Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rzadkie imię dla chlopca 2018

Polecane posty

Gość gość
Leo, Tai, Jonasz, Borys, Maksym, Milan, Jonatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam kilkuletniego Jeremiasza. Na początku myślałam jak mogli tak nazwać dziecko. A teraz całkiem fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też się zastanawialismy nad Franciszkiem ale w koncu wybraliśmy Stanisława. Z tych podanych przez Ciebie podoba mi sie Leonard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z podanych przez ciebie podoba mi się Remigiusz. A ostatnio też bardzo mi się sppdobało imię Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sergiusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma na imie twój pierwszy syn autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na imię ma Rupert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edward ma na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to tego nie rozumiem co z tymi babami Ja jak urodziłam Juliana to fuj wstrętne , patologiczne , że ło matko jak On sie będzie wyróżniał wśród , Antków itp A teraz co drugi Julian jakby innych imion nie było :-o Dodam , że mieszkam w mieście :-p dość dużym . I szczerze miałam w du..... czy się komuś podoba czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Julek bo Julka :-D to Karol bo Karolina , Wiktor bo Wiktoria , Patryk bo Patrycja nie no pewnie może Dorian ech nie bo Dorota . No tak bo przecież jak facet ma zniewieściałe imię jest kochany i wrażliwy to już jest be , według was musi mieć na imię Nicolas i być kawałem skur ,,,, od małego kafe mamcie I wasze nicolaski , oliwiery , alanki i inne kubusie nie są pedalskie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie słysze zeby co drugi był julek, a mieszkam w miescie wojewodzkim. zreszta imie srednie jak dla chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a u nas jest wysyp właśnie Julianów Ja nawet jak uważam że coś jest średnie to mam klasę i nie komentuję z gustami zaś się nie dyskutuje Natomiast obrazić , zgnoić i wyśmiać potrafi każdy ot to nie sztuka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juliusz, ew. Julian albo Jędrzej . Znam jednego Leonarda i nawet rodzice mówią do niego Leoś albo Leon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leonard bardzo ładne :-) Niekiedy są rodzice którzy nazywają dziecko tak jak wszyscy np Antoni , Nikodem itd Nie dziwne więc , że jak znajdzie się matka która zaburzy system wszystkich i się wybije np w imię Julian , Leonard to oberwie za nie po stokroć Tak jest w każdej dziedzinie NP jak utarło się że model rodziny to 2 + 1 to wiadomo że ogół zbeszta innych za każde odstępstwo nazywając ją od razu patologią , syfem i chłamem :-) To logiczne że najprostszą bronią prostych ludzi jest wyśmianie , obrzyganie i poniżenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra teraz to juz w ogole nie wiem czy Franek, Remek czy Leoś (Leonard)... ;) Julian tez spoko ale maz kreci nosem. To moze inaczej. Pierworodny to Tymek (Tymoteusz) to jaki brat pasuje najfajniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julek nie bo to troche zniewesiciale, zbyt pdobne do zenskiej Julki. Moim zdaniem Leonard albo Franek, a Remek nie podoba mi się w żadnej formie, ani Remigiusz ani Remek ani Remik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumie czy to jakiś brak wykształcenia podstawowego czy jak naprawdę JULIAN TO JULKA :-) coraz lepsze te kafeterianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
remek to raczej z akocholikiem mi się kojarzy bez zęba z przodu i fajka w buzi :-) nie wiem czemu Leonard fajne Julian też Franek oklepane Kazimierz no raczej starsze pokolenie Bernard , beniamin mi się z psem kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia pochodzi od imienia Juliusz a nie Julian :-) jak już się kłócicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie cos jeszcze :) Tymoteusz i Remigiusz Tymoteusz i Leonard Tymoteusz i Franciszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Moteusz z jakiej wsi jesteś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciałaś w d...ę TY mosz Tymoteusza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat szlo inaczej. Nie chcialas w d**e TO-MASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra tak czy siak ten juz jest, a ja pytam o drugiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szczerze ja bym nie wybrała żadnego :-) z tych już faktycznie Julian , Juliusz czy Jan jest 1000 razy lepsze :-) Ale rób jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waldemar lub Jeremi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leonard, Bernard, Beniamin, bo nie będą dziecku komplikować życia na wyjazdach. Myślcie praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne te imiona :-o wręcz obleśne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze okropne bo inne? Ja juz nie moge sluchac Jak ide gdzies z dzieckiem Janek, Antek, Kuba, Maciek, Filip. Probuje znalezc jakis srodek pomiedzy oklepanym imieniem a zbyt oryginalnym. A to wcale nie jest takie proste. Zwlaszcza ze husta sa bardzo rozne. Ale bylam ciekawa jaki jest odbior i wyciagnac z tego srednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze okropne bo inne? Ja juz nie moge sluchac Jak ide gdzies z dzieckiem Janek, Antek, Kuba, Maciek, Filip. Probuje znalezc jakis srodek pomiedzy oklepanym imieniem a zbyt oryginalnym. A to wcale nie jest takie proste. Zwlaszcza ze husta sa bardzo rozne. Ale bylam ciekawa jaki jest odbior i wyciagnac z tego srednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×