Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćB232323

Jakie pożądane cechy u przyszłego partnera?

Polecane posty

Gość gośćB232323

Witam Panie :-) Chciałbym zobaczyć jak to faktycznie jest z tymi cechami u wymarzonego partnera :-) Jakie cechy są pożądane przez Was? Liczy się zarówno charakter jakbi wygląd. Może też być również kwestia zainteresowań, materialna i jaka tylko wam się marzy. Jeśli to nie problem to czy przy odpowiedzi mogłybyscie podać wiek? Może być orientacyjnie :-) Pytam z ciekawości i przy okazji chcę się upewnić czy faktycznie to forum jest oblegane przez męskie bagno umysłowe czyt. biedny facecik/chłopczyk dostał raz po tyłku i teraz wyje jakie kobiety są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co pisac i tak ich nie macie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
wyglad - zadbany, najlepsza wersja samego siebie, niebrzydki z twarzy, usmiechniety, bez tatuazy charakter - mily, opiekunczy, romantyczny, kulturalny, uczuciowy, wrazliwy, wierny, odpowiedzialny, kochajacy, pomocny, nieklotliwy, szanujacy kobiete inne - niepalacy, nie kibol, nie koks, nie cham, nie burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Samodzielny. Nie chciałabym faceta, który ma 25-28 lat i mieszka z rodzicami. 2. Pracowity, dobrze zarabiający. 3. Dobrze wykształtowny. 4. Zadbany. 5. Wierzący 6. Myślący o poważnym związku. 7. Dający poczucie bezpieczeństwa. 8. Z dziwnym poczuciem humoru, jak ja. 9. Zna się chodź trochę na modzie ( nie toleruje dresiarzy) 10. Nie ograniczający mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym, aby dbał o siebie, o higienę. Chodził do fryzjera, kiedy już czas. Chciałabym aby był zaradny, przedsiębiorczy, inteligentny. Abyśmy byli równi i tak się czuli. Aby pisał mi wiersze i szedł ze mną przez życie po bogactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobny do mnie ale trochę inny. Żebym go utrzymywać nie musiała nigdy. Na tym etapie życia nawet wierność dla mnie nie gra roli. W monogamie faceta nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko JEDEN warunek - ma do mnie pasować. I w zasadzie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.09 - Mam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB232323
To ciekawe co piszecie :-) Zwłaszcza dla mnie jako młodego faceta ;) Odpowiedź ma do mnie pasować mnie trochę rozbawiła :D :D Ale przyznaję pięknie Pani wybrneła ;) :-) Naprawdę faceci mają problem z fryzjerem i myciem się :O :/ Gdzie wy takich znajdujecie? Co do monogamii faceta to ja bym uwierzył ;) Ale jak wiadomo nigdy nie mów nigdy... myślę, że wierność i zasady to kwestia danej osoby i nie ma co mierzyć wszystkich tą samą miarą ;) Mam nadzieję, że wasi rycerze pojawią się w waszym życiu i zagoszczą w nim na bardzo długo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 lata, może wyglądać jak hubert lotta, moze wyglądać jak adam sandler - mnie tak naprawdę wszystko jedno jak go matka natura obdarzyła! ma mnie kochać jak szalony, być wierny również w myślach/mentalnie/duchowo i świata poza mną nie widzieć. Nie mam innych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:38 A jak masz zamiar sobie na tę szaloną miłość i fascynację zapracować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko mam wrodzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jak Twoim zdaniem powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×