Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odludkowizm

Na emigracji jest się tylko odludkiem

Polecane posty

Gość gość
lato*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A tym czasem w Polsce coraz taniej he he he he Zgłoś Co taniej tępaku? CO??? Co z tego że dom w PL 100tyś funtów jak kowalski tyle nie zaoszczędzi nawet w 1000 lat, bo zarabia w przeliczeniu £400 miesięcznie a jeszcze musi z tego przeżyć cały miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Ty zarabiasz 400f miesiecznie? :D LOL :D:D:D jaki wsbzdet skonczyles tepaku? :D ja zarabiam wiecej :D i co miesiac oszczedzam pracujac u siebie w kraju:)Bylo sie uczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozerwie to ja jakis islamista w uk wybuchem :D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co taniej tępaku? CO??? Co z tego że dom w PL 100tyś funtów jak kowalski tyle nie zaoszczędzi nawet w 1000 lat, bo zarabia w przeliczeniu £400 miesięcznie a jeszcze musi z tego przeżyć cały miesiąc x Bylo uczyc tępa swinio to bys oszczedzila!!!!!!!!!!!! :D :D ja koncze juz splacac;) Mozna? Mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalka1984
Niestety jak zostawia się w Polsce rodzinę i znajomych, to może być ciężko. Czasami wsparcie psychologa jest rozsądnym rozwiązaniem, można umówić się na wideo konsultacje, psychomedic umożliwia takie spotkania, klinika ma dobrych specjalistów. Niektórzy szybciej się klimatyzują, innym zajmuje to dużo więcej czasu, fakt jest taki, że nie lubimy zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hooj z psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol ty polski szmaciarzu nigdy nie spłacisz długów jakie masz. Żebyś nawet żywił się własnym gooownem to i tak umrzesz zadłużony. A o domu to ty możesz zamarzyć gdybyś wygrał w Lotto! Ale to nigdy nie nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalka1984 wczoraj Niestety jak zo x A ja cię zapraszam do pisania o emigracji na forum zobacz http://www.kymen.pl/f/ to małe forum bez hejtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
Dnia 25.06.2018 o 14:59, Gość kalka1984 napisał:

Niestety jak zostawia się w Polsce rodzinę i znajomych, to może być ciężko. Czasami wsparcie psychologa jest rozsądnym rozwiązaniem, można umówić się na wideo konsultacje, psychomedic umożliwia takie spotkania, klinika ma dobrych specjalistów. Niektórzy szybciej się klimatyzują, innym zajmuje to dużo więcej czasu, fakt jest taki, że nie lubimy zmian.

To bardzo dobra opcja, potwierdzam. Łapcie do nich numer: 22 253 88 88 . Czasem jedna czy dwie rozmowy z psychologiem dadzą więcej niż tysiące rozmów z samym sobą... wiem co mówie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×