Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciąża

Polecane posty

Gość gość

Witam! Mam pytanie do mam które już byly w ciazy i byc moze sa w stanie mi cos podpowiedziec. Ostatni okres mialam tak ze powinnam dostac dzisiaj. Co do tego ze jestem w ciazy nie mam zadnych watpilowsci. Czesc z was sobie pewnie pomysli ze niby skad moge wiedziec ale ja czuje co sie ze mna dzieje i tak jak w poprzedniej ciazy ktora stracilam od momentu poczecia wiedzialam ze jestem w ciazy. Zanim pojde do lekarza chcialabym potweirdzic testem ciazowym i tu moj problem. Wstaje do pracy ok godz 1 w nocy a spac chodze o 20. Po powrocie oczywiscie spie dalej a kilka ostatnich dni nawet prawie cale dnie. Wystarczy ze zjem posilek i juz chce mi sie tak spac ze zasypiam na stojaco. W zwiazku z tym ze wstaje w polowie nocy a test sie robi z moczu porannego, nie wiem czy warto ten test robic, bo nie wiem czy wyjdzie. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam test 1 dzień po dniu spodziewanej miesiączki i wyszedł pozytywny i to nie jakiś blady tylko silna krecha o godzinie 17:00 xP to jest tak ze rano ejst najwyższy poziom hormonu i czasem moooooze nie wyjść w później godzinie ale szczerze mówiąc jak jesteś w ciąży to ten hormon wydzielany jest tak czy siak Wiec może bledsza kreseczka ale się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×