Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

coraz więcej rodzin decyduje się na 3 i kolejne dzieci...

Polecane posty

Gość gość

zauważyłyście to? Nie wiem, ja sama jeszcze 4 lata temu chciałam 3jkę dzieci. Teraz jestem mamą dwójki i na tym koniec. Przekonałam się ile to pracy trzeba włożyć w wychowanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie zauważyłam. Wokół mnie większość jedynaków, czasem dwójka, i nikt nie deklaruje chęci na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serioo..? W mojej miejscowosci wszyscy ktorych znam wohole nie maja i nie chcą dzieci,a mamy juz od 30 w wzwyż. Także chyba gdzieś na wsi żyjesz..tam mają po 6cioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jedno chyba jeszcze znalazłabym czas. Ale nic z tego, jak teraz zaczęli majstrować przy prawie pracy i projekt zakłada możliwość pracy zdalnej maksymalnie raz w tygodniu. To ja chrzanię, bo pracy nie rzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B. mało znam takich przypadkow. Większość moich znajomych ma albo jedno albo dwójkę dzieci. Ja też mam jedno i drugiego nie chcę. Na 60 osób pracująch w firmie mojego, tylko prezes ma trójkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Serioo..? W mojej miejscowosci wszyscy ktorych znam wohole nie maja i nie chcą dzieci,a mamy juz od 30 w wzwyż. Także chyba gdzieś na wsi żyjesz..tam mają po 6cioro z że też to twoje miasteczko nie wyginęło.... :P. A gdzie to na wsi mają po 6cioro? Mieszkam na wsi i znam jedną rodzinę która ma 4 ro dzieci, bardzo inteligentni, zamożni i na poziomie ludzie, nie to co ty wieśniareczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci, że bardzo dużo moich znajomych z branzy ma 3 dzieci lub planuje kolejne np. 4. Moj prezes ma uwaga 8. W suie dobrze, bo to sa ludzie ktorzy sa w stanie zapewnic dzieciom od strony materialnej duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj no właśnie dzieci najbardziej nie chcą mieć te jak je nazwałaś "wieśniary", które wyemigrowały do dużego miasta, zaczepiły się do pracy w korpo i jak ognia boją się powrotu do tego co było. I ja je rozumiem, to taki sam mechanizm jak gromadzenie żywności wiele lat po wojnie przez osoby, które doświadczyły skrajnego głodu. Tylko po co dorabiać do tego jakąś ideologię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×