Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy moja córka ma kompulsy lub bulimie ? Powinnam się martwić ?

Polecane posty

Gość gość

Moja córka od początku listopada 2017r. Chodzi na siłownie I zdrowo się odżywia. Szczerze mówiąc to nie rozumiem po co tam chodzi skoro jest szczupła. Z początku myślałam, że to początki anoreksji, ale je dużo I wygląda lepiej niż kiedyś. Co 2 tygodnie ma taki 1 dzień co je niesamowite ilości słodyczy I fastfoodów. Dla mnie to jakiś absurd, bo tak jakby nie mogła każdego dnia jeść po trochu I tak jej to nie zaszkodzi, bo jest chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 225
Ja tez tak mam jak twoja corka tyle ze ja cwicze w domu. Jestem szczupla i wszyscy mi to mowia a mi ciagle malo ciagle moja waga jest za wysoka ( waze 55,5 przy 167cm wzrostu) zanim zaczelam sie odchudzac wazylam prawie 67kg dąze do 50kg. Mam raz w tygodniu zazwyczaj w weekendy napady obzarstwa jem wtedy wszystko co mam pod reka slodycze chipsy paluszki znowu slodycze oczywiscie wszystko niezdrowe i wszystko co czego odmawiam sobie w tygodniu. Czasami mysle ze przez jeden taki dzien albo pol dnia zjadam z 10 000 kalori przy czym na diecie max 800. Wczesniej probowalam wymiotowac ale po prostu nie potrafilam wywolac wymiotow wiec na drugi dzien robie dzien bez jedzenia albo tylko z 350 kalori oczywiscie tez katuje sie cwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×