowana w każdym szczególe. Bardzo dobra kuchnia i dobra obsługa. Bardzo dobrze się tam bawiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×