Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość After24

Mam 24 lata i nigdy nie uprawiałam seksu

Polecane posty

Gość After24

Nie wiem nawet, jak to jest trzymać się z chłopakiem za ręce, iść na spacer. Ominęło mnie doświadczenie pierwszej miłości. Nie wiem, jakie lubię pozycje, nie widziałam nigdy w rzeczywistości nagiego mężczyzny. O seksie nie wiem nic. Mogę czytać literaturę, ale literatura to nie praktyka. Moje koleżanki już seks uprawiają. Podchodzą do tego jak do trawienia czy do oddychania. Ja mam ogromne opory i zahamowania. I nie chodzi o czekanie do ślubu, bo mam takie psychiczne opory, że po ślubie też bym tego nie zrobiła. Wystraszyłabym się tak, że uciekłabym z sypialni. Wiem już, że nigdy nie rozwiążę tego problemu. Boję się penisa, obrzydza mnie sperma, wstydzę się rozebrać, boję się bólu defloracyjnego i ciąży. I wiem, że z tego powodu nie mam żadnych szans na związek, małżeństwo. Nigdy nie zrozumiem, co to miłość do drugiego człowieka, co to znaczy pokochać mężczyznę. I z wiekiem będzie coraz gorzej. Moi znajomi będą zawierać związki małżeńskie, żyć w parach, a ja będę się pogrążać w swojej seksualnej nieudolności i alienacji. Pisze to, bo musiałam się wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile redakcja płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj to zrobić z jakąś dziewczyną :) zrobiłabym ci taki odjazd że byłabyś zaspokojona po kres swych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj ja jestem 24lata mężczyzną i też jeszcze nie uprawialem sexu jeśli chciała byś porozmawiać napisz kapitan491@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×