Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie poznać kobietę w wieku gdy ma się 35 lat?

Polecane posty

Gość gość

Właśnie się rozwiodłem, mam 35 lat. Jestem bezdzietny. Swoją byłą zonę poznałem wówczas przez znajomych, z resztą jak się ma 20 kilka lat, to się imprezuje i poznaje mnóstwo ludzi. Gdzie zatem poznać nową kobietę, jeśli jestem w dojrzałym wieku, po trzydziestce? Najfajniej, gdyby podpowiadały Panie/forumowiczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że w dużym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 30 i tez ciężko mi kogoś poznać mimo ze mieszkam w Krakowie. Na studiach co chwilkę kogoś poznawałam a teraz nawet jak raz na jakiś czas wyjdę ze znajomymi to lipa bo albo wszyscy sa sparowani albo nikt fajny sie nie kręci w okolicy. Jestem nawet na 2 portalach randkowych i wyszłam stamtąd na kilka randek ale jakos nie zagrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 30 dopiero probowalem i nic, wiec chyba jestem nieudacznikiem. Przez portal nie ma co. Wiec nie umawiam sie juz bo nie mam z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze na silowni? Na zajeciahc grupowych z crossfitu? na jakims kursie doszkalajacym z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc samemu a nie ladowac sie w jakies bagno. Imprezowanie to nic nie warty syf niszczacy wszystko a te przyglupy sie podniecaja chu/j wie czym :D sram wam do ryjow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mama ma znajoma? W sensie ona ma corke czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodź z domu i podrywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wymówki

Zagaduj panny które nie mają pierścionków na palcu. A gdzie? Wszędzie!!!! Nawet na przystanku autobusowym możesz poznać panne. Ale powiesz..... mam auto i nie jeżdże autobusami. Ja ci powiem ZACZNIJ jeździć autobusami tylko z tego powodu aby kogoś poznać. Nie ma wymówki. Tam gdzie kręcą się kobiety tam wszędzie możesz je zagadywać, miejsce nie istotne. Ale nie wychodząc i nie zagadując szanse są zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×