Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek999

MOJA ŻONA CHCE ZOSTAĆ STRIPTIZERKĄ

Polecane posty

Gość gość
Pomysł z tym lustrem jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Wstałem dzisiaj rano już się pogodziliśmy ale ona mówi znowu że jadnak wolałaby pojechać do Niemiec. Znowu mam dzień zmarnowany ja pracuje jako pomocnik na budowie i tez dość dobrze płacą. Ale ona powiedziała że jak będzie w Niemczech striptiz robić to w dwa miesiące będziemy mieli więcej niż ja w rok. Może jak popatrzyć w sposób zarobkowy to damy rady skoro ona mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ją tak ciągnie do Niemiec? Hahaha Tam dziewczyny zarabiają mniej niż w PL Niemcy lubili Polki może zaraz po wojnie, teraz co druga prostytutka i inna pokazywaczka cycków w DE to Polka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy bedzie w niemczech wpada w mafię i ani pieniędzy ani zdrowia. tafiają się klienci bez gumu i musi ich obsłużyć i złapej hiv i pozamiatane. siedzac w polsce w domu może robić co chce lecz w pracy w niemczech co każe szef to robi. gdy wyjedzię to masz po żonie lub z hifem wróci i bedziesz miał pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytuty w Berlinie biorą 20 euro za numerek, więc niech się twoja stara dobrze dopyta a nie wierzy na słowo jakiejś menagerce lub burdelmamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chce być pomiatana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Ogólnie to ona jest uległa wiec nie wiadomo czy się nie zgodzi ma seks. Ale powiedziała ze absolutnie. Ja czytałem ze w Niemczech takie VIP dziewczyny biorą po 2 tysiące euro za 3 noce ale wtedy jest seks a tego nie chce. Ona będzie tylko striptiz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0012
Trochę przesada z tym tematem, jak juz pisem- u nas juz od jakiegos czasu tak jest i to nic wielkiego. Jeżeli chcecie pracowac w niemczech i zarabiać w euro- miesięcznie 5tys € to nie będzie problem( oczywiscie mowa o seksie ale kilka razy w tygodniu), tylko trzeba wziac pod uwagę ze niemcy to malo cywilizowany kraj i praca tam jest średnio bezpieczna i komfortowa(głównie ze względu na obecność obywateli z calego swiata, glownie z "dzikiego" dalekiego wschodu gdzie kobiety są nizej w hierarchii od psa), w polsce jest o milion razy bezpieczniej. My mamy wynajęte mieszkabie w centrum tylko do spotkań, żona przyjmuje w jednym pokoju, ja czuwam w drugim, żona robi to co lubi i nie mamy z tym problemu, z racji swojej urody nie jest najtańsza więc klienci są na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jezus ci pomoze i nik wiecej tylko on potrafi zmienic harakter i wołaj dopomocy maryje i archanioła michała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzx
Żałośni sa Tacy ludzie i szkoda czasu żeby tłumaczyć komuś czemu prostytucja to prostytucja, bez względu na to jaką formę przybiera. Jak ktoś ceni pieniądze bardziej od honoru, to na k***wski charakter nie ma sposobu. Tak czy siak, skoro nie dociera, to powiem tylko jedno. To wszystko zahacza o półświatek. Co myślisz, że pieniądze leżą na stole i nic nie robiąc je zarobisz? Bez względu na o gdzie, to prędzej czy później spotkasz ludzi z półświatka. Jak Cię pobiją do nieprzytomności, a z Twojej żony zrobią dziwkę to sie nauczysz rozumu, chyba że Tobie i tak już wszystko jedno. Bo w ogóle zaczynając taki temat i rozważając taką opcję to wiele by na to wskazywało. Jak w Niemczech w klubie-burdelu Twoja dama stanie się usługodawczynią u Turasa z mafii i cała zgraja uchodźców ją przełoi zostawiając co nieco, to może coś zacznie docierać do pustej pały. O ile wcześniej nie skończycie w worku. Coż życzę powodzenia w zostaniu melionerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Ktoś sie podszywa wpis o jakimś pomocniku nie jest moj inne też Sledze temat natomiast nie biore udxiału w dyskusji Wiec wpisy nie są moje i nie bedą moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to lepiej nie czytaj tych bzdur, ja znam temat bo przez 3 lata byłam striptizerką, tańczyłam na rurze itd. itp. ale jak wyszłam za mąż to rzuciłam ten ''biznes'', nie da się pogodzić miłości i wierności małżeńskiej do pracy w takim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Uzgodniliśmy z żoną ze będzie tylko striptiz robić a jak chodzi o seks to tylko loda i anal będzie robić ewentualnie ale jak klient dobrze zapłaci. I tylko w prezerwatywie. Ona mnie kocha i powiedziała że cipka tylko dla mnie. Wiec myśle ze się chyba na to zgodzę. Sam nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dorabia w nocnym klubie od 8 lat i sexu nie było nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuxze
Moja dziewczyna pracuje w nocnym klubie tak tez się poznaliśmy. Ale jest okej przynosi dobrą kasę na chatę ja nie muszę pracować i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Była na dwie noce tańczyć teraz na weekend i obie noce się upiłem do upadłego bo nie mogłem znieść myśli ze tańczy na rurce w klubie ;( masakra a teraz jeszcze śpi bo jest zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 12.09. no i wcale się nie dziwię, początki zawsze są trudne a w tym ''biznesie'' to naprawdę trudno sobie radzić, niech odpoczywa po ''pracowitych'' występach, a Ty nie pij bo wpadniesz w alkoholizm a nic nie zmienisz w życiu, po prostu tam tak się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Ale ona mnie kocha więc mam nadzieje że tylko będzie tańczyć i do niczego więcej nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sama chce tańczysz na rurze to ma taki charakter kurëwski i pewnie od zawsze ja to kręciło. Na tańcach nie poprzestanie bo lubi być porządna. Masz dwa wyjścia albo się rozstać albo to zaakceptować i polubić, tzw związek cuckold, żonę rypią inni a ty na koniec wypisujesz i cię to kręci. Będziesz pił i urządzał sceny zazdrości to i tak cię zostawi, w końcu to ona będzie mieć kasę a nie wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Ale ona kasę powiedziała że będzie przynośc dla nas obu i że jak chodzi o seks to będzie robić tylko anal i za dużą kasę inaczej się nie zgodzi mi mówi. Ale ja jestem i tak zazdrosny w holere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury piszesz autorze tego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudolnie ktoś sie podszywa pod autora tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie miejcie złudzeń bo w takich klubach są rżnięte wasze partnerki. Gdy jesteście przy swoich w klubach w pracy i pilnujecie to nie ma seksu z obcymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli moja by tylko chciała nie mam nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi sie widzi, z samego striptizu dużej kasy nie ma. Ale są i tacy, co by ich kto kręcilo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
No właśnie ona chce się zdecydować na anala bo będzie dobra kasa z tego. Bo powiedziała ze cipuszka wtedy będzie tylko dla mnie ... ogólnie jestem zazdrosny. Wole żeby tylko tańczyła jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też chce ,co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiNini
Jeżeli chodzi o problemy finansowe można poprosić bliskich jak np. Rodzina przyjaciele. Poproście o tzw pożyczkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie, „czuwacie” w drugim pokoju jak żona robi striptiz lub ***** się z jakimś frejerem? Hahahahaha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×