Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek999

MOJA ŻONA CHCE ZOSTAĆ STRIPTIZERKĄ

Polecane posty

Gość gość
dziś W Niemczech to nawet k***y nie zarabiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jak każda inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym swojej nie zabraniał w pewnym sensie to mnie to nawet kreci Tylko ze moja małzonka ma raczej małe szanse aby ją przyjeli do takiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapominajmy ze sa eleganckie kluby dla ludzi na poziomie tzw kluby vipowskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spraw przed kilkunastu lat żona pracowała w Niemczech w takim klubie mąż dwoje dzieci. Mąż nigdy nie był bo go nie chciała zabrać czego po czasie bardzo żałował gdyż podobno nigdy nie dawała d**y. Gdy przyjechali na wesele do rodziny po wyluzowaniu się jej męża poszedł i się powiesił. Gdyby był przy niej wiedział by co się dzieje i by tego nie zrobił. Jego żona fajna blondyna po trzech latach zmarła na raka. Tak się kończy ta prawdziwa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazda może bys striptizerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie zabraniał jesli jej ufasz to nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele dziewczyn co chłopaka zabiera na badani ginekologiczne cipki bo chłopak ufa ale woli być. Szanują tę propozycję i są przy badaniach a do takowej obecności mają prawo bo ginekolog nie ma prawa zabronić nawet w szpitalu bo pacjent stanowi sam o swojej intymności nie lekarz chyba że to szpital psychiatryczny to wtedy mogą decydować za niego. A taka obecność nawet nie tylko przy badaniu lecz podczas zabiegu się przydaje bo jest grupa z bocznych ginekologów jak ten.....Co za bydlak! Zamiast pomagać pacjentkom, ginekolog Piotr P. usypiał je i gwałcił. Tak było w przypadku 24-letniej Joanny*. Kiedy podczas zabiegu wybudziła się z narkozy, z przerażeniem stwierdziła, że lekarz... penetruje ją swoim penisem!... A co do striptizrerki to cieńka jest linia do prostytutki. Dlatego powinniśmy się dobrze zastanowić. Zaufanie że nie dojdzie do seksu nigdy nie ma pewności bo gdy nie ma męża podrzucę coś do drinka i jest zaliczona przez kolesi. Niestety obecność męża jest to podstawowy warunek dobrego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 13:05 Kluby „vipowskie” czyli trochę droższe. Nie ma tam milutkich facetów, tylko nachlane i naćpane dziady, które się pchają z łapami. Znam kilka dziewczyn tak pracujących, niejedna straciła w klubie ze striptizem urodę, są uzależnione od alko i narkotyków. W końcu, która kobieta chętnie się rozbierze i będzie machać dupą przez oblechami na trzeźwo? To już lepiej być prostytutka na wyższej stawce, jak zrobisz selekcje to klienci są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci będzie z tym jak wszyscy koledzy będą mówić, ze widzieli twoja żonę jak kręci tyłkiem za kilka złotych? Wszyscy się dowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko o dyskrecje da sie zadbać wystarczy robic to z dala od miejsca zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:13 Świat jest mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie a zona ktora tanczy w domu? Oczywiscie po kursie. Jakie macie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.32 tak zgadzam się z tobą nachlane dziady pchają łapy w majtki by się podniecić. Na co wy liczycie skoro nawet ginrkolog czy urolog gwałci to w klubie daruja. A zawsze nie będzie striptizerka lecz jako prostytutke zg****ili czy nawet zabili nikt nawet nie będzie żałował jakiejś k***y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Wczoraj żona rozmawiała z menedżerem i w tym klubie jest pełna ochrona łącznie z zamieszkaniem dziewczyn więc o to się nie boję. Tylko jestem zazdrosny że jednak zdecyduje się na seks. Nie wiem już sam co myśleć skoro żona sama chce tańczyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.33 na pewno będzie zdradzać. Gdy trafi się fajny klient wieczorem winko potem już rżniecie cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marna prowokacja Mareczku. Swego czasu pisales ze Twoja zona jest prostytutka z przymusu. Swoja droga kreci Cie to ? Chcialbys zeby w ten sposob zarabiala (o ile wogole posiadasz zone, bo to bardzo watpliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet gdyby to nie była prowokacja mareczku to niebedąc przy żonie podczas każdego występu to możesz pożegnać się ze związkiem. Było małżeństwo co tak się bawiło i jego nie było przy niej to spotkała lepszego samca i go zostawiła. Nawet jej nie bzykał przy spotkaniach był miły i ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Tego się boję że ją stracę ale ona zapewnia mnie że mnie kocha i nie inresują ją inni faceci jestem dla niej jedyny z którym chce być na stałe. Nie wiem co robić naprawdę zapiera się że tylko będzie tańczyć. Może to jakiś jej ukryty fetysz ? Przecież żadna normalna kobieta w związku by na to nie wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi mieli wymianę partnerów z dużo młodszą parą. Młodzi byli w sobie zakochani po uszy. Gdy podczas seksu poczuła od starszego faceta większą pałę to wyła z rozkoszy. Tak się stało że zawładnęła jego umysłem i zostawił dla niej żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Dwa wczesniejsze wpisy nie są moje!!!!!!!! Nic wczesniej nie pisałem na tym forum ,moze jakaś podobna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna jest twoja żona? opisz jej wygląd? ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Pytacie wiecznie czy ładna, oczywiście że bardzo ładna dlatego też ma propozycje takiej pracy. Bardziej chyba coś ma z psychiką nie tak bo jest wiele pięknych kobiet i wcale nie chcą robić striptizu. Jak chcecie mogę ewentualnie wstawić fotke ale absolutnie bez twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Blondynka długie włosy 35 lat wzrost chyba 165 cm szczupła (wagi nie znam) i niebieskie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
Ktos sie podszywa wpis o fotce nie jest moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marek999 chętnie zaliczę twoją żonke, zrobie jej dobrze, że będzie chciała więcej w łózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa wszystkiego nowego
Co i kogo chcesz zaliczać? Naucz sie czytać ze zrozumieniem ! Tutaj nie chodzi o sex .No ale tacy tego nie potrafią pojąć .Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona uwielbia się rozbierać i pokazywać. Amatorsko, dla jaj i podniecenia zrobiła parę razy striptiz w klubie. Patrzyłem na nią i facetów a ona była strasznie wyuzdana. Była w swoim żywiole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marysia
Do autora im nie chodziło o taki opis twojej żony .Tylko jaki ma biust ,tyłek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 10:52 napisz wiecej jak to u was wyglada ? Jaki to był klub ? Ile zarobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×