Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek999

MOJA ŻONA CHCE ZOSTAĆ STRIPTIZERKĄ

Polecane posty

Gość marek999

Moja żona chce zaczac prace jako striptizerka oraz /i barmanka kelnerka (chyba też toples) - powody finansowe ( nie bede pisał dokładnie) Czy ktoś moze mi napisac o realiach tej pracy bardzo prosze o wypowiedzi ludzi majacych taką wiedze Jesli masz pisać ze to prowokacja to szkoda twojej energii bo to jest prawda Chce ją od tego odwiesc niestety bez skutecznie ,zapewnia mnie ze bedzie bez sexu i bez dottkania Czy jest to mozliwe? Była w tym klubie porozmawiac i zaprezentowac sie ,pojechałem z nią i sam już nie wiem co o tym myslec bo wrazenie odniosłem pozytywne .Mamy dzieci i rodzine Bardzo prosze o normalna i sensowną dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie potrafisz zarobić wystarczającej kasy i 500+ nie wystarcza to striptiz jest dobrym sposobem, szybka praca - duża kasa. Jedyny problem że później mogą się pojawić oferty seksu ale spokojnie za to jest dodatkowa kasa tylko ważna aby zona się regularnie badała jak zacznie współżyć z wieloma facetami. A jeśli chcesz ją odwieść od tego chyba tylko musisz sam zacząć więcej zarabiać. PS. Musisz mieć zgrabną, ładną żonę że chcą ją do klubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Nie ma znaczenia ile zarabiam (a nie jest to mało) I nawet gdybysmy pracowali oboje na dwa lub trzy etaty to nic nie zmieni i wyczerpalismy inne mozliwosci Nie bede pisał co sie stało bo rozmowa zejdzie na ten tor Ja jednak nie chce aby ona tam pracowała z prostego powodu jestem o nią zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Ufam jej i jez wierze lecz i tak zostaje ta nie pewnosc i lekki strach Zona przysiega ze nigdy mnie nie zdradzi ,czy jest to mozliwe zeby nie było dotykania jej i sexu? Jacy bywaja tam ludzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego praca jak praca owszem jest mozliwe bez dotykania lecz zawsze ktos wyrywny sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefostwo ją już przetestowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa wszystkiego nowego
A jak wyglada taka rozmowa o prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbierasz sie ,ktos właczy muzyke tanczysz w jej rytm jest kilka osob i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze kiedys miałem identyczny problem ,udało sie jednak znalesc inne wyjscie też byłem bardzo zazdrosny Mielismy poprostu szczescie i do ostatecznego rozwiazania nie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek : masz atrakcyjna żoneczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem dostanie klapsa od klienta lub ktoś chwyci sobie ją za cycka i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest takich małzenstw osobiscie nie widze w tym nic dziwnego Pozostają tylko kwestie moralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie rżnięta jak suka przez innych facetów czym ty się łudzisz! Znam przypadek gdzie nie była rżnięta ale była boska i jej chłopak postawił warunek zawsze będzie tylko z nim i przy nim. Nie było możliwości by ją obcy posuwał ale szefostwo chciało spławić jej chłopaka by sprzedać ją dzianemu facetowi. Gdy naciskali by wyszedł powiedział tak ale z nią bo tak miała wpisane w umowę że tylko w obecności chłopaka. Dopiero po dłuższych negocjacjach się dogadali i dziewczyna się zgodziła na trójkąt chłopak klient i ona. Teraz są po ślubie i ma swoją księżniczkę dla siebie i urodziła dwójkę ślicznych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz atrakcyjną żonę, a czy mogła by się pieprzyć z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był tylko ten jeden klient kilka razy a nie było więcej bo jest ryzykiem zarażenia częsta zmiana partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia jaki to klub? Pracowałam w ten sposob prawie cztery lata i nie było sexu nigdy ,owszem padały propozycje ale nigdy sie na to nie zgodziłam byłam już wtedy meżatką Maż o wszystkim wiedział Jesli chodzi o dotykanie tu jest wiekszy problem nie zawszw byłam w stanie zapanować nad facetem i jego rekami jednak nie było to nagminne Pracowałam w klubie 180 km od miejsca zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna big tits
Polecam wam prywatne wystepy w wyselekcjonowanym przez was gronie klientow jest bezpieczniej i żona bedzie miała kontrole nad tymi facetami Ja robie striptiz w wynajmowanym domu znam klientow z wiekszoscia z nich mam relacje przyjacielskie ,maż wie o wszystkim i jesli tylko chce jest obecny Buduje erotyczną atmosfere robie striptiz bywa ze przychodza porozmawiac o problemach Nigdy zaznaczam nigdy nie było sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co racja to racja, kazdy klub jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Noe było mnie ponieważ negocjowaliśmy i byliśmy się spotkać z przedstawicielem „firmy” gdzie żona może pracować w Niemczech i jeszcze więcej zarabiać. Chyba się zgodzę bo stawki są bardzo dobre a tam nikt jej nie zna i jak wróci nie rozpozna. Mam burze myśli w głowie czy jej nie stracę, ale ona mnie zapewnia że to tylko praca będzie :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Wczesniejszy wpis nie jest moj ,tak naprawde nie wiem o co chodzi takim ludzią? Chyba z samotnosci i braku akceptacji przez otoczenie to robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nudy to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją żonę poznałem na kawalerce kolegi.Jak myslicie co tam robiła? Dwa lata póżniej wyszła za mnie. I jeszcze trzy lata, aż do zajścia w ciążę, robiła to bo choc miała inną pracę to z tego była dobra kasa. A pozatym lubiła to i umiała to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
No ale je jestem bardzo zazdrosny i nie wiem kasa jest potrzebna wiadomo. Chyba będę musiał się zgodzić na te Niemcy bo większa kasa wiec krócej popracuje w zawodzie spłacimy mieszkanie i jakoś to będzie. Powiedziała że mnie kocha wiec może tylko na striptizie się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Wczesniejszy wpis nie jest moj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek899
Przewaga to meżatki z wyzszym wykształceniem majace dzieci Jedne tylko dorabiają pozostałe z tego żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończy jako prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek899
Nie koniecznie jako prostytutka wszystko w jej rekach ,jesli postawi nie przekraczalną granice ze sexu nie to tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka tak pracowała i również miała podczas każdego występu męża przy sobie. Raz gdy poszła się przebrać a mąż podjechał samochodem po nią a ona wychodziła podeszło dwóch co ją sobie upatrzyli i chcieli zabrać ze sobą do swego samchodu. Jej mąż zrobił im zdjęcia i zawołał dzwonię po policję i wtedy odeszli. Więc podstawa to ubezpieczenie męża bo można trafić nawet na zboczenca i jesteś przegrana. Zawsze warunek umowy by mąż miał wstęp bezpłatny i was ubezpieczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operator10
Mnie interesuje jak wygladają relacie małzenskie jesli żona jest striptizerką? Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korale mam na sobie
Podbijam wczesniejsze pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×